free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Standardowy Pojazd Alkohol/Woda/PG

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem że zamiast glikolu można używać bezpieczniejszy żel Aloe Vera ale nie wiem jak się ma w porównaniu do glikolu jeśli chodzi o penetrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosuję, ale nie mogę tego stwierdzić bo chwilę później nakładam krem z ASC więc moja głowa jest żółta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , zastosowałem do Ru pojazd 70% alk, 30% ppg , jednak naczynie w którym trzymam RU było lekko wilgotne i wytrącił się osad z Ru. Czy da sie to jakoś wymieszać , czy taka mieszanka jest jescze przydatna ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszaj dokładnie przed każdą aplikacją?

A na przyszłość dobrze osuszaj naczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy woda do akumulatorów/żelazek nadaje się do wcierek ? Jeśli pojemnik był otwarty kilka miesięcy temu, lub dawniej to takiej wody możemy jeszcze użyć, czy raczej nie ryzykować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W czystej wodzie (bez chloru) rozwijają się bakterie i drobnoustroje po jakimś czasie. To zupełnie naturalne - tam gdzie jest woda, tam tworzy się życie.

Z drugiej strony po dodatku alkoholu i glikolu to raczej wszystko zdechnie.

 

Możesz użyć lub kupić na stacji benzynowej za 5 zł nową jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości (np jeśli śmierdzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie tak myślę o tym, bo nakupiłem wody i glikolu jak głupi piwa Lion ma racje chyba że ''wszystko zdechnie'' (przynajmniej powinno zdechnąć, choć niektóre kurestwo potrafi żyć w skażonym środowisku a dopiero zdycha np. w temp pow. 70 stopni ) po dodaniu tej innej chemi. Najgorzej jednak jak się woda zasmrodzi po otwarciu jak długo postoi. Z glikolem to chyba nic nie powinno się dziać - przynajmniej te 3 a nawet 5 lat i tak samo ze spirytusem chyba że ktoś prędzej wychleje

Jednak biorąc pod uwagę proporcje to chyba raczej nic nie będzie miało prawa przetrwać bo woda to zaledwie 20% wszystkiego.

Żaden problem też kupić nową. Destylowana/demineralizowana a najlepsza to chyba dejonizowana.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dodawał alkohol i koncentrat KB, ponieważ chcę zrobić roztwór Ru 3%, a nie chciałem zakładać nowego tematu. Tutaj jest o pojeździe standardowym, ale myślę, że ta ilość alkoholu chyba i tak sobie poradzi z ewentualnymi drobnoustrojami ? Kupić nową to nie problem, ale chciałem robić wcierkę jeszcze dzisiaj, a nie chciało mi się nigdzie chodzić ani jeździć po nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupcie sobie aqua purificata i trzymajcie w lodówce, mozecie jak juz tak sie boicie kupić sobie butelki po 100 ml za 4 zł. Jest to woda destylowana do ceów aptecznych (ta ze stacji paradoksalnie nie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem parę dni temu w aptece w celu zakupienia wody i farmaceutka, po usłyszeniu że jest mi potrzebna do wcierki na skórę głowy stwierdziła, że kupowanie wody u nich jest bez sensu, gdyż jest bardzo droga, a do takiego celu tak samo nada się woda do żelazek. Poszedłem zatem do tesco i zakupiłem litr uniwersalnej wody destylowanej za 1.99 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...