free web hit counter Skocz do zawartości
Misiek1205

25 lat wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post a zarazem temat, cieszę się że znalazłem to forum, choć szkoda że nie od razu, po zaczęciu kuracji.

U mnie było tak, niecałe trzy miesiące temu zauważyłem że po myciu włosów (jak są mokre) włosy są bardzo rzadkie, do tego te kilkadziesiąt włosów w wannie, po spuszczeniu wody. Wcześniej przez całe życie w ogóle nie zwracałem uwagi na włosy były bo były. Od razu zacząłem w internecie szukać informacji jak zahamować łysienie, pierwsze co mi wyskoczyło to był jakiś ranking najlepszych produktów, a tam Revita, Profolan, Floxolin, Grzebień laserowy, Propecia. W końcu po czytaniu rożnych komentarzy w internecie wybór padł na Revite szampon, Loxon 2%, a potem skuszony dobrymi opiniami, że to naturalny odpowiednik finasterydu bez ubków również Profolan. Coś mi w środku mówiło że ten Profolan nie ma prawa działać, ale skusiłem się ze względu na 90 dniową gwarancje, wykupiłem 3 miesięczną kurację, zapłaciłem prawie 400 zł, teraz już wiem że to gówno dla świń, jak to ktoś określił w temacie tego specyfiku na tym forum.

 

Po 2 miesiącach przesiadłem się z 2% na minox 5% Foligain P5. Pod koniec 2 miesiąca kuracji Profolanem, znalazłem to forum, wszedłem na temat tego specyfiku, a tam brak poważnych postów, co mnie bardzo zaskoczyło, no bo jak taki reklamowany, a tu na forum nie traktowany poważnie. Dobrze że nie otworzyłem 3 opakowania, co mi pozwoli na szybkie odzyskanie 1.3 pieniedzy. Te dwa puste opakowania kazali mi odesłać do głównej siedziby w USA, ciekawe czy odzyskam pieniądze. Czy ktoś z tego forum zwracał im puste opakowania tego Profolanu czy jest sens wysyłać je do USA, czy po odesłaniu nie wymyślą jakiejś wymówki żeby nie oddawać kasy?

 

Wiem że oprócz minoxa powinienem stosować jakiś bloker, fina się boje, z tego co wyczytałem najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy jest CB, i tu do was pytanie kiedy będzie składane następne zamówienie grupowe, i jaka jest obecnie cena tego specyfiku, w zamówieniu grupowym?


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia odsłoniętej lini włosów i zdjęcie czubka głowy. Zdiagnozujemy i ocenimy czy konieczny będzie bloker i jaki ew. typ łysienia posiadasz.


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cb jest drogie i ciezko dostepne, z blokerow masz do wyboru jeszcze fina, duta i RU. Cos przydaloby sie dorzucic do tego minoxa bo stosowanie go bez blokera raczej nie ma sensu, bo DHT nadal bedzie atakowalo wlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę problemu (póki co)


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście w nieszczęściu. Łysiejesz to fakt, ale nie jakoś tragicznie, bo w wieku 25 lat masz dobrą gęstość na górze i tylko wysoką linie włosów charakterystyczną dla łysienia androgenowego.

Jeżeli od zawsze miałeś wysokie czoło i przy przejechaniu ręką po czuprynie nie zostaje ci w ręce masa włosów to taki stan możesz długo utrzymać, choć niekoniecznie

 

Ale jeśli w ręce zostają włosy a na przestrzeni ostatnich 4 lat zauważyłeś, że linia włosów się mocno cofnęła wskakuj na fina, minoxa (jak chcesz odrost i potrafisz przetrwać możliwe lnienie) i nizoral szmpon od czasu do czasu.- Te leki są sprawdzone, przetestowane i sprzedawane w aptece. Pobierz to rok i porównaj zdjęcia przed i po kuracji. Jeżeli jesteś zdrowym, konkretnym chłopem to nie powinieneś mieć skutków ubocznych.

 

A jak chcesz zostać młodym adeptem alchemiki to czytaj forum i ułóż sobie inną kurację.

Alternatywnym sposobem walki z łysieniem może się okazać znalezienie kobiety, bądź uzyskanie wysokiego statusu materialnego.

 

Pozdro


Będzie co będzie stanie się co ma się stać tak kurwa mać przedstawienie musi trwać.

Big 3(1.25 g finasteryd + 2x/d minoxidil + 4xtyg nizoral + 3xtyg Alpecin(szampon kofeina) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę z tym przesadzam przedwcześnie panikuje, wiem że nie jest tragicznie (jeszcze) ale lepiej zapobiegać niż leczyć, wysokie czoło miałem zawsze. Na zdjęcia może tego nie widać ale włosy na górze są dużo rzadsze niż te z tyłu głowy, ale tego też nie widać na żywo na pierwszy rzut oka bo mam z natury trochę kręcone włosy co wizualnie wygląda na to że jest ich dużo. Jak wcieram minoxa to zauważyłem że na rękach mam potem po kilka włosów, najwięcej z zakoli. A w wannie po spuszczeniu wody jest ich kilkadziesiąt przy myciu co 3-4 dzień. Nizoral już używam, finesterydu na chwile obecna bym nie wziął, zostaje RU. I tu do was pytanie wiem że do tego będzie mi potrzebna waga, jaką byście polecili za w miarę małe pieniądze, a żeby była dokładna.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili na łupież, bo sypie się ze mnie jak z choinki (właściwie od kąd pamiętam), czy ten Nizoral wystarczy?

 

Podczas mycia ze skóry zrywam takie białe płaty, a niektóre z włosów które mi wypadły, mają cebulki pokryte tym świństwem

Słyszałem że to może zmniejszyć skuteczność takich środków jak minox, a on może nasilić problem bo ma alkochol.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj emulsję Zoxiderm. Pomaga głównie na łojotokowe zapalenie skóry głowy. Dobry jest też szampon Pirolam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...