free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elmo podał link do strony, w której znajduje się ten emu oil http://www.timetravelproducts.com/100-P ... A6BIQ.aspx. Czy ktokolwiek go stosował i może cokolwiek o nim napisać/powiedzieć? Cena wydaje się przyzwoita w stosunku do ilości i to nawet bardzo. Wiadomo emu oil bardzo przydatna rzecz:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go stosuje, teraz kupiłem butelkę 0,5l, od tej właśnie osoby z tym że na ebay'u. Z mojej strony mogę polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elmo podał link do strony, w której znajduje się ten emu oil http://www.timetravelproducts.com/100-P ... A6BIQ.aspx. Czy ktokolwiek go stosował i może cokolwiek o nim napisać/powiedzieć? Cena wydaje się przyzwoita w stosunku do ilości i to nawet bardzo. Wiadomo emu oil bardzo przydatna rzecz:)

 

To jest najtańszy olejek emu jaki jest dostępny na rynku - oczywiście niska cena nie ma nic wspólnego z jakością produktu (nie polecam drogich olejków ze Swansona , bo tak naprawdę to jedno i to samo za 2 razy większą kwotę . Sam go używam i mogę polecić Ci go z czystym sumieniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pany;] Niezłe rozwiązanie będzie z tym strusiem;d Dobra cena za kawał strusia, więc na przyszłość nie będzie co się nawet zastanawiać, tym bardziej, że już go stosujecie i nie jest fake czy jakiś rozcieńczony jak to potrafi z tymi emusiami być, także jestem zadowolony z tego powodu, bo z emu akurat nie chciałbym rezygnować, bo jest bardzo przydatny:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elmo podał link do strony, w której znajduje się ten emu oil http://www.timetravelproducts.com/100-P ... A6BIQ.aspx. Czy ktokolwiek go stosował i może cokolwiek o nim napisać/powiedzieć? Cena wydaje się przyzwoita w stosunku do ilości i to nawet bardzo. Wiadomo emu oil bardzo przydatna rzecz:)

 

To jest najtańszy olejek emu jaki jest dostępny na rynku - oczywiście niska cena nie ma nic wspólnego z jakością produktu (nie polecam drogich olejków ze Swansona , bo tak naprawdę to jedno i to samo za 2 razy większą kwotę . Sam go używam i mogę polecić Ci go z czystym sumieniem .

 

No właśnie nie jest do końca powiedziane że Swansona Emu jest taki sam co ten tańszy. Na zagranicznym forum była wspomniana kwestia rozpuszczalności RUM i w olejku Swansona RUM rozpuszczał się na zimno bez problemu zaś w tym tańszym olejku nawet po podgrzaniu są problemu z rozpuszczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cena też pewnie sporo wyższa a nie chcę np płacić za EMU więcej niż za RU etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Emu oil od sprzedawanego na forum EMU krem?

Która z rzeczy jest lepsza?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emu oil to czysty olej emu, a emu krem to krem z dodtakiem emu oil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
emu oil to czysty olej emu, a emu krem to krem z dodtakiem emu oil.

OK

 

Ale nadal nie widze odp. na moje pytanie

Która z rzeczy jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki możliwie najtańszy i sprawdzony Emu Oil polecacie? bo chciałbym dorzucić do Saba w celu poprawy stanu skóry, no i według badań powoduje jakiś tam odrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki możliwie najtańszy i sprawdzony Emu Oil polecacie? bo chciałbym dorzucić do Saba w celu poprawy stanu skóry, no i według badań powoduje jakiś tam odrost

Tylko używaj na zmianę, bo kombinacja drastycznie zwiększy prawdopodobieństwo pojawienia się skutków ubocznych związanych z saba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś w miarę tani i kupowalny w Polsce zamiennik na EMU?

Zamówiłem już z ebay'a 1 sztukę, ale pewnie będę czekać na nią 1tyg.

Takżę przydało by się coś 'w międzyczasie'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś stosowałem ten, ale po przejsciu za namową artura na drozsze z certyfikatem AEA od razu zobaczyłem różnice, zarówno w konsystencji jak i uczuciu na skorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie jest to uczucie? Możesz podać cenę kuracji olejem EMU na miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprowadzałem najtaniej za 20usd /120ml. Ale trzeba miec karte kredytową zeby kupic z amazonu lub jakogokolwiek innego sklepu w usa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy który ma wypisany AEA certyfikat jest ok. Wejdz na oficjalną stronę AEA, tam są wypisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...