free web hit counter Skocz do zawartości
majus

Zakola 21 lat

Rekomendowane odpowiedzi

juz ci pisalem ,ze oni nikogo nie teroryzuja tylko dbaja o swoja biznes bo to zwykly prywatny biznes jest i jak mkomus nie odpowiada to nie musi do nich przychodzic. Lekarze dobrzae wiedza ze tacy mlodzi pacjeci sa ,,niepewni'' bo trudno oszacowac jak bedzie postepowac lysienie w tak mlodym wieku i nie chca potem miec gosci ktorzy w TV wygaduje ze HT zniszczyla im zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz ci pisalem ,ze oni nikogo nie teroryzuja

 

TERRORYZUJĄ !!!!! SKU*WIELE KU*WY J*BANE!

 

 

...i nie chca potem miec gosci ktorzy w TV wygaduje ze HT zniszczyla im zycie

 

A żeby ktoś tak zrobił i poszedł do tv zaś, że mu życie zjebali bo zrobili tak jak sam chciał, to chyba musiał by słuchać takich łysszych frustratów na tych forach

 

 

...i nie chca potem miec gosci ktorzy w TV wygaduje ze HT zniszczyla im zycie

 

Wiesz co zrobię po HT i jak będę miał już efekt końcowy ?

 

- pójdę właśnie do telewizji i to nie tylko w tym kraju, i opowiem o tym jak to mnie skurwysyny lekarze od HT terroryzowali.

 

I chuj poniżę się to poniżę, ale przed kamerą, na kolanach będę dziękować lekarzowi i klinice w której mi zrobili linię jaką chciałem, nawet łezki sobie może wycisnę cebulą, i będę opowiadał o tym jak to mi cudownie odmienili życie, a jak niektórzy lekarze terroryści chcieli mi to życie zjebać.

 

Dzięki za pomysł.

 

Tak samo jak opowiedziałem już np. Armaniemu, o lekarzach terrorystach i tym że mnie tak właśnie w taki sposób terroryzowali, i że dlatego witam do ich kliniki, bo czytałem, że są normalnymi ludźmi, wszystko całą historię nagłośnię. Tyle mogę zrobić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja po przerwie.

Poważnie rozważam zaprzestanie kuracji przez uboki. Nawet nie chodzi mi o te seksualne (mam słabe libido i problem z wytryskiem) bo to nie jest dla mnie aż tak duży problem, co o to że czuje się jak zombie i ciagle jestem senny mimo prawidłowego cyklu snu i zdrowego odżywiania. Robiłem tez badania krwi i wyniki wyszły okej. Przeszkadza mi to w pracy, zwłaszcza ze potrzebuje energii jeszcze po niej na naukę bo chciałbym zmienić ją na lepszą. Nie pomogło nawet branie Fina 3x w tygodniu. Teraz jestem na dwutygodniowej przerwie i czuje się o wiele lepiej. Mega ciężko mi podjąć tą ostateczną decyzję. Jedno zakole mam trochę większe od drugiego i z tego co czytałem to po pewnym czasie one się ze sobą zrównają. Oglądałem swoje zdjęcia z przeszłości i wydaje mi się że mam tzw wdowi szpic więc może nie wyłysieję aż tak bardzo, z tym że i na nim mam kilka cienkich włosków, długich co prawda ale to może być sygnał ze jednak może mi pójść z czasem cała linia.

 

-- 13 lip 2020, 9:53 --

 

Nie chce tez każdemu odradzać Fina bo to dobry lek, na mnie działał i jest wiele osób tutaj czy na zagranicznych forach które mimo długoletniego stosowania nie maja skutków ubocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj chociaz ru,cb czy spiro ,nie pozostawaj bez kuracji,bo to spore ryzyko


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...