free web hit counter Skocz do zawartości
rudolfina

wypadanie wlosow a zmiana klimatu na stale

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc , od 5 lat mieszkam w szkocji -2 lata temu zaczely mi wypadac i cieniec wlosy - do momentu sprzed dwoch lat prawie wcale mi nie wypadaly

zaczynam podejrzewac ze organizm zaczal reagowac na zmiane wody i diety -mam rozwniez czeste wysypki n twarzy i szyi ( w polsce to zanika)

 

 

dodam , ze rowniez pojawily sie problemy zywieniowe ....

a rowniez ze jedzenie jest tutaj sztuczniejsze ( nie to co w polsce ) chodzi o warzywa i owoce

tutaj jak widze w marketach wszystko z afryki , egiptu - nie to co polskie od gospodarza

robilam badania na tarczyce i hormony-wszystko ok

dzieki za wszelie odpowiedzi

 

chcialam sie zapytac , czy ktoras z dziewczyn miala tak, ze po wyjezdzie w inny rejon swiata spotkala sie z wypadaniem wlosow u siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem z doświadczenia, bo nie wyprowadziłam się w inny klimat. Jeśli chodzi o wodę, to wodę do mycia włosow możesz przegotowywać lub przepuszczać przez filtr. Może dzieki temu zmiekczysz wodę i włosy inaczej zareagują. Wypadanie włosów jest raczej związane z brakiem witamin. Jak piszesz, zaczeły Ci wypadać dopiero po 3 latach pobytu w Szkocji. Może wtedy cos się zmieniło? Sprobuj suplementacji, mogą być tabletki, a mogą być zioła, np. siemię lniane bardzo pomaga.


Moim zda­niem to nicze­go nie jes­tem pe­wien, jed­nak wi­dok gwiazd spra­wia, iż zaczy­nam marzyć. - Vincent van Gogh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonsultuj się z lekarzem: Jeśli wypadanie włosów utrzymuje się pomimo podejmowanych działań, warto skonsultować się z lekarzem dermatologiem, który może zdiagnozować przyczynę problemu i zalecić odpowiednie leczenie lub środki zapobiegawcze.

 

______________________________________________
https://abonamentymedyczne24.pl/luxmed/pakiet-vip-rodzinny/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...