free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Shiseido/replicel druga faza badan.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś coś wie może więcej w temacie prócz tego co piszą w sieci? Jestem ciekaw bo chyba ta metoda póki co wydaje się najbardziej taka prawdopodobna co do działania i tego że w ogóle wejdzie. Piszą że cena ma być konkurencyjna do przeszczepu. Mówiąc szczerze jeżeli to by działało naprawdę i pozwoliło mi odzyskać choćby połowę gęstości która miałem kiedyś, tak żeby nie było prześwitów to jestem w stanie zapłacić za to nawet o 20k€.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nikt z naszych forumowiczów nie jest jednym z tych badaczy, więc musi Ci wystarczyć to, co w internecie.

-1000$ za zabieg

-Ma wejść w życie gdzieś we wrześniu tego roku (w Japoni)

-Ma to być rozwiązanie dożywotnie, jednorazowy zabieg

 

Tyle można znaleźć na internecie

 

W każdym razie ja czekam i patrzę z nadzieją. Łysiejąc od 16 roku życia to jedyne co mi pozostaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosimy o cierpliwość, badania trwają, ale jesteśmy już ciut ciut od sukcesu

na wasze 70ątki na pewno już będzie gites majonez


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.prnewswire.com/news-release ... 65124.html

 

RCH-01 – RepliCel's cell therapy for the treatment of Androgenic Alopecia has been the subject of a successful phase 1 trial in Europe and a clinical study now complete in Japan. Shiseido is expected to announce soon whether it will commercially launch the product in Japan or conduct further development and clinical testing. RepliCel will not plan for a phase 2 clinical trial of this product until it has the RCI-02 injector commercially available to use in such a trial and it has clarity from Shiseido regarding its plans for the product in Japan.

 

Partnership with Shiseido – The dispute regarding the status of the agreement between Shiseido and RepliCel, for the license of RCH-01 in Asia, remains unresolved but is not the subject of any litigation or arbitration. RepliCel maintains the Agreement remains intact and has recently demanded that Shiseido share the data from the recently completed study of RCH-01 in Japan. With the completion of the Japanese RCH-01 study earlier this year, RepliCel is now actively engaging Shiseido to deliver the study data and reach a resolution to the dispute between the parties. RepliCel is eager to end the ongoing dispute and work with Shiseido to commercialize RCH-01.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...