free web hit counter Skocz do zawartości
kowalski92

KOWALSKI92 24'LATEK - FIN NIE DZIAŁA! ,+ WYNIKI, BOOSTER DHT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W grudniu ukończyłem 24 lata, od 11 lipca 2016 roku zacząłem swoją kurację z finem na zahamowanie łysienia.

11 stycznia mija 6 miesięcy odkąd biorę fina, lecz mi nie pomaga.

 

Włosy jeszcze bardziej wypadają najbardziej w kątach na górze głowy.

 

link do zdjęcia :

 

http://iv.pl/viewer.php?file=30583224439560675180.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te czerwone plamki to nie zapalenie?


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te czerwone plamki to nie zapalenie?

 

Nie wiem co to jest, ale wszędzie tego nie mam. Wydaję mi się, że to od drapania lub miałem na mezoterpi wbijane tam igły, ale to było miesiąc temu. Dzisiaj to już w ogóle się wlosy przecedziły jak wstałem rano. W tym miesiącu łysienie jeszcze bardziej nabrało tęmpa jakby minął rok,dwa lata czasu bez fina. Jakaś masakra, biorę codzennie 1/4 fina, ale czuję jakbym połtykał cukierki nie mając efektów ubocznych. W poniedziałek z rana ide pobrac krew i chyba w piatek do trychologa pojde,bo strace calkowicie wlosy. Wczesniej po 1,5 miesiaca mialem spadek dht o jakies 52%, i wyszlo ok. 370 jednostek teraz jestem ciekaw ile bedzie po prosar, bo go biorę od miesiąca wczesiej bralem androstatin 1mg, teraz dziele tabletke na 4 czesci. Jak bedzie trzeba bralbym tone silniejszych lekow, i tak nie wierze w skutki uboczne na mnie nic chyba nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka to jest choroba niestety...miejsce nie jest lyse widac male wloski one nie rosna? wyglada jak bys uzywal namietnie duzo wcierek; jesli nie uzywasz idz do dermatologa tylko nie jakiegos idioty. jesli to nie zapalenie no to mozesz dalej próbować duta ,saba gel, ru


finsteryd 1.25 mg

dutasteride 0.5 mg

minoxidil 5%

nizoral 5%

biotyna/cynk/krzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka to jest choroba niestety...miejsce nie jest lyse widac male wloski one nie rosna? wyglada jak bys uzywal namietnie duzo wcierek; jesli nie uzywasz idz do dermatologa tylko nie jakiegos idioty. jesli to nie zapalenie no to mozesz dalej próbować duta ,saba gel, ru

 

Idę do prywatnego trychologa i faceta u tego gdzie normalnie miałem badania stwierdzające łysienie i to pierwszy lekarz, który chciał mi przepisać fina. Jakbym poszedł do dermatologa na nfz i jeszcze kobiety to bym usłyszał, nic się nie da zrobić, a fina ci nie przepiszę, bo powoduję skutki uboczne i takie tam. I jak tu nie dostać wkurwicy!? A co do wcierek nie używam żadnych, nie mam pojęcia dlaczego tam mam babe hair jakieś. Używam zwykłych szamponów na zmianę i co 2,3 mycie specjalnego na łupież pirolam się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te czerwone plamki to nie zapalenie?

 

Nie wiem co to jest, ale wszędzie tego nie mam. Wydaję mi się, że to od drapania lub miałem na mezoterpi wbijane tam igły, ale to było miesiąc temu. Dzisiaj to już w ogóle się wlosy przecedziły jak wstałem rano. W tym miesiącu łysienie jeszcze bardziej nabrało tęmpa jakby minął rok,dwa lata czasu bez fina. Jakaś masakra, biorę codzennie 1/4 fina, ale czuję jakbym połtykał cukierki nie mając efektów ubocznych. W poniedziałek z rana ide pobrac krew i chyba w piatek do trychologa pojde,bo strace calkowicie wlosy. Wczesniej po 1,5 miesiaca mialem spadek dht o jakies 52%, i wyszlo ok. 370 jednostek teraz jestem ciekaw ile bedzie po prosar, bo go biorę od miesiąca wczesiej bralem androstatin 1mg, teraz dziele tabletke na 4 czesci. Jak bedzie trzeba bralbym tone silniejszych lekow, i tak nie wierze w skutki uboczne na mnie nic chyba nie dziala

To wskakuj na kuracje antydhtora jak nie wierzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wskakuj na kuracje antydhtora jak nie wierzysz

 

Odkąd zacząłem stosować leki wpływające na układ hormonalny niczego się już nie boję.

Szkoda, że wcześniej nie byłem na tyle odważny, może już bym doszedł do swojej kuracji. Coś czuję, że ten dzielony proscar jest słabszy niż stosowanie go w całej tabletce.

Mam wszystko udokumentowane, wydaję mi się, że poziom dht będzie na poziomie 400 ng/l, jeśli tak będzie będę brać częściej fina 3x dziennie co 8 godzin + i coś dodatkowo np. flutamid może coś w końcu ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero po roku użytkowania można stwirdzic czy kuracja działa po 6 miesiach to za krótko zeby cokolwiek powiedzieć dorzuć ten minox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopiero po roku użytkowania można stwirdzic czy kuracja działa po 6 miesiach to za krótko zeby cokolwiek powiedzieć dorzuć ten minox

 

Po roku to już nie będę wiedzieć czy kuracja działa jak mi wszystkie włosy polecą. Nie jestem ślepy, nie jest to tzw. wypadanie tylko mocno się przecedzają. Okres jesienno - zimowy najbardziej dał powera do wypadania.

Jak wyniki wyjdą pozytywne czyli poziom dht będzie niższy niż po 1,5 miesiąca stosowania androstatinu to tym lepiej.

 

 

Moje wyniki po 6 tygodniach stosowania fina (androstatin 1mg)

Krew była pobierana po 24 godzinach od połknięcia 1mg finasterydu, który brałem codziennie przez 6 tygodni.

 

PRZED :

Testosteron ↑ 10,23 ng/ml 2,80 — 8,00

Dihydrotestosteron (DHT) 847 ng/l 250 — 1000

 

PO :

 

Testosteron ↑ 9,68 ng/ml 2,80 — 8,00

Dihydrotestosteron (DHT) 371 ng/l 250 — 1000

 

SPADEK DHT -56%

 

Teraz liczę na większy spadek, w sumie nie wiem jak będzie, bo biorę proscar od miesiąca,ale zawsze miałem do dzielenia tabletek wątpliwości czy to w ogóle działać będzie.

Tym razem zrobię badania po 30 godzinach od przyjęcia tabletki, a później gonię do lekarza. Jak dht będzie na jeszcze niższym poziomie to chyba stracę wiarę w to, że samo dołożenia flutamidu coś da.

Wtedy to będzie można powiedzieć tylko Amen włosom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie u ciebie fin nie działa na zakola gdyż blokuję tylko reduktazę typu II, pozatym okres jego półtrwania wynosi marne 6h, na twoim miejscu brałbym Duta póki czas wiadomym jest, że blokuje on też reduktazę typu I co u niektórych ma duży wpływ właśnie na powstrzymanie łysienia na zakolach, pozatym jego okres półtrwania wynosi 2 tygodnie co oznacza mniejsze wachania stężenia DHT w krwi w ciągu doby co moim zdaniem przyczynia się do mniejszych skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widocznie u ciebie fin nie działa na zakola gdyż blokuję tylko reduktazę typu II, pozatym okres jego półtrwania wynosi marne 6h, na twoim miejscu brałbym Duta póki czas wiadomym jest, że blokuje on też reduktazę typu I co u niektórych ma duży wpływ właśnie na powstrzymanie łysienia na zakolach, pozatym jego okres półtrwania wynosi 2 tygodnie co oznacza mniejsze wachania stężenia DHT w krwi w ciągu doby co moim zdaniem przyczynia się do mniejszych skutków ubocznych.

 

 

Chyba masz rację Będę rozmawiać z lekarzem o tym leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dutasteryd i tak nie jest refundowany więc płacisz jakieś 120-130 zeta za paczkę avodartu plus jest taki, że po jakimś czasie możesz zmniejszyć dawkę np. co dwa dni, natomiast pewnym jest, że jak masz agresywne łysienie to i dutasteryd nic nie zdziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dutasteryd i tak nie jest refundowany więc płacisz jakieś 120-130 zeta za paczkę avodartu plus jest taki, że po jakimś czasie możesz zmniejszyć dawkę np. co dwa dni, natomiast pewnym jest, że jak masz agresywne łysienie to i dutasteryd nic nie zdziała.

 

 

Byłem na pobraniu krwi o 7 rano Wiesz co robię tak od dzisiaj stosuję 4x dziennie fina jak nie zauważę poprawy przechodzę na dutasteryd.

 

 

Można mieszać fina razem z dutem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
finem nie wygrasz moim zdaniem tylko libido spadnie

 

Jutro się spróbuję zarejestrować do lekarza, bo mam urlop i wezmę dutasteryd Najdziwniejsze jest to, że gdzieś od listopada zaczęły mi się mocno sypać włosy wcześnie takiego czegoś nie było, możliwe, że to od mezoterapii?, ale nie sądzę, bo wcześniej dostałem masakry przecedzenia. Fin przestał działać albo nie wiem co to jest. Włosy mi się już wcześniej przecedzały, ale jak, aż w tak szybkim tempie.

 

Przyszedł już testosteron wzrósł nieźle do góry. 60379765708187665722.png

Pełne wyniki podam w piątek lub poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem praktycznie podobny wynik. Jak mi endokrynolog mówił to oznacza tylko tyle, że fin cały czas działa bo testo całkowite jest podniesione, a mało DHT. One działają na zasadzie ujemnego sprzężenia zwrotnego. Wysokie testo, mało DHT i vice versa. Pewnie inne androgeny np. nadnerczowe też są ponad normę.. Ale testo całkowite nie ma większego znaczenia, liczy się wolny testosteron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem praktycznie podobny wynik. Jak mi endokrynolog mówił to oznacza tylko tyle, że fin cały czas działa bo testo całkowite jest podniesione, a mało DHT. One działają na zasadzie ujemnego sprzężenia zwrotnego. Wysokie testo, mało DHT i vice versa. Pewnie inne androgeny np. nadnerczowe też są ponad normę.. Ale testo całkowite nie ma większego znaczenia, liczy się wolny testosteron.

 

 

I tak przechodzę na dutasteryd, bo niby bardziej redukuję dht i mam tą gwarancję stałej stabilizacji. Lecę dzisiaj do trychologa, nie mam pojęcia czy zna tego typu leki i czy mi to w ogóle przepiszę.

Znazałem dutasteryd na recepta.pl za 116zł, nie mam pojęcia czy w aptece będą dostępne tego typu leki.

 

https://www.recepta.pl/produkty/avodart ... zne-30-szt

 

-- 10 sty 2017, 16:48 --

 

Właśnie wróciłem od lekarza. Opowiem jak było. Tylko na wstępie powiedzcie mi czego się mogę napić oprócz, piwa, bo nie lubię i oprócz łyski i wódki? Tak coś w granicach 20volt, nie więcej.

Byłem u tego samego dermatologa/trychologa co rok temu na badaniach stwierdzające łysienie. I powiem, że Oni są tak jak KODOwcy Peowcy, myślą tylko przeszłością, starą komuną, z powodu małej wiedzy są nieuczciwi bądź robią to świadomie albo mówią półprawdę lub półkłamstwo. Szkoda gadać. Pytałem się o dutasteryd nieeee przepiszę mi, bo on nie jest na łysienie i mi nie pomoże. W sumie chyba konkretnej odpowiedzi takiej nie dostałem to jest rozmowa jak z POlitykiem, albo i jeszcze gorzej. Tłumaczył mi się, że tylko finasteryd zahamuję łysienie, więc jak zapytałem o proscar nieeeee to nie działa, nie można ich dzielić, bo są to tabletki powlekane i coś się dzieje w żołądku i traci swoje działanie. Z tym się nie mogę nie zgodzić, bo w sumie tak jest napisane na opakowaniu i ulotce, że nie można dzielić ich. Dlatego ciągle tutaj się o tym wypowiadałem czy to tak się naprawdę dzieje i czy nie lepiej brać 1mg w całości i być w 100% przekonany, że ten lek jest dobrze przyjmowany przez organizm. Nawet nie wiem czy oprócz redukcji dht finasteryd jeszcze ma inne działanie hamujące łysienie, bo jak tylko te pierwsze to jak wyjdą moje wyniki pozytywne, które wykonałem po ponad 35 godzin od przyjęcia tabletki to szkoda rezygnować z proscaru, który jak tutaj czytam na forum pomógł nie jednej osobie. Tylko dla lekarza nie liczy się doświadczenie pacjentów przyjmujących te leki tylko swoich "pacjentów, którzy przyjmują i wyłącznie ich leki" Najśmieszniejsze jest to, że jak już mi ciśnienie spadło trochę, zgodziłem się wyjść z prywatnej drogiej wizyty chociaż z jakąś receptą. Prosiłem o przepisanie niech już będzie ten 1mg finasterydu tylko androstatin, bo jest tańszy niż nezyr/. I wiecie co nie przepiszę mi zamienników, tylko nezyrrrrrRRRRRRRRRRR, bo on tylko działa nic więcej ... Normalnie jestem zaskoczony co się dzieję z ludźmi starszymi w tym kraju. Ta II Wojna im nie wystarczyła?!

W tym tygodniu idę do lekarza rodzinnego będę prosić o avodart, właśnie co do tego dutasterydu to on coś wspominał kobietach może się boi zobaczył młodą osobę, a ten lek ma dłuższy okres półtrwania, więc jakby ktoś planował dzieci musiałby poczekać z ponad miesiąc, aż ten lek całkowicie się wydali z organizmu. Wiecie czy pielęgniarka ze stopniem magistra może przepisywać tego typu recepty? Moja mama pracuję jako pielęgniarka nie wiem właśnie. Dobrze, że mam fajną lekarza rodzinną, starsza kobieta, ale w porządku. Powiedzcie mi jeszcze Gdzie w Szczecinie dostanę proscar a najlepiej dutasteryd? Nie Polecam przychodni na zakładach chemicznych police tam nawet 1mg będzie ciężko dostać, odradzam również lekarza w przychodni pramed na wyzowloenia chodzi o doktor Butkiewicz Teresa. A tak to będę szukać jeszcze może kogoś na nfz, bo wyjdę z torbami.

 

PS. Dobrze, że mnie wizyta nic nie kosztowała xD

No, ale nie powiem ,że odkąd biorę proscar włosy szybciej wypadają. Jak brałem androstatin to nie widziałem, aż takiego mocnego przecedzenia. W sumie po wynikach się okaże co mam we krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadają ci bo włlos bedzie rósł silniejszy a efket przerzedzenia widzisz bo odrosty są zbyt małe aby je było widac po raz kolejny kowalski mowie czekaj do roku do dwoch i dorzuc minoxa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypadają ci bo włlos bedzie rósł silniejszy a efket przerzedzenia widzisz bo odrosty są zbyt małe aby je było widac po raz kolejny kowalski mowie czekaj do roku do dwoch i dorzuc minoxa xD

 

Aha, dzięki za pocieszające słowo.

Dobra w tak razie tym tygodniu zaczynam kurację androstatinem i od tego dnia będę liczyć od początku czy mi włosy nie wypadają, bo jak to powiedział lekarz nie można dzielić tabletek powlekanych, bo źle się wchłaniają. Każdy ma inny organizm co prawda innym pomógł dzielony proscar, ale mi nie pomaga, więc się przerzucam na normalną dawką 1mg i poczekam ten rok i nie będę kombinować.

Do zobaczenia za rok, chyba, że będę jakieś pozytywne efekty to dam znać wcześniej.

 

Ps. Aha w piątek czy w poniedziałek dodam wyniki dht zabawy finem przez 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kuhwa, przerzedzaja - nie przecedzaja. http://sjp.pwn.pl/sjp/przecedzic;2509473.html http://sjp.pl/przerzedzić

Po drugie, finasteryd to finasteryd.

Po trzecie wreszcie, nie uprawiaj tutaj broscience, wysuwajac autorytatywne wnioski z posladow i daj kuracji czas.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze kuhwa, przerzedzaja - nie przecedzaja. http://sjp.pwn.pl/sjp/przecedzic;2509473.html http://sjp.pl/przerzedzić

Po drugie, finasteryd to finasteryd.

Po trzecie wreszcie, nie uprawiaj tutaj broscience, wysuwajac autorytatywne wnioski z posladow i daj kuracji czas.

 

Sry za błędy

 

Na ducie będę już leciał do końca życia, bo jest chyba najlepszym dostępnym lekiem, jeśli chodzi o redukcję dht

Z fina będę rezygnować po tygodniu kuracji na ducie tak myślę, że nie jest dobrze łączyć dwóch leków na raz i może to tylko zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ????

 

 

http://iv.pl/images/71176696957500208563.jpg

 

-- 18 sty 2017, 16:18 --

 

WYNIKI BADAŃ HORMONALNYCH PO 6 MIESIĄCACH PRZYJMOWANIA 1MG ANDROSTATIN/NEZYR ( W TYM MIESIĄC CZASU ZOSTAŁ PRZYJMOWANY 1/4 PROSCARU)

 

START 11 LIPCA 2016 ROKU :

 

WYNIKI PRZED PRZYJMOWANIEM FINA

 

Testosteron ↑ 10,23 ng/ml 2,80 — 8,00

Dihydrotestosteron (DHT) 847 ng/l 250 — 1000

 

PO 1,5 MIESIĄCA CODZIENNIE ANDROSTATIN 1MG (BADANIA WYKONANE PO 24 GODZINACH OD PRZYJĘCIA KOLEJNEJ DAWKI LEKU) :

Testosteron ↑ 9,68 ng/ml 2,80 — 8,00

Dihydrotestosteron (DHT) 371 ng/l 250 — 1000

 

SPADEK DHT -56%

 

PO 5 MIESIĄCACH PRZESZEDŁEM NA PROSCAR 1/4 I BRAŁEM TO MIESIĄC CZASU Z CZEGO SIĘ OKAZAŁO, ŻE ALBO MNIE OSZUKALI ALBO DZIELONY PROSCAR NA MNIE W OGÓLE NIE REAGUJĘ. (BADANIA PRZEPROWADZONE PO 30 GODZINACH OD PRZYJĘCIA FINA)

 

Testosteron ↑ 12,52 ng/ml 2,80 — 8,00

 

Dihydrotestosteron (DHT) ↑ 1576 ng/l 250 — 1000

 

Co o tym sądzicie?

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy roler (automasaż) nie da tego samego co mezoterapia (lub w podobie) . Zastanawiam się na ile jest sens wydawac pieniądze na takie zabiegi ?

jak używam rollera, to prawie jakby mi ktoś wbijal igielki

 

Ten nagły wzrost DHT wygląda na reakcję z odbicia. Reakcje z odbicia są często spotykane w różnych aspektach zdrowia.

Pijesz kawę kilka razy dziennie - przestajesz to robisz się senny

Bierzesz coś na wyciszenie, przestajesz, robisz się pobudzony

Tu pewnie podobny efekt. Organizm próbował kompensować to, ze cos mu na sile obniza poziom DHT ..nagle przerwales lub zastsowales srodek który nie zadzialal

czynnik hamujący zniknal, a reakcje kompensujące zostały, co spowodowało nagly wzrost ....i będzie to powoli się wyrownywac

 

Ale ten człowiek to skomplikowany organizm. Rośnie Ci testosteron - pewnie z powodu reakcji kompensujących obniżone DHT (sprzężenie) i mimo że rośnie Ci testosteron, to pewnie libido spada ? i jak to ogarnąć

 

Podobne zależności hormonów jak przy tarczycy - tylko tam jest sprzężenie zwrotne

 

UPDATE:

Jako ciekawostkę podam inną ważną reakcję kompensującą zwiększającą ryzyko raka kilkukrotnie.

Jest to mechaznim który się uruchamia przy dłuższym stsowania pomp protonowych ,w celu silnej redukcji kwasu solnego w żółądku

Jako, że jest to ostatni łańcuch (pompa protonowa) dzięki któej żołądek jest w stanie regulować poziom kwasu, to powstaje niebezpieczne zjawisko ,

mianowicie żołądek zaczyna wytwarzać nowe komórki, które produkują kwas solny. Czyli dochodzi do wzmożonego podziału w obrębie w tkankach żołądka..

a w reakcji produkcji nowych tkanek, uczestniczy podział komórkowy, a przy podziale komórkowym jest replikacja DNA..każda replikacja to niskie ryzyko wystąpienia niebezpiecznego błędu, który utworzy komórkę rakową.

Ryzyko dla pojedynczej komórki jest niskie, ale niezerowe i gdy masz setki tysięcy takich podziałów, to za którymś razem w końcu jakaś komórka "wygra" w totka, a pacjent przegra

 

Ale to jest okres kilku tygodni, nim dochodzi do 1szych podziałów. Dlatego jest ostrzeżenie na etykietach, e pomp protnowych nie można stosować dłużej niż kilka tygodni na rok..z czego nie więcej niż 2-3 tyg jednym ciągiem.

Gdy po 2 tyg przerwiesz branie pomy protonowej dostaniesz większej tymczasowej nadkwasoty.. - reakcja z odbicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dostałem wyniki na razie samego tetosteronu po 3 tygodniach stosowania codziennie o 4 rano 1 tabletki dutasterydu.

 

Testosteron ↑ 12,44 ng/ml 2,80 — 8,00

 

Za tydzień powinny przyjść wyniki dht, mam nadzieje, że przyjdą normalne. Napisałem do urzędu rejestracji leków o zmianę ulotki i złożyłem zapytanie w sprawie podwyższonego dht do portalu abczdrowie i dostałem odpowiedź, że mam ponownie zbadań poziom dht, ale ja już składałem reklamację w tej sprawie po czym mi napisali, że ta sama próbka została ponownie zbadana i wyniki różniły się o 0,8% czyli były poprawne. Nie wiem dlaczego tego w ulotce nie ma, że finasteryd zwiększa stężenie dihydrotetosteronu we krwi, mam nadzieje, że dodadzą ten efekt uboczny. Przedwczoraj po raz ostatni łyknąłem ostatnie 5 tabletek na raz dutasteyrdu, żeby go skończyć już i przeszedłem dzisiaj na nezyr.

Od czasu kiedy brałem dutasteryd 3 tyg. zobaczyłem u siebie większe piersi niż po finie, wzrost wagi, większy brzuch, więc nie będę się pchał w tego typu leki. Wydaję mi się, że nezyr by mi wystarczył zahamować łysienie jakby normalnie działał jak to miałem na początku leczenia, a później się na ten lek chyba uodporniłem bądź spożywam coś na co dzień co powoduję, że lek przestaję działać prawidłowo. Mam nadzieje, że to w końcu do tego dojdę i będę mieć z powrotem spadek do tych 300ng/l. Póki co z libido nie mam w ogóle problemów, dziwie się jak przy wysokim dht i testosteronie mogą mi rosną większe piersi.

 

 

https://portal.abczdrowie.pl/pytania/cz ... Zdrowie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...