free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Mistrzowie gęstości i niskich linii ! HT

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć taki oto dość specyficzny temat, gdyż w zasadzie jeśli chodzi o sedno sprawy jak w tytule, to na tym forum jest bardzo mało informacji a właściwie to w cale nie ma. I mam prośbę do użytkowników aby wklejali tutaj wszystkich doktorów/kliniki którzy potrafią zrobić na prawdę dobrą gęstość (dodam że przy cienkich włosach) oraz wyjątkowo niskie linie.

Jeżeli podczas przeglądania stron różnych klinik rzuci Wam się w oczy że dany lekarz/klinika ma wyjątkowy talent jeśli chodzi o powyższe to bardzo proszę uzupełniajcie ten temat, wklejajcie info o tym.

 

Do mistrzów gęstości oraz wyjątkowo niskich i kształtnych linii z pewnością można zaliczyć nieznanego chyba na tym forum Dr. Diep. Który zresztą wyspecjalizował się w różnych rodzajach włosów a ponad to sam ma niską linię więc dobrze wie jak taka linia powinna wyglądać.

 

Oto Dr. John Diep (nie mylić z aktorem Johnny Depp)

 

images?q=tbn:ANd9GcTf95_0VopNFSwy7J3hoUdEvhnlF2SbL6Aq4jj2juSA0G7yst676Q

 

A oto efekty jego pracy, po prostu powalają w tym konkretnym przypadku. Linia przez niego stworzona także wygląda na bardzo naturalną a nie jakoś sztucznie, i jest takie wrażenie jakby ta kobieta akurat nigdy nie miała nic kombinowane z włosami i jakby nigdy nie miała przeszczepu. Gęstość super.

 

 

Wszyscy wiemy że czarni mają niby ''dywany'' na głowach ale to jednak dość cienkie włosy, tyle tylko że bardzo gęste i dużo, co daje wrażenie jakby to był dywan czy futro jakieś bez prześwitów. Z pewnością aby zrekonstruować wyłysiałe miejsca lub skrajnie obniżyć linię w miejsce gdzie włosów nigdy nie było trzeba mieć spore umiejętności gęstego sadzenia graftów oraz sadzenia ich pod odpowiednim kątem. W każdym razie na pewno nie jest to łatwe żeby obniżyć skrajnie linię i zrobić gęstość na dobrym poziomie w miejscach gdzie włosów w cale nie było.

 

Przykład drugi.

W tym przypadku mamy przypadek z trochę jaśniejszymi włosami, rasa biała (bo za chwilę ktoś znowu zarzuci że murzynów pokazuję ). Jak widać po zdjęciach ''przed i po'' został osiągnięty dobry efekt mocnego ''zejścia'' obniżenia linii, nadania odpowiedniego kształtu (jaki mniej więcej mnie interesuje) i to wszystko przy zachowaniu standardu wysokiej gęstości jak widać. Faktyczny stopień skali obniżenia linii i ''wyjścia'' w przód łatwo dokonać dodatkowo w tym przypadku jeśli chodzi o perspektywę z profilu, bowiem w tym przypadku jest punkt odniesienia w postaci znamienia na skroni.

 

TG_stitch.jpg

 

Bezdyskusyjnie super efekt jeśli chodzi o kształt nowej linii, a zrobiono to w klinice:

''Chicago Hair Institute'' gdzie urzęduje Dr. Konior i Dr. Nadimi.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty, Bisanga zdecydowanie odpada. Dorzuciłbym Patricka Mwamba, ale cena dla nas kosmos - 10 euro za graft.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu odpada? W sensie nie chodzilo mi tylko o niego. Ale o wszystkie te kliniki typu BHR czy HDC itp. Że chyba dostosowują tę gęstość też do donoru?

 

Sądzicie, że przy takim przypadku jak ta babka z filmiku to by jej tak nie zrobili? Pytam serio.

 

 

P. S W ogóle powinna istnieć też tutaj jakaś lista klinik właśnie. Nawet tych najdroższych. Bo dopiero teraz sie dowiaduję


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bisanga jest bardzo konserwatywny ( nawet na forum był kolega, który miał ponad 40 lat, ograniczone łysienie, mega stabilny stan, a miał zrobioną bardzo wysoką linię z zakolami), gęstością też chyba nie dorównuje najlepszym jak Feriduni, a temat brzmi ,,Mistrzowie gęstości i niskich linii ! HT ".


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostal oczyszczony z niepotrzebnych postow i mam nadzieje, ze bedzie sie dalej rozwijal i trzymal kupy.

Zaczyna mnie nudzic juz to dziecinne udowadniane slowne. Do niczego to nie prowadzi i zamknijmy ten temat. Nie ma sensu tez kolejna osobe banowac, bo kazdy ma swoje zdanie, jednak mozna je delikatniej okazywac. Rowniez w wielu kwestiach sie nie zgadzam i nie popieram Antka, ale czy to oznacza, ze musze mu jechac po ambicji? Nie , wlasnie to jest super, ze ktos jest inny i ma inne poglady i wizje na walke.

 

 

Co do tematu to dla mnie Koray a przemawia mi za nim wiele czynnikow- Przede wszystkim efekty, cena(porownujac do tych mega drogich a efekty dla mnie wciaz podobne), blisko(w porownaniu do USA to niczym Polska !)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hdc dobrze sadzi dobre linie robią i dbają o donor gęstości nikt nie zrobi zajebiste jeśli się nie da - masz cienkie włosy. No i dla mnie akurat b ważny czynnik opiekują się Tb ile chcesz. MoEss zostać u nich nawet cały tydzień i to za free ( wliczone w cenie ) a bisanga ? Zrobi zabieg a resztę chlopaczku zalatwiaj sobie sam i jeds do domu jak chcesz a później ludzie tak jak Nerd mdleją i tracą grafty.

Dla mnie bisanga jest przegrany właśnie z tego powodu z braku opieki nad pacjentem. Zaraz ktoś napisze ze Nerd sam chciał jechać ... No bo co ? Bd siedsial w hotelu za 100 euro dziennie oddalonego od kliniki nie bd mogl nawet nigdzie wyjść bo jak? Bezsensu. Bisanga przegrany

To ja w Turcji wiadomo hotel sam oplacalem ale grosze oni mi go załatwili apartament mialem zajevisty i na każde moje zawołanie byli. Dzwonilem do nich o zaraz taksi po mnie za free jechalo i do kliniki zmieniali opatrunek myli czyscili osocze itp itd i do hotelu. Chciałem kase wypłacić posłali że mną gostks do galerii normalnie se wlazlem z morda zabandazowana haha gdzie w chuj ludzi lazilo i nikogo nie dziwiło że miałem to na łbie tj przesCzep. Do apteki też wysłali gostks i mi przyniósł co chciałem . A bisanga? Radź se pan jak pań zemdleje to my zrobimy korektę ofc za dopłatą. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartl, dla sprostowania.

Gdzie mówiono mi, że zabieg będzie jednego dnia. I na tej podstawie rezerwowałem wszystko. Wyglądało to tak, że miałem już zakupione bilety oraz zarezerwowany hotel na dane dni. Po czym dowiedziałem się, że zabieg rozłożą na dwa dni. I na pytanie czy mogę wracać tego samego dnia (bodajże o 18 lot miałem). To dostałem odpowiedź, że od zabiegu rano do 18 jest wystarczająco czasu. Dlatego też nie zmieniałem żadnej rezerwacji. Gdyby kategorycznie powiedzieli, musisz zmienić rezerwację to bym to zrobił.

 

Dlatego w sumie nasuwało by się pytanie. Kto odpowiada za to, że mi wypadły grafty. Bo wiadomo, że bardzo ostrożnie wracałem, bo sam się bałem, że coś w co ładuje kasę się spieprzy


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murzynka ciekawy przykład, w końcu to nie lada wyczyn zrobić niską gęstą linię kobiecie, murzynce o mega gęstych i mega grubych czarnych włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Murzynka ciekawy przykład, w końcu to nie lada wyczyn zrobić niską gęstą linię kobiecie, murzynce o mega gęstych i mega grubych czarnych włosach.

 

Tu nie chodzi nawet już o wysokosć linii bo można sobie ją ''narysować'' dowolnie, tylko o umiejętność gęstego sadzenia graftów oraz wsadzania ich (a także robienia otworów pod grafty)pod odpowiednim kątem przy tego tupu kształcie linii oraz wysokości.

Chodzi o to aby włosy z obrzeża na takiej linii nie rosły jakoś chamsko w przód czy jak antenki w górę pod kątem 90 st. od skóry, a lekko w tył i na boki na zakolach - i to bardzo ważne jeżeli chodzi o jak najlepszy efekt końcowy i naturalny wygląd.

Tak, murzynka właśnie jest dobrym przykładem na gęstość. Tyle ode mnie. A kłócić się nie zamierzam z nikim co do tego bo to dla mnie oczywiste. I pierwsze słyszę że murzynka ma grube włosy GRUBE to mają Azjaci, Indianie, Hindusi i Latynosi zazwyczaj !!!

I jeśli nie masz wystarczającej wiedzy nt grubości poszczególnych rodzajów włosów, to dowiesz się więcej nt temat czytając strony producentów/sprzedawców peruk/systemów włosów.

 

A co to za różnica czy to mężczyzna czy kobieta jeśli chodzi o samą technikę robienia HT ? Oświeć mnie proszę. Powiedz mi co to jest za różnica ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ty, Bisanga zdecydowanie odpada. Dorzuciłbym Patricka Mwamba, ale cena dla nas kosmos - 10 euro za graft.

 

Dałbym tyle ale za linię Ian'a D'Sa lub Teresy Giudice, o wysokości tak max 3 cm w najwyższym centralnym punkcie, i w metodzie U-FUE / LH-FUE oczywiście. Sprzedałbym chałupę (zresztą wystawiłem już na sprzedaż), wziął kredyt, sprzedał bądź zastawił auto, ograniczył wydatki osobiste, ale dałbym tyle tak przy założeniu 5000 gr x 10 € to wychodzi 50.000 €

 

Czytałem tam trochę o tym doktorze i rzeczywiście wzbudzałby ogólne zainteresowanie gdyby nie te ceny.

 

Problemem jest też to czy on nie będzie mnie dyskryminować z powodu samej płci czy faktu tego że mam AGA/MPB.... ? Choć łysienie moje jest leczone hardcorowo i efektywnie przecież tak że się zatrzymało i wiele odzyskałem, a nawet wyhodowałem włosy poniżej linii i na upierdliwych zakolach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A moze poprostu napisz i zapytaj czy jest taka opcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze poprostu napisz i zapytaj czy jest taka opcja ?

 

Do najlepszych (najdroższych) będę pisał jak będę miał już wystarczający szmal bo inaczej nie ma sensu im truć dupy.

 

To musi być tak że jeśli się ktoś zgodzi to jadę i robię a nie żeby dopiero kombinować kasę ''pinć'' lat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zle mnie zrozumiales kolego, chodzilo mi o to zeby najpierw sie upewnic czy ktos to zrobi, niz skombinowac siano i sie rozczarowac, nie widze tu zadnego trucia dupy, zwykle pytanie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zle mnie zrozumiales kolego, chodzilo mi o to zeby najpierw sie upewnic czy ktos to zrobi, niz skombinowac siano i sie rozczarowac, nie widze tu zadnego trucia dupy, zwykle pytanie i tyle

 

W sumie muszę przyznać racje (choć zrozumiałem też to w ten sposób) bo mijałoby się z celem wyprzedać majątek czy jego część, stracić ulubione auto, zadłużyć się na nie najlepszych warunkach tak na szybko itd. aby później się rozczarować tym że nikt nie będzie chciał wykonać zabiegu, ale jakoś nie wierzę w to że nikt nie będzie chciał tego zrobić bo nie takie rzeczy ludzie sobie robić każą a poza tym to przecież prosty i zwykły zabieg HT.

Macie wszyscy rację co do tego - napiszę do wielu. Pisałem już do konsultanta HDC ale wiadomo co odpisał....., teraz czekam na odp z BHR od Jana. Na dniach powysyłam takie właśnie proste zapytanie jak mówisz, do sieciówek jak i do tych trochę lepszych w USA.

 

A chatę to i tak chciałbym sprzedać i już wcześniej o tym myślałem bo mi już za mała i nawet jak kasy nie wydam na HT w renomowanej drogiej klinice bo zrobię HT w taniej, to wydam na inny dom, auto, czy na co tam innego także spoko - zawsze postępuje rozsądnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak się obniża linię...

Lekarzyjku zobacz jak to robią najlepsi lekarze.

 

Świetna robota w tym zakresie doktora Umar'a z USA.

 

https://dru.com/hair-surgery/forehead-r ... s-angeles/

 

A nie to co Koray, Demirsoy, Przybylski itd...

 

Lekarze z Ameryki nie są takimi terrorystami jak banda terrorystycznych gnojów z Turcji, Polski a nawet z Europy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ja mam być szczery to muszę powiedzieć że Ty myślisz że te V-szejpy na połowie czaszki są naturalne, i norłódy tak myślą żeby się dowartościować - taka jest prawda.

Tak na prawdę też *uj mnie obchodzi czyjś norłód i czyjaś mentalność co do tego, ale norłódy nie powinni buntować lekarzy aby każdemu wciskali norłóda na siłę i uprawiali ten jebany terror jaki uprawiają.

Po drugie, w dupie mam naturę, człowiek po to wymyślił wszelkie metody i techniki zmian aby z tego korzystali ludzie niezadowoleni ze swojego naturalnego wyglądu.

 

Po co mi uderzać do Umar'a skoro znalazłem dużo lepsze oferty, pokazuję tylko norłódom uświadczonym w swoim norłódowym świecie, że w cale tak nie musi być jak ględzą, że tak nie jest, i że nie każdy lekarz jest norłódowskim terrorystą, tylko są też wśród nich normalni zwyczajni, życzliwi i pomocni ludzie.

 

I w ogóle zobacz/cie na tym filmie jaki ten pacjent jest szczęśliwy że mu ten lekarz tak tę linię obniżył, bo kurwa tego nie dostrzegacie albo nie chcecie dostrzegać.

 

Poza tym, wiesz dostałem już ciekawe oferty, mam pieniądze jeszcze nie całą potrzebną kwotę ale dozbieram, i teraz ja zacznę wybrzydzać wśród ofert jak prawdziwy kapitalistyczny klient.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko stwierdzam, że fajnie jest zrobione co zrobisz to już twoja sprawa, każdy jest odpowiedzialny za siebie.

A po za tym uważam, że unia europejska powinna być zniszczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest to mistrz gęstości oraz wyjątkowego dbania o donor, natomiast co do niskich linii, to tutaj byłoby to nadużycie twierdzenie że jest w tym mistrzem - albo inaczej może nie byłoby z tym problemu, ale to też poniekąd upierdliwy lekarz - to zostało zweryfikowane przez jednego forumowicza, choć osobiście Feriduniego nie pytałem o mój przypadek i nie naciskałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...