free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie stosowania saby z hydro codziennie, czy emu oil będzie dobrym wsparciem? Bo z tego co tutaj piszecie to emu i sabe powinno stosować się naprzemiennie. Nie wiem, czy powinienem dorzucić emu i stosować wg. schematu saba rano emu wieczorem czy lepiej jeszcze poczekać. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie wychodzisz na słonce (wpływ tretinoiny na zwiekszenie wrazliwosci na slonce) i nie przeszkadza Ci stosowanie SABY rano to stosowanie EMU wieczorem i SABA rano jest jak najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można łączyć EMU z Retin-A ?

 

Np nakładam Retin-a a później nakładam EMU (np 10 minut po) ?

Wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja dotycząca ostatniej dostawy emu oil otóż Panowie sprawdźcie dokładnie co dostaliście

bo np.ja w bonusie miałem dolaną wodę do olejku emu.

I tak 200zł można o kant tyłka rozbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest potrzebny certyfikat. Ale wtedy masz pewność że to emu wysokiej klasy. Często się zdaża że te tanie "zamienniki" są rozcieńczane. Ale to nie znaczy że wszystkie, jest poro olei zwłaszcza z Australii które są wysokiej klasy (np. http://www.amazon.com/Emu-Oil-Pure-Prem ... ds=emu+oil). I nie ma możliwość żeby miały certyfikat bo jest on tylko przyznawany hodowcom z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w skrócie jakie ma właściwości ten oil???

To w skrócie poczytaj było na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ziom1990, dzięki za wyjaśnienie

 

Znalazłem to. Niby czysty olej i cena całkiem ok. Co myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ale kilka postów wcześniej:

nie jest potrzebny certyfikat. Ale wtedy masz pewność że to emu wysokiej klasy. Często się zdaża że te tanie "zamienniki" są rozcieńczane. Ale to nie znaczy że wszystkie, jest poro olei zwłaszcza z Australii które są wysokiej klasy (np. http://www.amazon.com/Emu-Oil-Pure-Prem ... ds=emu+oil). I nie ma możliwość żeby miały certyfikat bo jest on tylko przyznawany hodowcom z USA

 

Ja chyba kupie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Często się zdaża że te tanie "zamienniki" są rozcieńczane.
Ja miałem dwa pojemniki z Emu. Jak skończyłem ten pierwszy to okazało się, że z drugi "rozłożył się" na przezroczystą rzadszą ciecz i gęściejszą białą. Trzeba to było wymieszać. Czy to naturalne zachowanie Emu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem stosować sabę z hydro. Myślę o dołączeniu emu oil. Czy miałoby sens stosować te dwa środki dzień po dniu na zmianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tygodnia stosuje emu oil i zastanawiam sie czy p gte albo można coś ciekawego do tego olejku dorzucić ? np gte albo sawa ? Aby poszerzyć trochę działanie emu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...