free web hit counter Skocz do zawartości
Boysen

24 lata, okrutne łysienie - decyzja o operacji?

Rekomendowane odpowiedzi

witaj

Cały brałem co 2 dzień. Kurację zacząłem od avodartu i juz pod koniec opakowania włosy przestały wypadać praktycznie całkowicie. Potem przez swoja głupote nie zamówiłem kolejnego opakowania i miałem przerwę 10 dni. Nie kupiłem Avodartu a Duprost... i tu powstają pytanie..z którego powodu kończąc prawie paczkę Duprostu włosy wypadają i to baardzo mocno.

Teraz juz przy wcieraniu polarisa wycieram zakola, włosy mam na dłoni za kadym razem jak dotkne głowy...Nie wspomne już o myciu......mam wrazenie ze cofam sie do początku kuracji..a było już bardzo fajnie ( A tak poza tym to wszystko ok, potencja libido siła witalnosc energia na duuży +++

 

czy to wina tej przerwy, czy duprostu ? moze ten duprost jakiś lewy...poprostu juz nie moge patrzec jak wszedzie sa moje wlosy...wpadaja mi juz do jedzenia, herbaty..wszedzie..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam od cholery włosów jak minoxa nakłądam na rękach, i co z tego jak włosy mi się nie przerzedzają a dalej odrosty widzę obserwój czy nie zmienia ci się stan na głowie a nie patrzysz ile ci włosów wypada przy myciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj być może na 10 włosów które wypadlo rośnie kolejne 15...ale jak zacząłem kuracje i brałem Avodart uwierz ze włosy nie leciały praktycznie w ogole !! 2 wlosy przy myciu, w ciagu dnia 0 ...a teraz przy myciu 30- w ciagu dnia co chwile plum, plum...odpadają sobie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co mocną recesje masz w odroscie albo w przerzedzeniu ? u mnieteż raz leci mało raz dużo i co z tego ja patrzę czy się nie przerzedzają( nie przerzedzają się) dalej mam odrosty a juz prawie dwa lata biorę fina i minoxa leje

 

-- 14 sty 2017, 19:53 --

 

może masz łamliwe włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno moje włosy sa kiepskiej jakosci kiedy ich nie obcinam z 2-3 tyg...zaczynają sie kręcic, szybko sie przetłuszczaja i ogolnie siano...a jak wychodze od fryzjera to super twarde żywe ..mozeto tez byc powodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie przejmuj. Linienie to rzecz standardowa. Pojawia sie w roznych momentach. Przeczekaj i nie skupiaj sie na liczbie wypadajacych. Jak Cie bardzo to boli - zetnij na lyso, bedziesz mial komfort psychiczny.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, troche wieści z trwającej kuracji oraz jej progress..

 

Przypominam

 

Początek kuracji 1.9.2016- 2 suplementy od poczatku do teraz systematycznie Avodart/Duprost( co 2 dzień tabletka) oraz Polaris NR 10 smarowany rano/wieczór tylko na zakola.

Czasem Nizoral. I to tyle.

 

Dziś mamy 25 stycznia czyli prawie 5 miesięcy. Odczucia/skutki uboczne? kompletny brak-wręcz odwrotnie- dut działa na mnie jak tabletka szczęscia(no i przy okazji jak włosy nie wypadają - podwaja to zadowolenie). Pełnia energii vitalnej, korzennej i wiecie..he. Super sen, pewnośc siebie- w duzym stopniu napewno placebo.

Za 2 tygodnie kończę druga paczke dutasterydu(pierwsza to był avodart, druga teraz Duprost). Pomiędzy nimi miałem 10 dni przerwy od duta ( o czym pisalem i sie zestresowalem ze znow wypadają). Już wszystko można powiedzieć wróciło do normy- wypadaja ale tak o 35% mniej.

Co do Polaris - bez zastrzeżen, nakladany systematycznie(nie opuscilem ani jednego dnia). pompa nie działa- to pewnie jak u każdego więc nakładam go "na oko".

Efekt byłby duużo lepszy gdyby włosy mi się nie kręciły - czasem patrząc z góry wygląda to dziwnie nie mam pojęcia w jaki sposób je ułożyc by było dosyc ladnie- dlatego tez wspomagam się nano włóknami ( przetestowalem juz nanogen i caboki- jesli chcecie moge troche opisac co i jak bo juz wiem na czym to polega i w czym jest roznica- a jest )

 

Pytania- czy jest rożnica w jaki sposób suszę włosy? w tym momencie robie to ręcznikiem (delikatnie je wycieram- nie tre, robie to na spokojnie).

Pytam bo kiedyś słyszałem że ręcznikiem moge je "wycierać"

 

No i drugie pytanie- moje włosy są bardzo cieńkie i słabe, ospałe, bez energii. (są super w 1 dzien po wyjsciu od fryzjera, na nastepny dzien juz nei są takie fajne ).

Co zażywać by polepszyć jakość włosów?

 

Dzieki za pomoc !!!

IMG_1593.JPG.6ce51ca8a6714e184c6694970704f536.JPG

IMG_1614.JPG.9191e93d9c1dc70fba87d6e7dc2f20ae.JPG

IMG_4426.thumb.JPG.b6bca387c3ce9d4f943d19b47dabab44.JPG

IMG_4491.thumb.JPG.13b1b12e4e9ffb0022a888f5181e4de9.JPG

IMG_4494.thumb.JPG.da1cd643824aaa9be3ca7fc3df36e6b2.JPG

IMG_4505.thumb.JPG.4c0d0cb5abcf2c936ffe903ec2ae33e6.JPG

IMG_4466.thumb.JPG.13dc47ddbc5e2abfdaa50d8bdaabd739.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej, super i oby tak dalej ) co do jakości włosów bo biotyna/MSM wewnetrznie a zewnetrznie jakis delikatny szampon + odzywki/maski nawilżające u mnie to najlepiej sie sprawdziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest! tez mi sie podoba wlasnie--biotyna jakies jakies..Prosze Dawi możesz im podać na konkretnych przykładach ? konretnie jaki szampon,jaka biotyna, jaki msm, jakie maski...Bo ide do apteki ( co zdarza sie raz na rok- jestem za granicą) i przewzznie tego nie ma - tamto jakies łączone multi coś ...

 

A tak to podając mi dokladne nazwy (jesli uważasz że są sprawdzone bądz coś eksperymentalnmego ) to wejde na allegro zakupie wszystko x3 i będe miał spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biotyna/MSM to najpopularniejsze chyba swanson i puritan. W sklepach szampon bez sls to lipa z wyborem, babydream z rossmana jest ok, w necie można szukać rosyjskich szamponów - babuszki agafii czy jakos tak . z odzywek to sam używam balsam łopianowy z Green Pharmacy tez jest w rossmanie, w mojej ocenie jest spoko i nie drogi, próbowałem tez droższe odzywki/duperele daje to efekt ale trzeba pamiętać że tylko na jakis czas, trzeba stosować regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt jest duży plus ale napewno da sie lepiej. Nie ma co ukrywac dużo włosów mi sie pojawiło ale też ciągle zauważam wypadanie ich. Łazienka jest poprostu cała we włosach , zlew wanna itp ...Czy oprócz Dutasteryd+Polaris nr10+ nizoral raz na 3 dni powinienem coś dodać do kuracji ? nie mówie tu o witaminach typu biotyna/cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera ten polaris nr 10 mi sie podoba ... 16 % minoxa. powiedz płacisz za niego te 170 zł? na ile Ci wystarcza ?


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czytam ulotke i teoretycznie 60ml czyli jedna butelka powinno starczyc na 1 miesiac a mi wystarcza na 2.5 (jestem 5 mies na kruacji i kończe druga butle). Moze za mało go nakladam :o teraz zamówie polaris nr 11.. kosztuje 225 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam ulotke i teoretycznie 60ml czyli jedna butelka powinno starczyc na 1 miesiac a mi wystarcza na 2.5 (jestem 5 mies na kruacji i kończe druga butle). Moze za mało go nakladam :o teraz zamówie polaris nr 11.. kosztuje 225 zl

 

Ile razy dziennie stosowales?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy dziennie. rano smarowałem zakola i na sen. Rano budzilem sie np o 8- zjadlem śniadanie itp i około 9.30 brałem normalnie prysznic/myłem głowe. Teraz mam polaris nr 11 i nakladanie jest duuuzo lepsze. Psik Psik i po sprawie-nie widać nawet śladu. Z tym że od jakiś 2 miesięcy nie widze postepów. na zakolach są włoski ale bardzo cieniutkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie na pewno malo go nakladales. Okolo 0.4ml zamiast 1 ml nakladales, takze efekty zatrzymania to juz sporo, odrosty to trzeba jednak tak jak zalecaja, 1 butla na miesiac i pewnie po kilku miechac cos sie zagesci bardziej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to bede teraz psikał więcej. Z tym że pytanko czy musze to wcierać ? czy wystarczy że odchylę "włosy" psiknę i zostawię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie na górze oraz moim kolejnym pytaniem jest- czy używanie lakieru/volumera przyczynia sie do wypadania? chodzi mi o to ze uzywam tez mikrowlokna (tzw posypka) i jak juz wszystko uloze i zasypie- wtedy psikam lakierem- z tym ze zastanawiam sie czy napewno dodatkowa chemia jest mi potrzebna....

aha no i dodam ze wlosy wciaz wypadają - przy kąpieli okolo 10 i w ciagu dnia pewnie tez nie jeden...Ale to chyba norma???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak psikasz lakierem, to włosy ktore naturalnie by wypadły(normalnym cyklu) zlepiają się z lakierem i pod czas mycia mozesz miec wrazenie ze wiecej ci ich wypada, od lakieru się nie łysieje, mikrowłókna przyczepiaja się do włosów juz tracących barwę więc i jak one wypadają masz wrażenie ze wypada ci wiecej wlosow, wszystko jest okej jak masz kurację naty dht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz prawie rok na kuracji- wkrótce zdam jakiś raport. Ogolnie jest dobrze- nie musi byc lepiej, aby nie bylo gorzej wkrotce dodam fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...