free web hit counter Skocz do zawartości
Boysen

Nawrot wypadania po zmianie z avodart na duprost?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem juz ponad 3-4'miesiace na kuracji polaris nr 10 oraz dutasteryd. Zaczalem od avodarty - na poczatku wlosy wypadaly jak wczesniej, byl okres gdzie podczas mycia glowy myslalem ze wytre wszystko po czym (moze dlatego ze polaris zaczal dialac a dut sie dopiero rozkrecal?)wlosy przestaly wypadac calkowicie i bylo super!!

 

. Nastepnie z problemow technicznych(pracuje za granica i nie zamowilem leku na czas) mialem przerwe od duta na okolo 10 dni i zaraz po tym wskoczylem znow na duprost. Zjadlem juz okolo 10 tabletek ale zauwazylem ze wlosy lecą jak kiedys. Przy myciu glowy, czesaniu, na stole.. wszedzie widze swoje wypadajace wlosy .jestem tym troche zmartwiony . Dodam ze od poczatku kuracji bralem avodart regularnie co 2 dni , polaris mam caly czas rano wieczor a teraz duprost biore tak co 2-3 dni (nieregularne pory dnia).

 

Pytanie brzmi co moze byc przyczyna nawrotu wypadania? Dodam od siebie ze bardzo dobrze znosze dutasteryd. Brzmi jak placebo ale po tym leku czuje sie jeszcze lepiej niz bez niego(gdy nie bralem go przez kilka dni miem dziwne humory , zmienne nastroje, czulem jakies paychiczne znuzenie i bezsilnosc). Minelo to jak zaczalem brac duprost -

Tylko czemu znow te wlosy wypadaja? Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przy myciu glowy tragedia jak na poczatku kuracji-myslalem ze splucze wszystkie wlosy. Juz nawet przy wcieraniu polarisa w zakola wypadaja nowe wlosy .. mam nadzieje ze jeszcze chwila i wroci do normy , tak jak bylo z avodartem. Moze ten duprost jakis podrabiany? Choc napewno ta destabilizacja spowodowana jest tym ze mialem 2 tyg przerwe od dutasterydu i pewnie stezenie spadlo do krotycznego stopnoa. Tak soboe tlumacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Ja podobny efekt miałem po odstawieniu Finasterydu na nieco ponad tydzień. Musiałem czekać około 3 miesiące żeby się ponownie ustabilizowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, stężenie spadło powrót trochę potrwa. Wszystkiego dobrego w nowym roku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...