free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Miniaturyzacja przy działającej kuracji

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy miniaturyzacja się rozpocznie to wiadomo włos coraz cieńszy i gdy wypadnie to końcówka od strony z której wyrastał ze skóry jest znacznie jaśniejsza i cieńsza, przy ciemnych włosach to ładnie widać.

Pytanie do osób które mają jakieś tam pozytywne efekty przy kuracji, czy z czasem udało się wam tak wzmocnić włosy, że gdy coś wypada to włos jest na całej długości w miarę równej grubości i równomiernie zabarwiony? Czy jednak pomimo widocznej poprawy jako całościowy efekt na głowie, nadal macie zminiaturyzowane te końcówki?

 

Chyba Lion kiedyś wspominał lekką oczywistość, że widoczna poprawa tej słabej końcówki włosa może być wyznacznikiem czy kuracja działa - także warto, żeby też uzupełnił obecnie swoje spostrzeżenia na RU.

A czemu pytam, bo u mnie na szczęście widzę poprawę, przy myciu itp mniej leci niż leciało. Spokojnie mogę stwierdzić, że kuracja działa. Jednak jak już coś poleci to nadal ze słabą końcówka, chociaż z widocznie grubszą i ciemniejszą resztą tego włosa, (w porównaniu do analogicznej sytuacji kilka miesięcy temu).


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam niektóre odrosty białawe końcówki ale już od korzenia są ciemne normalnej barwy

 

-- 11 kwie 2016, 14:05 --

 

I to jak juz zetne te włosy to chyba juz beda normalnej barwy skoro od korzenia idze prawie cały wlos ciemny ? a tylko teraz oncowka jest bialawa a odrost obserwuje dopiero od niecalego miesiaca i nie kazdy wlos ma taka koncowke duzo odrostow jest cale jako normalna barwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...