free web hit counter Skocz do zawartości
MasterBukos

Swędzenie Skóry Głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mogę konkretnego tematu znaleźć więc zakładam swój. Co polecicie za swędzenie skóry głowy? Skóra zaczęła swędzieć mnie nagle, swędzi od jakiś 2 miesięcy a łysieje od około roku, wcześniej tylko łupież zero swędzenia jednak od 2 miesięcy swędzi strasznie. Od miesiąca stosuje fina, a od 2tyg nizoral co 2 dni. Nizoral trochę pomógł jak by szczególnie na początku stosowania mniej swędziało juz po pierwszym użyciu ale nic się nie poprawiło. Jakieś konkretne środki na to? Albo jakieś badania wykonać? Chcę się tego pozbyć jak najszybciej bo powoli będę się przymierzał do minoxa 5% (za jakieś 2 miesiące jak bloker trochę zacznie działać), a myślę że jak tak mnie swędzi to nie jest chyba dobry pomysł żeby go użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowales kiedykolwiek emu oil? Pomaga na podraznienia skory itd, swedziala mnie tez skora i mialem lupiez po garnier stemoxie od garniera a po emu przestalo. Moze warto sprobowac?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie dokładnie cię swędzi. Jeśli w okolicach zakoli to jest to objawem atakowania mieszków włosowych przez Dht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie swędzi mnie praktycznie cała głowa i zastanawiam się nad powodem tego :/ Angel ten olejek za 250zeta z alledrogo czy gdzies indziej to zamawiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli głowa swędzi to należy stosować coś przeciwzapalnego np. Sabę .

Jeśli natomiast skóra piecze i łuszczy się ( np. wyniku przesuszenia ) to pomocny będzie Emu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabę? Palmę sabałową w sensie? Ale w tabsach? Polecisz cos konkretnego? A i czytałem gdzies zeby nie mieszac palmy z finasterydem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo informacji na raz :/ mój mózg tego nie przerabia, nie wiem w końcu co zastosować, jaką sabe, w jakich proporcjach... Swędzi mnie cały łeb, a włosy lecą coraz bardziej Myślicie że mogę loxon 5% zacząć używać, czy nawet nie ryzykować dopóki nie uporam się ze swędzeniem??

 

-- 14 gru 2016, 1:42 --

 

Poradzcie coś konkretniej od czego zacząć żeby pozbyć się tego swędzenia ;/ ten saba hydro czy betha na początek użyć, cena dla mnie bez znaczenia wydam wszystko co mam żeby pozbyć się swędzenia i wypadania włosów czy zacząć od czegoś innego? Albo u dermatologa się coś dowiedzieć od czego to jebane swędzenie, ja pierdole jestem zmieszany już za dużo różnych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zaczynaj z minoxem skoro masz jakiś stan zapalny na głowie, pozbądź się tego i dopiero wtedy pomysl coś o minoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przetestowałem Sabę i na razie swędzenie nie ustępuje ni chuja, wręcz się pogorszyło. Myślicie żeby iśc do dermatologa i spróbować dowiedzieć się czegoś więcej. Czy zastosować coś jeszcze, tylko co? Saba szybko zmnieszyła wypadanie alę swędzi mnie chyba jeszcze bardziej niz swędziało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...