free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Osoby zainteresowane czystym spironolakton'em!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat kontynuujemy w dziel zamówień. Wszystkie osoby zamawiające mają tam wgląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej w ogóle wyszedł z użycia. Z resztą spiro miał sens tylko dla ludzi, którzy równocześnie jadą na finie lub ducie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki. Zależy mi na czymś co będzie działało miejscowo i nie dostanie sie do krwiobiegu, dlatego myślałem własnie nad spironolaktonem. Czyli co w byłoby dobrym rozwiązaniem RU czy może ten CB-03-01? Do tej pory jechałem na samych ekstraktach roślinnych,..jesli nie liczyć nizoralu i minoxa 5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś konkretny temat o tym spiro - jak dobrze to działa? Żebym np. następnym razem dorzucił sobie do kuracji z nezyr?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest jakiś konkretny temat o tym spiro - jak dobrze to działa?

 

O połowę słabiej niż RU lub fin.

Jego zaletą jest zero efektów ubocznych i niska cena.

 

Wadą natomiast jest to, że nie jest łatwo dostępny. Łatwo dostępne są co prawda tabletki, ale one zawierają 3/4 wypełniaczy, które się nie rozpuszczają w alkoholu tworząc "piach".

 

Trzeba by zamówić czysty spiro z Chin, albo gotowe mieszanki bez "piachu" z wypełniaczy. Kiedyś takie mieszanki sprzedawano w GenHair i Regroth, ale nie ma już obu sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion, wiesz może albo przypuszczasz dlaczego zlikwidowali sklepy ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do Regrowth to było głośno, bo FDA przyjebało się niemal do wszystkiego (do spiro, do minoxa):

http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=10&threadid=93607

 

A GenHair wysyłał bodaj z Indii, więc raczej nie mieli takich problemów. Ale dlaczego zamknęli biznes to nie wiem. Być może przestał im się on opłacać.

W każdym razie mieli dobre produkty - m.in. minox, spiro, flut, fin - zewnętrznie.

Jeśli ktoś nie lubił przygotowywać mieszanek samemu (tym bardziej, że w tabletkach jak pisałem, są wypełniacze), to była to dobra alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...