free web hit counter Skocz do zawartości
iwa168

Agresywne łysienie 19 latka

Rekomendowane odpowiedzi

jak zaczalem fina to miałem jeszcze 17 lat i biorac go przez pare miesięcy zrezygnowałem bo wyczytałem na necie głupstwa i się wystraszylem

minoxa stosowałem przez miesiąc nie zdajac sb nawet sprawy na jakiej zasadzie on działa i ze powoduje lnienie, to było głupstwo bo wtedy nawet zakoli jeszcze nie miałem tylko skrocone wloski na linii...

do fina wrocilem i biore go już na dobre ale chciałbym cos do niego dolozyc żeby jeszcze bardziej powstrzymać dht i postepowanie łysienia bo nie wiadomo nawet czy fin na mnie zadziała

jakiś odrost tez by się przydal chociaż nie robie sobie wielkich nadziei :/

poradzcie cos panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z funduszami stoisz w tym wieku? Ile jestes w stanie wydac na kuracje miesiecznie? Jezeli Cie stac to pomyslalbym nad dodaniem ru czy cb na przod do fina skoro minoxa nie chcesz juz. Zrobiles juz kilka bledow w swojej kuracji staraj sie czerpac z tego korzysci i nie robic ich wiecej.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z kasa jest dosyć luźno i wczoraj czytałem na forum o cb i wlasnie myslalem żeby to sprobowac, kiedy będzie następne zamówienie gropowe?

 

dzięki temu forum dużo bledow już chyba nie popelnie

miesięcznie na kuracje mogę wydac do 500zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zamowienie jest w trakcie realizacji. 500 zl to sporo sam wydaje troche mniej a stosuje tego wszystkiego troche wiec spokojnie sie zmiescisz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się może ktoś jak jest z wysylka cb do Irlandii lub jakiegoś innego państwa ue?

w temacie cb czytałem rozne opinie na ten temat a gdzies na necie wyczytałem ze sterydy sa w ie nie legalne wiec nie wiem jakby to potraktowali..

może doświadczeni użytkownicy orientują się w tym temacie gdyz jestem zdecydowany na cb ale jest ta sprawa wysylki która mnie meczy

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jeszcze w temacie dedykowanym CB o tym, tam powinieneś mieć większy odzew. Ja Ci nie pomogę bo się kompletnie na tym nie znam Tak się zastanawiam, nie lepiej wejść Ci najpierw na taką standardową kurację a nie zaczynać od CB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowa czyli masz pewnie na myśli big3?

minox na razie nie wchodzi w gre

na fina już wskoczyłem z powrotem ale chce do niego cos jeszcze dowalic żeby zatrzymać to gowno na wszystkie sposoby xd

pieniądze na razie mam wiec sprobuje cb z takiej racji ze ma mało ubokow lub wcale i ludzie sa zadowoleni z efektow, chciałem tak z pol roku przetestować to i zobaczyć jaka będzie sytuacja i czy da jakiś odrost...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa przypadki ze ludzie mieli jakiś maly odrost na finie , a cb to podobno to samo co ru tylko jeszcze mniejsze skutki uboczne, fighter miał odrost na ru wiec ja sprobojue z cb

na odrost się specjalnie nie nastawiam jestem skupiony na zatrzymaniu ale zobaczymy może to jakiś odrost tez przyniesie

a wydaje mi się ze jak dopiero niedawno zaczalem lysiec to szanse sa większe chociaż mogę się mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak poczytałem temat

 

chyba prościej zarobić kasę i zrobić przeszczep w dobrej klinice,gdzie mają najlepszą technikę , czyli najwięcej włosków przy pojedynczym zabiegu - czyli mam wrażenie, że nie w Polsce, tylko Szwajcaria, albo USA

ale pewnie i tu zdarzają się problemy - np obawiałbym się uzkodzenia nerwów czuciowych i innych dziwnych niespodziewanych efektów włącznie z ciężką infekcją i nie przyjęciem się przeszczepów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemanko

 

Podsumowujac kuracje i obecny stan wlosow.

Od 12 stycznia czyli już prawie 2 miesiące biore fina 1,25 i 3 razy w tygodniu smaruje glowe olejkiem emu zmieszanym z wyciągiem z saw palmetto zostawiam to na lbie przez noc i następnego ranka myje glowe. Do tego łykam jeszcze biotynę, cynk i wit D4&K2 Jak na razie nie widze żeby cos się zmienilo a nawet jest może troszeczkę gorzej patrzac na zdjęcia linii z dwóch miesięcy temu, wlosy caly czas leca tak samo, ale tym się nie przejmuje. Nie mam zadnych ubokow po fina a wydaje mi się nawet jakby libido trochę podskoczylo do góry, dziwne.

Niedawno odebrałem CB i zamierzam stosować kazdego wieczoru na zakola w stężeniu 1% ze stemioxem Garniera.

Ćwicze tez na silce a czytałem ze to ma negatyw wpływ na nasze male pattern baldness.

Jeżeli macie jakies uwagi lub sugestje walcie prosto z mostu

Pzdr

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś mi powie z własnego doświadczenia po jakim czasie moge się spodziewać efektow na cb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 miesiącach na finasterydzie i 1 miesiącu na cb stwierdzam ze nigdy jeszcze nie miałem tak zlego stanu na glowie. Wlosy wypadają w tym samym tepie ale zakola się widocznie powiekszaja w jeszcze szybszym tepie. Od początku kuracji linia zmieniala się na gorsze, co widać na zdjęciach. Porownywalem zdjęcia i od pazdziernika do stycznia (3msc) nie było znacznego pogorszenia, od stycznia do marca (3msc na kuracji) jest bardzo duże pogorszenie wiec wiem ze cos się dzieje. Bralem pod uwagę ze sam finasteryd może być dla mnie niewystarczający dlatego dodałem CB jednak nie spodziewałem się az takiej zmiany na gorsze. Nie wydaje mi się żeby to było lninie...

 

Nie wiem na prawde co robic... Miał ktoś podobna sytuacje?

 

zdjęcia od zaczęcia brania finasterydu, CB dodałem gdzies w 62 dniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwosci, obecnie znajdujesz sie w najgorszym okresie, jezeli chodzi o czas stosowania fina i CB oraz masz agresywne lysienie , przynajmniej na froncie.

Musisz wciaz stosowac kuracje i dac jej czas. Na jednych cos dziala szybko na innych wolniej. U mnie tez byla masakra od maja 2016 , myslalem , ze to juz koniec a udalo sie ustabilizowac sytuacje.

Masz dobra kuracje wiec nic wiecej i tak nie wymyslisz. Jezeli za 3 miesiace bedzie tak dalej to mozesz pomyslec o zmianie fina na duta i dodaniu minoxa do kuracji.

CB stosujesz w jakim pojezdzie, jakie stezenie i ile ml?- dobra wyczytalem, ze 1% w stemoxie. Tutaj masz jeszcze 2 opcje po 3 miesiacach mozesz rowniez zmienic pojazd na pg/et lub zwiekszyc stezenie na 2%.

Mowie, poczekalbym max 3 miesiace i wtedy kombinowal , na razie to mozesz przekombinowac, nie wiemy jak kuracja podziala. 3 miesiace to zdecydowanie za krotko, zeby cokolwiek stwierdzic , nawet jezeli widzisz pogorszenie to nie musi znaczyc, ze fin i CB nie dzialaja. Pol roku to minimum na jakas ocene kuracji.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel wszystko wyjaśnił. Masz lepszy stan od mojego, mam trochę lepszą linię, ale za to strasznie chujową gęstość włosów. U ciebie spoko to wygląda, także nie ma co panikować, rób swoje i czekaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ja mam 20 lat i kuracje mam od 15 miesięcy i dopiero po 6 miesiącach było widać różnice


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach widać ze zakola się powiekszyly ale w rzeczywistoci widać jeszcze bardziej niż na fotkach

może trochę panikuje ale to dlatego ze wiem ze linia leci bardziej niż przed kuracja leciała ale może faktycznie musze to przeczekać :/

myślicie ze może to być lnienie czy nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, paraliżujące jest przeglądanie zdjęć sprzed kilku miesięcy porównując ze stanem dzisiejszym ale najważniejsza jest wytrwałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, paraliżujące jest przeglądanie zdjęć sprzed kilku miesięcy porównując ze stanem dzisiejszym ale najważniejsza jest wytrwałość

Dzieki Lucas

Wgl dzieki za wszystkie odpowiedzi panowie, poczekam jeszcze minimum 3 miesiace i wtedy bede myslal dalej jak ta kuracja nie zadziala.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa się robi straszna, od jakiegoś czasu jeszcze bardziej wypadają wlosy i linia caly czas się cofa, robie zdjęcia co 2 tygodnie i widze pogorszenie caly czas, przed kuracja az tak nie leciało :/ mam już jakies nw3

nie rozumiem tego, myslalem ze ta kuracja jest mocna i na pewno zadziała ale teraz wiem ze trzeba cos zmienić zanim będzie za pozno. Zmieniam pojazd do CB i zuzyje to CB do końca zostało mi jeszcze na jakies 2 miesiące może, zastanawiam się tez nad zamienieniem fina na duta bo jest silniejszy chociaż i tak pewnie chu** zdziala

łysość jest mi chyba pisana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...