free web hit counter Skocz do zawartości
Oklay1

Minoxidil - czy używanie samego ma sens?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z racji tego, że czytam wiele sprzecznych opinii chciałem jeszcze raz wrócić do tematu używania minoxidilu.

 

Mam pytanie czy ma sens używanie go samego bez blokerów?

Nie chcę używać blokerów doustnych ze względu na skutki uboczne.

 

Podobno używany sam może spowodować więcej szkody niż pożytku. Czytałem nawet, że nie wolno go używać samego.

Lekarz natomiast mówi, że to nie prawda i że samego mogę używać. Gdzie leży prawda bo nie chcę stracić więcej włosów niż tracę. Tylko chcę zatrzymać wypadanie.

 

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu stosowanie samego.

 

Minox to nie bloker a chcesz zatrzymac lysienie, to sam zaprzeczasz sobie .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam Angela. Nie ma sensu stosować tylko sam minox. Na krótką metę może i coś tam pomoże, ale kluczem jest stosowanie blokera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że jest sens stosowania samego minoxa. W wieku 22 lat byłem już 2 lata na samym minoxie i efekty były imponujące. Niestety po tak długim okresie stosowania pojawiło się takie swędzenie skóry głowy, że odstawiłem i włosy wówczas poleciały w ciągu miesiąca, na tyle że muszę się już strzyc na 5mm.

Minox = TAK, ale jeżeli będą jakieś efekty to trzeba to psikać do czasu aż chcesz utrzymać włosy, nie wolno przerywać kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...