free web hit counter Skocz do zawartości
Gość poprzeszczepie

NAPRAWDE ZROBILEM TO, JESTEM PO PRZESZCZEPIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

lysienie to dramat. w moim przypadku w koncu stal sie jakas mania. kazdego mezczyzne z bujna czupryna zarzucalem spojrzeniem zazdrosci. b mi to przeszkadzalo zwlaszcza ze lysienie zaczelo sie u mnie dosc wczesnie bo w 19 r zycia, jako 24 latek juz praktycznie bylem lysawy. na nic srodki kosmetyczne, leki, szampony, wizyty u lekarzy. w koncu po dlugich namyslach i watpliwosciach zdecydowalem sie na przeszczep i to zagranica bo w Pl ceny sa po prostu z kosmosu a jakosc pozostawia wiele do zyczenia. jesli tez masz taki problem napisz. chetnie pomoge, odpowiem na pytania, doradze.

zalozylem maila: ciach! zapraszam zainteresowanych!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie to usuncie a typa najlepiej odrazu zbanować za taką kryptorekmalę i w dodatku na żenująco niskim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weźcie to usuncie a typa najlepiej odrazu zbanować za taką kryptorekmalę i w dodatku na żenująco niskim poziomie.

 

Fakt, niskość poziomu reklamy pobiła wszelakie rekordy w tym przypadku. A na dodatek typek napisał że leki są na nic.

 

Zauważyłem właśnie że ostatnio coraz częściej zdarza się że chyba a w zasadzie najwyraźniej właścicielom tandetnych klinik chodzi właśnie o to żeby łysina się pogłębiała i żeby było trza robić jak najwięcej graftów, a do tego ich polityka przewiduje żeby pacjent najlepiej robił kilka razy HT oprócz tego i nadal nie był zadowolony zostawiając przy tym majątek w klinice. I właśnie widzę że coraz częściej pier...ą oni że leki nie pomagają ani nic w ogóle. Niedługo zaczną chyba nawet rekomendować każdemu żel z DHT do stosowania miejscowego oraz testosteron i najsilniejsze anabole tłumacząc to lepszymi możliwościami technicznymi oraz lepszym wykorzystaniem donoru, gdy łysina będzie opiewać obszar NW 7.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby tak nie mieć za grosz wyobraźni, na prawdę.. skąd się ci specjaliści biorą? A tak łatwo przecież zrobić reklamę, że nikt się nie zczai. Pewnie wynika to z tego, że tej osobie nawet nie chciało się prześledzić wątków na forum, tylko założył konto i z miejsca napisał post. Niektórzy mają ludzi za kompletnych idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...