free web hit counter Skocz do zawartości
majus

Zakola 21 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam 21 lat i moja linia włosów to chyba nw2. Wydaję mi się że wysokie czoło i zakola mam od zawsze. Zastanawiam się nad HT i stąd pytanie ile graftów bym potrzebował i jakie wyniosłyby mnie w sumie koszty wraz z podróżą, kosztami hotelu i zabiegiem(mam namyśli Turcję, chodź wolałbym Polskę)? Jakimi lekami mógłbym ewentualnie zagęścić linie skalpów? Sam myślałem o finasterydzie ale jest niestety na receptę.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Oto zdjęcie:

http://img24.otofotki.pl/obrazki/qd265_ ... 011624.jpg

http://img24.otofotki.pl/obrazki/jm53_2 ... 233415.jpg

http://img24.otofotki.pl/obrazki/af425_qq.jpg

http://img24.otofotki.pl/obrazki/vo987_ ... 011847.jpg

http://img24.otofotki.pl/obrazki/ei627_Zdjecie1538.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile orientacyjne graftów trzeba by było przy obecnym stanie jeśli zakola bardziej nie postąpią w przyszłości? Jeśli jestem za młody na fin i dut to radzilibyście zdecydować się na minox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sa nawet zakola. ja bym nic nie robil z tymi wlosami bo tu nie ma co robic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszczep to w tym momencie byłby strzał w stopę, bo byś musiał już teraz wybrać sobie linię i przy dalszym łysieniu byś musiał bardzo szybko robić kolejne przeszczepy (szybko by się grafty pokończyły)

ja bym z tym nic nie robił i poczekał jak się rozwinie sytuacja, ew. coś mało inwazyjnego RU? CB? tylko z minoksem nie startuj przypadkiem..


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jach chlopaki pisza poczekaj jeszcze.. jak narazie witaminki....max nisko dawkowany fin

Ht to moim zdaniem najwczesniej za dwa lata....poczytaj troche...poczekaj zobacz jak szybko lysienie postepuje do przodu...porob zdjecia zabys mogl stan porownac.....

o minoxie nawet nie mysl...narobil bys sobie wiekszej szkody niz cokolwiek poprawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, posłuchałeś ''dobrych'' kolegów z forum i wspaniałych najlepszych łysszych ''przyjaciół'' ?

 

Jakieś zmiany, decyzje, postanowienia, działania ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co może się stać w wieku 21 lat od fina, co nie stanie się w wieku 40 lat? Później będzie się mieć problemy z prostatą i nw7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam, posłuchałeś ''dobrych'' kolegów z forum i wspaniałych najlepszych łysszych ''przyjaciół'' ?

 

Jakieś zmiany, decyzje, postanowienia, działania ?

 

Zdecydowałem się jednak na finasteryd stuknie już chyba 10 miesięcy. Łykałem finahit ale lekarz rodzinny nie chce mi go już przepisywać żebym sobie zrobił od niego przerwę . Oczywiście nie mam zamiaru przerywać kuracji, będę pewnie łykał proscar dzielony na 4 części.

W styczniu tego roku brałem przez trzy tygodnie minoksa 5% na brwi i linię włosów ale mocno mi przeszkadzało kołatanie serca i czasem mi było słabo. Myślę że ten efekt mógł być spowodowany przez tretynoinę bo smaruję mordę acnateciem.

Co do efektów to na pewno mniej włosów mi wypada przy myciu ale miałem ogromną nadzieję że coś odrośnie mi na skalpie i właśnie tam odminiaturyzują mi się włosy. Poprzednio pisałem że linię nw2 i wysokie czoło mam od zawsze, niestety okazało się że to nieprawda, znalazłem swoją legitymację szkolną z szóstej klasy podstawowej i tam miałem fajną linię, od dawnego gimnazjum się pogorszyło i dlatego mi się tak utrwaliło że mam tak od zawsze. Co do uboków to miewałem bóle jąder na początku ale to minęło, na pewno mam też mniejsze libido.

Aktualnie biorę fina, cynk, biotynę i trzy razy w tygodniu myję włosy szamponem zoxin-med. Dodałbym loxon ale nie mogę przez tretynoinę, która mi utrzymują całkim niezły stan skóry.

Ogólnie mój stan nie jest tragiczny ale marzę o ładniejszej i gęstszej linii. Na mocniejszę chemię nie mam odwagi a na ht nie mam niestety kasy.

W linku poniżej znajdują się zdjęcia mojego aktulanego stanu, na ostatnim zdjęciu "wylakierowana" zaczeska

https://imgur.com/a/XS2pfo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze nic zlego w linii jaka masz. Nie wiem czy rozsadnie jest chciec ,,fajniejsza linie '' w twoim wieku bo jakbys chcial poprawiac to pojdzie pewnie z 3000 graftow na przod , a co bedzie jak zaczniesz bardzeij lysiec za 4 , 5 , 10 lat ? nie starczy ci wtedy graftow na pokrycie ubytkow. Gdyby mial stan taki jak teraz i mial 40 lat to wtedy mozna sobie robic na luzie HT bo wtedy jest spora szansa ze nie wylysiejesz do nw 5 czy 6 ja bym narazie zostal przy chemi i jezeli nic sie nie pogorszy to bym nawet nie myslal o HT na twoim miejscu. Gdybys byl NW5 to inna sprawa bo juz nie byloby na co czekac ale ty masz jeszcze bardzo dobry stan. Mialem podobny do twojego w wieku 21 lat, po kilka latach niestety u mnie zaczelo sie agresywne lysienie i ht mialem w wieku 30 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekac do nw 5 zeby zrobic ht? Co tu juz wypisuja to "no comment" normalnie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel masz rację co nie zmienia faktu że Ht w przypadku autora postu jest bez sensu. Zrobiła mu się lekka recesja w wieku 21 lat a to nigdy nie wróży nic dobrego sam wiem to po mnie. Zdecydowanie najpierw finasteryd w małej dawce plus jakaś biotyna No i dbanie o włosy. Po pół roku od brania Fina dorzucić minoksydyl gdyby nie było rezultatów a jeżeli będą rezultaty No to po roku można się zastanowić nad Ht. Linia na ten moment nie jest tragiczna przy dłuższych włosach i odpowiedniej fryzurze nie będzie widać żadnego śladu po zakolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj słuchaj łysszysz ''przyjaciół'' z fołum.

 

-- 31 maja 2019, 11:15 --

 

Czekac do nw 5 zeby zrobic ht? Co tu juz wypisuja to "no comment" normalnie.

 

Dziwne? Zawsze przecież tak pierdolili na tym i nie tylko na tym forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Czekac do nw 5 zeby zrobic ht? Co tu juz wypisuja to "no comment" normalnie.

 

gdzie ja napisalem zeby czekac do nw 5 ? popdalem skrajnosc a nie czas kiedy powino sie robic HT.... jego obecny ubytek i poprawianie go duza iloscia graftow na ten moment jest ryzykowne. 99% ludzi by nawet nie powiedziala ze wlosy mu zaczynaja leciec. On nawet nie jest nw3 wiec o czym tu mowa?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzema tysiącami graftów to można by mu juszejpa zrobić, a na wyprostowanie tej linii, to 1500 wystarczy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzema tysiącami graftów to można by mu juszejpa zrobić, a na wyprostowanie tej linii, to 1500 wystarczy.

 

czysta teoria , pierwsze cm na line zawsze sa graftozerne, zreszta kto bedzie eyzykowal w jego wieku poprawianie tego jak co roku jego sytuacja moze sie pogarszac- To najczesciej jest najgorszy okres jak ktos zaczyna gubic wlosy ,po 30 sytuacja troche zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej 666 dlaczego zmieniłeś posta, że na jego przypadek oszacowałeś 3kgr ?

 

-- 31 maja 2019, 11:31 --

 

czysta teoria , pierwsze cm na line zawsze sa graftozerne, zreszta kto bedzie eyzykowal w jego wieku poprawianie tego jak co roku jego sytuacja moze sie pogarszac- To najczesciej jest najgorszy okres jak ktos zaczyna gubic wlosy ,po 30 sytuacja troche zwalnia.

 

Żadna teoria, mogę zasrać ci cały ten dział przypadkami gdzie był robiony juszejp u ludzi z większymi wżerami i zakolami i mało komu przeszczepili powyżej 3000 graftów.

 

O jakim ryzyku mówisz, o wybuchu bomby jądrowej i unicestwienia świata ?

 

I z tego powodu, że łyse i łyssze mocniej łysieją, to ci którzy nie łysieją bądź słabiej, mają być terroryzowani przez lekarzy ?

 

A ''może'' nie oznacza ''musi''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Tej 666 dlaczego zmieniłeś posta, że na jego przypadek oszacowałeś 3kgr ?

 

nie zamienilem zadnego posta , a oszacowac na 100% mozna tylko bedac lekarzem i widzac donor goscia i oczywiscie na zywo. Jezeli by robic teraz HT to i tak beda musieli sadzic miedzy natywnymi wlosami zeby zsamaskowac postep lysienia a jezeli chodzi o jego stan to wiekszosc klinik by sie nie podjela sadzic pomiedzy natywnymi bo to wymaga skilla + ,,wyprosowanie lini wiec wartosci bliskie 2500-3000 graftow sa jaknajbardziej prawdopodobne. Chetnie zobacze przypadki o ktorych piszesz ze w weiku 21 lat robia line o ktorej piszesz i jeszcze pacjent ma zadatki na dalsze lysienie Trzymajmy sie faktu ze gosc ma 21 lat a nie 40 i NW2.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie zamienilem zadnego posta ,

 

A co tu kurwa zrobiłeś ? - viewtopic.php?f=23&t=2784&p=53167#p53167 - Sam ten post się zmienił ? Innych możesz oszukiwać, ale ja wiem co tam było napisane...

 

a oszacowac na 100% mozna tylko bedac lekarzem

 

Pierdol pierdol, będziesz w raju... - bo pomyślę, jeszcze, że jesteś Piotrusiem z HDC, bo to jest takie typowe pierdolenie konsultantów.

 

Ale w moim przypadku to właśnie lekarz i to wysoce renomowany oszacował ubytek na 2,5 kgr Z dupy tego nie wziąłem.

 

Jezeli by robic teraz HT to i tak beda musieli sadzic miedzy natywnymi wlosami + ,,wyprosowanie lini wiec wartosci bliskie 2500-3000 graftow sa jaknajbardziej prawdopodobne.

 

Takie rzeczy tylko u doktoła Koray'a Erdogan'a.

 

-- 31 maja 2019, 11:42 --

 

Chetnie zobacze przypadki o ktorych piszesz ze w weiku 21 lat robia line o ktorej piszesz i jeszcze pacjent ma zadatki na dalsze lysienie Trzymajmy sie faktu ze gosc ma 21 lat a nie 40 i NW2.

 

Nie napisałem, że konkretnie w wieku 21 lat wszyscy byli - to po pierwsze. a po drugie autor tematu, miał 21 lat w 2017 roku


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przypadek przypadkowi nie rowny wiec po co sie czepiasz luznych liczb ? to ze ,,twoj ;; lekarz na twoim przypadku oszacowal to nijak sie ma do autora przypadku w temacie. No teraz ma 23 ale co to zmienia ? on tylko wie jak wyglada jego sytuacja bo widza swoje wlosy nacodzien. Zreszta lyka fina wiec trudno stwierdzic i wrozyc z fusow jak by to wygladalo bez fina po roku czasu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec wartosci bliskie 2500-3000 graftow sa jaknajbardziej prawdopodobne.

 

Ale fakt, nawet we futro da się wszczepić i 5kgr, tak jak Erdogan przeszczepił Angelowi ok 2,5 kgr we futro, a tylko ok 500 w połowę zakoli.

 

Ja natomiast mówiłem o 1,5 kgr, do uzyskania przyzwoitego efektu jak najmniejszą liczbą graftów, bo i tak te *uje lekarze tak robią w przypadku male patient, kosztem sporo mniejszej gęstości. A to że można by tam wszczepić pomiędzy natywy nawet 5 kgr i robiąc linię jeszcze niżej - nawet juszejpa nad brwi, to ja o tym też dobrze wiem.

 

-- 31 maja 2019, 11:49 --

 

No teraz ma 23 ale co to zmienia ?

 

To zmienia, że już za 2 lata będzie mógł wykonać przeszczep nawet w klinikach w których lekarskie kurwy jebane terroryzują męskich pacjentów i stawiają warunek minimalnego wieku 24-25 lat.

 

-- 31 maja 2019, 11:53 --

 

on tylko wie jak wyglada jego sytuacja bo widza swoje wlosy nacodzien.

 

I on tylko wie czego chce, i jak ma wyglądać jego linia, a nie ty, ani żaden lekarz.

 

Zreszta lyka fina wiec trudno stwierdzic i wrozyc z fusow jak by to wygladalo bez fina po roku czasu.

 

Tak tak, fin to androcur, albo flutamid, czy typowy lek do kastracji, i bez fina miałby teraz NW 7...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...