free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisal, ze uzywa go z minoxem czy w minoxie?

Chociaz z drugiej strony minox plus ru. Mozna to na 2 sposoby interpretowac, ale raczej maciekkk ma racje.

 

Tak w ogole autor tematu nie odzywa sie od 3 miesiecy, jakis update by sie przydal czy wszystko jest ok i sie utrzymuje stan ??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem to pytanie ponieważ chciałem mieć pewność czy Wlodikox rzeczywiście nie używa żadnego pojazdu. Po prostu spotkałem się z opinią, że minox nie nadaje się do stosowania jako pojazd, bo ma za dużo wody i za mało alkoholu, przez co RU słabo się rozpuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje, sam chcialem go stosowac w minoxie jak jeszcze stosowalem w przeszlosci. Przed wsypaniem go do minoxa pasowalo by go rozpuscic w alkoholu i np. rozrabiac na co 5-10 dni a nie na cala butelke. Przy czym stezenie minoxa tez spadnie.

 

Takze dobrze jak wlodikox by sie tu pojawil i napisal jak to stosuje konkretnie.

Rowniez ciekawi mnie jak jego sytuacja, bo wiem jak lysienie przebiega i efekty ciezko utrzymac(szczegolnie z przodu), fajnie jakby monitorowal zdjeciami co 3-6 miesiecy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tydzień przelewam 14ml minoxa do butelki i wsypuje 0.35g Ru, mieszam i czekam 24h aż Ru się całkowicie rozpuści.

Co do mojego stanu to ogólnie cały czas idzie na plus ,nie mam już tak dużych odrostów jak na początku ale zakola powoli się zapełniają.

Co do uboków to nie niestety jeden wystąpił : otóż po paru miesiącach kuracji zacząłem dostawać pokrzywki na ciele, głownie w okolicy bioder.Z początku myślałem ze to nie ma zwiazku z kuracją ale poczytałem trochę na necie i okazało się że gdy przyjmujemy przez długi okres leki możemy dostać na nie alergii.Ale udało mi się temu zaradzić otóż co parę dni biorę tabletkę na alergie(zawierającą histaminę) i pokrzywka nie występuje.

Fotki wstawię za parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co to jest dokładnie te ru? Bo w Internecie jest jakiś sumpelemnt w kapsułkach z ekstraktem naturalnym, a drugie to jakiś płyn. Które należy kupić zeby działało i skąd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ru kupisz np. stąd http://edt.com.pl/produkty/laboratoryjne/. Nie mam pojęcia jak to rozrobić, więc liczę że ktoś kumaty nam podpowie, bo też zamiaruje kupić i łączyć z KB SOL. A na RU w formie tabletek to nawet nie patrz, to zwykłe ziółka, które raczej nie pomogą.

W takim razie czekamy Z ru już się zaznajomolem i wiem czego można się po nim spodziewać a kb sol do czego służy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj trochę w wątku o tym specyfiku a nie idziesz na łatwiznę. Tam już wszystko zostało powiedziane włącznie z tym jak przygotowywać mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj trochę w wątku o tym specyfiku a nie idziesz na łatwiznę. Tam już wszystko zostało powiedziane włącznie z tym jak przygotowywać mieszanki.

Doczytałem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...