free web hit counter Skocz do zawartości
sakweron

Więc tak... chcę zacząć walkę z łysieniem (21 lat) fotki.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.01.2024 o 04:05, sakweron1 napisał:

Panowie, od rozpoczęcia łykania fina minęło już tyleeeeeeee czasu a ja dalej go łykam. Przerwy w braniu miałem może 20 dni przez te parę lat (zbyt późne zamówienie kolejnej paki) 😀 Już nawet go nie dziele tylko sobie "obgryzam" tabletkę na pięć razy 😆

Jutro wstawię jakieś foty żebyście sobie mogli zdecydować czy warto, czy może nie warto brać fina. Żywy przykład który bierze go od 7 lat więc chyba warto podpatrzeć i zdecydować.

Cieszę się, że Fin na Ciebie działa i możesz kontynuować kurację. Robiłeś kiedykolwiek badania krwi; DHT, Testosteronu wolnego, całkowitego itp? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fin na mnie działa ale też nie ma jakichś bóg wie jakich efektów, po prostu zatrzymało łysienie prawdopodobnie, albo spowolniło o 90% tempo. Właśnie zatrzymanie/spowolnienie było moim priorytetem więc jako tako jestem zadowolony, dziś pewnie glace musiałbym walić już na łyso gdyby nie fin patrząc po rodzinie. Szkoda, że np. prawe zakole mi się dość fajnie zagęściło a lewe niestety nie, i przy układaniu włosów niekiedy trzeba kombinować. Gdyby lewe "odrosło" tak samo jak prawe to by było pięknie, ale to już raczej jak po 7 latach się nie stało to i się nie stanie 😆

Ogólnie są dni, że jest jakoś gorzej, później są dni, że jakoś lepiej te włosy wyglądają. Na pewno dużo robi też fryzjer, jak fryzjer spier.... to...

Co do uboków to ja uboków nie zaobserwowałem. 😊 Badań też nie robiłem pod względem teścia, tylko podstawowe okresowe krew, mocz, wątroba wszystko w jak największym porządku, tylko, że ja też zdrowo się odżywiam i ćwiczę, nie palę, nie piję.

Też mi coraz częściej przez głowę przechodzi przeszczep na zakola, ile to ja razy o tym już myślałem 😌


Jedna fota jak wynurzyłem się z wody, jedna jak włosy ułożone i jedna jak na sucho. Stan glacy na 2023. 

 

IMG_20240110_040919.jpg

IMG_20240110_041213.jpg

IMG_20240110_041520.jpg

Edytowane przez sakweron1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...