free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Osoby zainteresowane czystym spironolakton'em!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zbieram chętnych na zamówienie spironolactone w czystej formie z chińskiego laboratorium.

Jak wiadomo spironolactone to bajecznie tani, średniej jakości antyandrogen, pozbawiony działania systemowego.

Może służyć jako dodatek do dowolnej kuracji.

Gryzie się tylko z minoxidil'em i nie powinien być stosowany z nim w jednej wcierce (niektóre firmy, jak kiedyś Regrowth stosowały, ale musieli się namęczyć, żeby wyeliminować nieprzyjemny wówczas zapach).

 

Dlaczego proszek, a nie tabletki ? Ponieważ tabletki spironolactone zawierają aż 75% wypełniaczy - przykładowo tabletka 100mg spiro, waży 400mg. Wypełniacze pozostawiają obfity osad na włosach - sam mam często z tym problemy.

 

Cena to 180$ za 100g z wliczonymi kosztami wysyłki.

A więc w przeliczeniu na listek tabletek (10 tabletek po 100mg), wychodzi 1.8$ za taki listek.

Dla porównania w AllDayChemist, który jest chyba najtańszym znanym mi sklepem, listek tabletek kosztuje 2.92$ (bez kosztów wysyłki).

Tak więc nie dość, że czyste spiro, to jeszcze tanio. Spiro to substancja znana od lat 60-tych, więc wierzę, że firma nie powinna mieć problemów z jej syntezą.

Załączam też "certificate of analysis".

 

Lista:

 

Lion - 10g

COA-SPIRONOLACTONE.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom1990 20g

 

zamierzam stosować 5% spiro (prawdopodobnie w KB solution) na czubek głowy, a RU na zakola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fighter 10g


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie będę teraz tego stosował, ale na czarną godzinę się przyda, jedynie ciekawy jestem jak z ważnością/jak długo...?

Angel - 10g:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra jest już 130 gram, więc raczej zamykam listę.

 

Mieliśmy z ziom'em w planach jeszcze inne laboratorium, ale w nim zamawiać się opłaciło dopiero od 1 KG.

Rzecz w tym, że taka ilość znacznie zwiększyłaby ryzyko zatrzymania paczki na cle. Tak więc wymagałoby to więcej organizacji i przemyśleń (np. podziału paczki, co zwiększyłoby koszty wysyłki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok, ale niech już to będzie ostatni. Nie chcę zamawiać za dużo, bo potem będą problem jak u Viruska i wielomiesięczne oczekiwanie na towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion ja też 10g - jako ostatni, albo chociaż 5g - bardzo proszę.

(bo wcześniej przeczytałem post że 35g min, ale był usunięty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra pawelp zamyka listę. Ten post dotyczył tego laboratorium co trzeba było kupić 1 KG, ale tak jak mówię - narazie nie chcemy ryzykować, bo KG zwraca uwagę celników.

Virusek miał problemy (duże zamowienie RU), thanatos miał kiedyś problem (duże zamówienie adenozyny) - co prawa w obu przypadkach zakończone pozytywne, ale ten stres, nerwy, oczekiwanie, itp.

 

Jeśli ten spiro okaże się dobry - a dotąd używałem tabletek, więc będę miał jakieśtam porównanie (znam działanie, a nawet specyficzny zapach spiro), to zostaniemy przy tym źródle. A jeśli nie to, będziemy kombinować z innym.

Tak czy owak, to pieniądze uważam, że nie są duże, bo to bardzo stara substancja stosowana w medycynie do wielu celów (np. trądzik, łojotok, choroby hormonalne, czy także łysienie androgenowe) i patenty już wszystkie wygasły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak pieniądze są śmiesznie niskie jak za 1-2 lata kuracji 5% spiro

 

Poza tym tak jak Lion już wspomniał nie mamy niepotrzebnych wypełniaczy, zarówno takich jak SLS który jest zawarty w tabletkach/kapsułkach ze spiro. Nie trzeba także się bawić osobiście w załatwianie recept w Polsce lub ściąganie leków zza granicy. Ja już się nie mogę doczekać aż zacznę stosować na czubek głowy spiro w KB solution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma żadnej filozofii, nie mam co Ci robić, odmierzasz 5% spiro i wrzucasz do 95% KB5 solution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak a propos za grosze można kupić minimikser w mazidlach, który może się przydać aby substancja aktywna się prawidłowo rozpuściła i wymieszała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lista już zamknięta... trochę późno zobaczyłem. A kiedy można się spodziewać następnego zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zaczął zbierać pieniędzy a Ty się pytasz czy na dniach będzie realizował zamówienie... co najmniej miesiąc czasu to zajmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...