free web hit counter Skocz do zawartości
bertek123

19 lat i nagle pojawiają się zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz wypisuje receptę na konkretny lek, nie ogólnie na fina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie zagadać w aptece zeby zamiast np. propeci dostać proscar ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. Mozesz dostac jedynie lek (zamiennik) z ta sama iloscia substancji czynnej. Np. jesli wypisze CI fina 5mg to moga Ci w aptece dac 5 mg ale innego producenta i tak samo w przypadku propecii mogliby Ci dac inny lek z 1mg finasterydem ... ale z tego co wiem to procz propecii jest jeszcze dostepny Nezyr i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz wyzwanie jak przekonać dermatologa żeby przepisał 5 mg


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nezyr bardzo drogo nie wychodzi... nie całe 60 zł za 28 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem androstatin 1mg fina x 28 za 51,49


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proscar kosztuje 5 zł refundowany 5mg, bez refundacji ok. 25-30 zł czyli "grosze"

 

Natomiast propecia kosztuje ok. 180 zł - 1mg, sam sobie odpowiedz na pytanie co dermatolog woli Ci wypisać a właściwie może i musi, bo prołpiszie zarejestrowali w kategorii leczenia łysienia a Proscaru nie, choć w środku siedzi to samo


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i czytam o tych ubokach fina i wszędzie informacje zaprzeczające sobie nawzajem... Głównie chodzi mi o całkowitą impotencje. Wiele osób twierdzi, że jak zauważyli słabszą erekcje i odstawili to zaraz stali się impotentami I w tym momencie nie wiem czy się smiać czy płakać bo według badań skutki uboczne wystąpiły u 3-5% badanych ? A tu na forum wynika że u 70% osób które brały fina... Bo ja mam bardziej wrażenie, że to są jakieś fejk historie tylko po to żeby ludzie nie brali fina tylko jakieś inne rzeczy albo wredni łysiejący którym fin nie pomógł i nie chcą żeby innym sie udało


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Wierzyć w te historie to tak samo jak w istnienie stumilowego lasu, Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Owszem, fin to nie jest nieskazitelne "lekarstwo", bo tak samo ani nie leczy, a jedynie blokuje podczas jego stosowania, ani nie jest wolne od uboków, ale te historie o tym, że fin zniszczył tam komuś życie i o staniu sie po tym kompletnym impotentem jest totalnym idiotyzmem. Dopóki sam nie zastosujesz, to się nie dowiesz, czy uboki Ciebie ominą, czy też nie, albo w jakim stopniu. W każdym bądź razie jak nie będziesz chciał brać ze względu na to, to po prostu odłożysz i wszystko wróci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja biorę 4 miesiące fina. Na pewno mniej nasienia mam. A po jakim czasie od odstawienia fina skutki uboczne powinny minąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam długie włosy więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Wypadanie nie ustało całkowicie, na głowie nic nie widze pozytywnego i nowego a u Ciebie jak kuracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tu ktoś jeszcze oprócz awangardy ktO zaczął brać fina/ duta w wieku 19-20 lat i brał go dłużej to znaczy dłużej niż pół roku ?


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leitro chyba też jest w takim wieku, tylko on coś pisał na SB, że jajka go troche bolą czasami, ale teraz to nie wiem jak z nim, bo nie pisze nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21. Brałem fina 4 dni i od pierwszego dnia miałem nasilający ból jąder z każdym dniem, a od drugiego dnia doszedł też ból prostaty. Pierwszego dnia po odstawieniu sprawdziłem jak ma się sperma. Towar był ewidentnie rozwodniony, było go mniej i tak jakby to powiedzieć, zawsze strzelam jak z miniguna, a teraz sperma tak jakby bardziej wypływała i się sączyła. Obecnie jestem 4 dzień od odstawienia pozostał już tylko delikatny ból jąder przy dotykaniu. Jak ból ustąpi będę robił drugie podejście może z mniejszą dawką. Byłem świadomy, że lekki ból może wystąpić, ale u mnie miał on postać nasilającą sie każdego dnia, a ten dyskomfort nie był akceptowalny do normalnego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynając fina miałem jeszcze 21 lat ale brakowało 2 mies do 22.

Po paru dniach takie dziwne uczucie w jądrach, utrzymywało się ok. 4-6 dni i minęło. Co do nasienia to nie jest teraz jakieś złe (4 mies brania fina), ale za drugim i kolejnym razem jest go o wiele mniej niż kiedyś przed braniem fina. Mógłbym wręcz powiedzieć, że bałbym się czy w ogóle coś będzie po dwóch podejściach.

Dodatkowo senny bardziej niż kiedyś. Innych objawów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzis u dermatologa i co moge powiedzieć ?? Chyba czyta on nasze forum facet bardzo kompetentny powiedział mi co i jak, dał mi skierowanie na badania oraz na dwa opakawoania androstatinu i powiedział ze jak badania beda okej to mam zacząć brać i jak skończę te dwa opakowania to zrobić kolejne badania i przyjść do niego na wizyte i jak wszystko bedzie w porządku to dostane recepte na kolejne pół roku na fina i zobacyzmy co dalej i jak będą spoko efekty to cos dorzucimy do tego. Poprawi mnie nawet jak powiedziałem że niby uboki są u 1% to on powiedział że dokładnie u 1.7%, widać, że faet wie o co chodzi niby 150zł ale było warto


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w temacie Liona dotyczącego walki z łysieniem ze spadek efektywności fina można zniwelować podanymi tam środkami i mam pytanie

1. Temat jest dość stary bo z 2007 roku, czy to nadal aktualne ??

2. Czy te środki należy brać juz od początku kuracji?

3.Jesli tak to który z nich polecanie i jak często używać ?

Edytowane przez Gość

finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalazłem w temacie Liona dotyczącego walki z łysieniem ze spadek efektywności fina można zniwelować podanymi tam środkami i mam pytanie

1. Temat jest dość stary bo z 2007 roku, czy to nadal aktualne ??

2. Czy te środki należy brać juz od początku kuracji?

3.Jesli tak to który z nich polecanie i jak często używać ?

Screenshot_2016-07-13-09-10-21.thumb.png.66d738f30d5b3bcab55f765d53a641df.png


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nalazłem w temacie Liona dotyczącego walki z łysieniem ze spadek efektywności fina można zniwelować podanymi tam środkami i mam pytanie

1. Temat jest dość stary bo z 2007 roku, czy to nadal aktualne ??

2. Czy te środki należy brać juz od początku kuracji?

3.Jesli tak to który z nich polecanie i jak często używać ?

 

To jest moja prywatna opinia, możesz ją zaliczyć do broscience, jak większość na forach:

Ad 1 Nie

AD 2 po co?

Ad 3 j.w.

Jedyny sens ma użycie retinoidów, ale nie spodziewaj się nie wiadomo czego. Musisz też uważać na słońce bo skóra robi się bardzo wrażliwa


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąc na finie minął, efekty ? Na pewno włosy nie lecą jak wcześniej to znaczy po myciu na twarzy miałem pełno włosów, wchodziły mi do oczu czy ust a teraz nic. Zauważyłem w miejscu miniaturyzacji krótkie czarne grube włosy, nie wiem czy były one wcześniej ale na pewno ich nie widziałem. Co do ubokow to wszystko w porządku tylko czasami czuje delikatny dyskomfort w jądrach np. Gdy biegam lub gram w piłkę.


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po miesiącu to raczej ci nie zatrzyma tak od razu nie mówiąc już od odroście choć kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bertek dasz znać w jakim mieście ten dermatolog? Trochę się podbudowałem Twoim tematem.

 

Dasz znać, jak libido, czujesz jakieś zmiany? I jakie badania robiłeś przed zaczęciem fin?


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dermatolog to Piotr czyż, co do libido to przez pierwsze kilka dni było słabe, ale z perspektywy czasu uważam ze to było ze stresu przed ubokami i sobie sam wmawialem bardziej to. Jedynie lekki dyskomfort w jądrach jak wcześniej wspomnialem podczaw formy aktywności. Co do badań to były to badania bardziej z zakresu czy będe mógł łykać fina to znaczy morfologia itp.


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...