free web hit counter Skocz do zawartości
Papa1995

21 latek i łysienie ;/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem po 71 dniach używania kuracji Big3. Z włosami jest coraz lepiej na dole zdjęcia porównawcze. Tradycyjnie z lewej co było przed kuracją z prawej aktualne.

rtadyd.thumb.png.602895c4094c7cd3bd06882aaf9d8e75.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No da sie? Da sie!

Im mlodszy organizm i szybsza reakcja tym lepsze efekty.

Praktycznie odzyskales gestosc calosci, byles bardzo lysiejacy a teraz masz nawet jezyk zageszczony, w moich oczach nie widac lysienia, linia jes tez spoko, troche zakola , ale tym sie nie przejmuj. Jak bedzie Ci bardzo kiedys przeszkadzac to zawsze ht bedzie mozna zrobic.

Ciesz sie i kontynuuj kuracje, zauwazyles jakies uboki?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa! Z uboków to tylko trochę waga podskoczyła. Ale pewnie dlatego, że trochę się opychałem ostatnio słodyczami, wiecie sesja i w ogóle xD Jeszcze zauważyłem lekkie stwardnienie obok sutka więc dla pewności zrobiłem USG ale na szczęście okazało się, że to sprawa tłuszczyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po prawie 2 letniej nie obecności. Od grudnia 2016 stostuje minox 5% + Dut(Avodart) + Nizoral. Od tamtej pory z włosami było coraz lepiej. Co do systematycznośći w kuracji to czasem (ale rzadko) zdarzało mi się zapomnieć psiknąć drugi raz dziennie minox. Jednak nie zauważyłem pogorszenia. Podobnie było z Dut, ogólnie używałem go co 3-4 dni jednak czasem było to 4-5 (ale też rzadko). Niestety od Stycznia tego roku zauważyłem lekkie pogorszenie. Wydaje mi się, ze linia trochę sie pogorszyła. Pragnę też zaznaczyć, że trenowałem na siłowni od listopada, jednak ćwiczenia siłowe zacząłem od grudnia. Pamiętam też, że po takim treningu miałem wysokie libido, jakbym zaraz miał wystrzelić jak fontanna. Też miałem przerwe w Nizoralu przez miesiąc. Od 22 stycznia, zaprzestałem siłki, Duta stosuje co 3 dni. Minox tak jak zwykle oraz Nizoral 3x w tyg. Dut chyba działa ponieważ mam zmiejszone libido. Moje pytanie jest następujące, czy pogorszenie mogło wynikać z tego, że ćwiczyłem na siłowni? Wiem, że już był taki temat ale z tego co widze to różne opinie na temat tego. To samo tyczy się nizoralu, czy miesięczna przerwa spowodowała, że przez to mój stan włosów mógł ulec pogorszeniu? Pragnę też wspomnieć, że przed kuracją miałem agresywne łysienie.

 

Jak przejadę ręką po włosach to nie widzę aby jakieś sie przyklejały do niej. Jak pociągnę za włosy w okolicach zakoli to rzadko kiedy jakiegoś wyrwę. Po umyciu głowy raz dziennie, w wannie może z 20 włosów leży. Następnie jak zacznę czesać drugie 20 w umywalce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z dnia na dzień wydaje mi sie, że jest coraz gorzej, nawet podczas układania włosów nie czuje tej gęstosci. Nwm czy to możliwe aby minox po 2 latach AŻ TAK przestał działać na mnie. Może to Duta nigdy nie działało i teraz widać tego konsekwencje, może też te Alopexy które przyszło do mnie w środku listopada to fake, nie wiem. Planuje kupić Polaris z minoxem 16% plus finasteryd z tej stronki https://www.szampony.sklep.pl/produkt/Polaris_Labs_10 . Łudzę się, że jeszcze te środki na mnie zadziałają oraz to, że przez siłke + brak używania nizoralu przez miesiąc mam te ubytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś poczytał trochę o lekach na łysienie w odpowiednim dziale, to byś wiedział że po dwóch latach stosowania zarówno minoksa jak i Fina/Duta następuje stopniowa degradacja, u jednych jest ona szybsza u innych wolniejsza w zależności od tego jak agresywne łysienie się ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, wiem o który temat Ci chodzi, tylko nie wiedziałem, że po tej 2 letniej kuracji różnie to bywa, sugerowałem się wynikami i myślałem, że spadek będę odczuwał powolutku

Planuje kupic Polarisa 9 i lać 1ml dziennie. Albo Stemox garniera + alopexy 5% rano i wieczorami 0.5ml Polarisa. Dut bez zmian. Zobaczymy jak to będzie, sporo jest przypadków gdzie ludzie mimo ubytków podczas kuracji, modyfikowali i wychodzili na plus mając na sobie już 5-10 letni staż Nasz forumowy Anioł jest tego przykładem

Trzeba walczyć to końca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie. albo sobie wkrecam nie wiem po prostu jak nie lece na ducie i finie na raz to mi sie wydaje ze sa coraz rzadsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizaja i przemyślenia

 

Otóż aktualnie stosuje kuracje: Polaris labs 08 (7%) od miesiaca, avodart co 3 dzien oraz RU + Minox od tygodnia. Niestety stan dalej sie pogarsza. Po umyciu włosów w wannie oraz po czesaniu, włosów jest kupa. Przez ostatni okres, sporo myślałem, na temat tego jakim cudem nagle po 2 latach AŻ TAK minox przestał działać. Czytając wykres w temacie o minoxie, i porównując moją sytuacje to wygląda to tak, jakbym stosował przez te 2 lata samego minoxa bez blokera. A przecież brałem Avodart co 3-4 dni.

 

Ostatnio przeglądając zdjęćia z liceum zauważyłem, że już w tamtym okresie miałem niemałe zakola no ale nie przejmowałem się tym zbytnio ponieważ wystarczyło, że ułożę włosy żelem i praktycznie nie było ich widać. Druga sprawa, że spotkałem się z koleżanką z którą bardzo dobrze się dogaduje Z nią bez problemu można pogadać o wyglądzie, nawet stwierdziła, że po latach zmieniłem się, że mam mniejsze zakola itp. A ostatnim razem kiedy mnie widziała było to gimnazjum Więc wychodzi na to, że już wtedy zacząłem łysieć ale olewałem temat. A łysienie z kolejnymi latami zaczeło być coraz bardziej agresywniejsze. Patrząc na zdjęcia z 2015 a 2016 roku to naprawdę spora różnica

 

Mam teorię, że to nie Minox przestał działać a bloker wew który nie był wystarczający aby blokować mieszki przed DHT. Co prawda mógł przez jakiś czas blokować jednak z czasem mieszki stawały się coraz bardziej wrażliwe. Patrząc na sytuację przed pierwszą kuracją to nie było zaciekawię. Co prawda, zdjęcia były robione jak stosowałem maszynke bo im dłuższe , tym wyglądałem nie powiem jak . Druga sprawa, stosując regularnie minoxa 2ml dziennie (wcześnie zdarzało mi się zapomnieć raz psiknąc przez co było 1ml dziennie ale sytuacja była idealna przez rok i odrosty dalej występowały) zauważyłem, że włosy po stronie skroni się zagęściły. Akurat mam pomiędzy zakolem a skronią pieprzyka (nie mylić z pieprzykiem z pierwszego posta) i od strony skroni, włosy są bardziej zagęszczone. Aby się upewnić robiłem zdjęcia z każdej perspektywy. Oznacza to, że minox dalej działa. Gdzieś czytałem, że mieszki włosowe mogą być tak wrażliwe, że jedynie co może pomóc to bloker miejscowy. Dlatego od tygodnia stosuje RU + Minox, zobaczymy co z tego będzie. Nie powiem, różnica 2015 a 2018 była naprawdę duża, sporo znajomych pytało prywatnie czy przeszczep robiłem xD

Od pierwszej kuracji zyskałem tyle włosów, że stan powrócił do czasów liceum. Na początku samej kuracji, miałem nadzieje, aby sytuacja na włosach zbliżyła się chociaż do tej z 2015 roku a wyszło o wiele lepiej, dlatego, nie ma bata abym się poddał.

 

Następna aktualizacja za miesiąc-dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie stosuje RU + Loxon MAX 2x dziennie (od początku marca), avodart 2-3 dni, oraz sabe gel co 3 dni miesiąc. Pogorszenie dalej widać, jednak do tragedii jeszcze daleko. Nwm czy mi sie wydaje ale mimo, że włosy dalej wypadają, to część tych słabych (velusów?) nabrała koloru i stały się one bardziej widoczne. Możliwe, że RU już zaczęło powoli działać ale wiem, że na konkretne efekty trzeba poczekać te 4-6+ miesięcy.

 

Przez te 2.5 lata kuracji, najlepszy stan miałem przez prawie cały 2018. Jak patrze na fotki to linia naprawdę była mega. Teraz trochę mi się przerzedziła ale wiem, że może się zdarzyć sytuacja, że za pół roku będę o niej marzyć, więc przestaje wybrzydzać! Moim celem jest powrócić do stanu sprzed października zeszłego roku. Możliwe, że za dużo wymagam patrząc na to jaką miałem sytuacje w 2016 no ale jest to spowodowane tym strachem o włosy który wrócił po takim okresie. Na dole zdjęcia z przed podjęciem się kuracji, środka (z najlepszym stanem) oraz aktualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja po 3 miesiącach. Niestety linia po tym czasie trochę sie posypała. Od ponad miesiąca używam RU + KBsol (wcześnie RU + Minox), Sabe z prednizolonem co drugi dzień (wcześniej z hydro co 3 dzień) oraz minox i duta. od miesiąca - dwóch zauważyłem, że pojawiły się małe włoski na zakolu. Wydaje mi się, że z tygodnia na tyg ich ilość wzrasta. Nie wiem jednak, czy przekształcą się w pełnowartościowe włosy. Pamiętam, że na początku kuracji, to właśnie ten obszar się najdłużej zagęszczał (10-12 miesięcy). No ale to zakola, to wiadomo.

 

Na dole przedstawiam zdjęcia, ze stycznia tego roku oraz aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki update.

 

Zrobiłem sobie dzisiaj zdjęcie włosów nad czołem. Porównałem sobie ze zdjęciem z 30 lipca tego roku. Jak nic, jest poprawa. RU + Saba gel robią robotę. Teraz czekać tylko aż w długości dorównają pozostałym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram może jakiś update jak wygląda to teraz bo przemiana po tej terapii jest koosmiczna i ciężko w to uwierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...