free web hit counter Skocz do zawartości
desper

33 lata, ostatnia proba :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, troche lat minelo od poprzednich prob zatrzymania lysienia. bylem na starym forum ale torche czasu minelo jakie moje zdziwko bylo jak nie moglem znalezc poprzedniego forum...

przechodzac do rzeczy to przez ostatnie lata nie mialem czasu dbac o wlosy, duzo pracy, zycie rodzinne i inne czynniki wplynely ze wlosy zeszly na dalszy plan i efekt mam na glowie.

wreszcie mam teraz czas aby sprobowac cos z tym zrobic. przyznam ze ostatnio sprawa sie pogorszyla i coraz wiecej osob zaczelo mi zwracac uwage ze lysieje, jakbym nie wiedzial

fakt jest taki ze mam typowe lysienie androgenowe ale nie agresywne. moj tata i brat sa lysi, brat mlodszy o 7 lat a ma zdecydowanie mniej wlosow ode mnie.

pewnie bym nic z tym jeszcze nie robil (lenistwo i brak czasu) gdyby nie to ze mocno przerzedzil mi sie obszar miedzy zakolami. zakola mialem od zawsze wiec w ogole mi nie przeszkadzaly.

ale teraz srodek tez zaczyna sie sypac a to juz mnie wkurza....

Jestem zdecydowanie na mocne dzialanie ale oczywiscie obawy przed finem sa choc w moim wieku juz mi inny ratunek nie zostal chyba.

planuje :

1. minox 5% - co polecacie ? mysle o nr-07 albo spectral DNC

2. bloker - RU czy tablety ? lekarze robia problemy zeby przepisac ?

3. peptydy miedzi - tricomin albo folligen

4. keto 2 razy w tygodniu - aktualnie raz na tydzien uzywam

5. vitapil z biotyna

6. zielona herbata - pije regularnie bo lubie

Dodam ze kiedys juz podejmowalem probe w 2011 roku i mialem niezle efekty po spectral RS z tricominem (zona mowila ze ladnie mi sie zagescilona glowie)

Nie bralem nigdy fina i uzywalem minoxa.

Fotki:

 

-- 30 sty 2017, 12:29 --

 

Panowie cos podpowiecie moze ??

zastanawiam sie jeszcze czy nie wybrac sie do trychologa ? ktos byl na takim badaniu ?

przeczytalem caly watek odnosnie fina i troche watpliwosci jest bo wiadomo ze pomaga ale jednak uboki sa u wiekszosci.

dla mnie erekcja to rzecz swieta

WP_20170129_17_18_41_Pro.thumb.jpg.c1de292ab84f992413f9687659d5a121.jpg

WP_20170129_16_47_11_Pro.thumb.jpg.4198fdb701e0eddad5f275d0d6dfc65f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, decyzje zapadly po 2 tygodniach czytania forum zdecydowalem sie na :

1. RU + minox 5% (Alopexy ze wzgledu na cene) - bede mieszal bo slabo ogolnie z czasem

2. Folligen - mam nadzieje ze troche pogrubi mi wlosy, z reszta zona tez chce sprobowac wiec moze oboje skorzystamy

3. Emu Oil - kupilem na EmuCare, mam zamiar stosowac razem z Folligen ale nie wiem jaki musi byc odstep czasowy od RU

4. Nizoral 2 razy w tygodniu

5. Biotyna+ cynk - nie zaszkodzi moze pomoc

 

Watpliwosci co pozostaly:

1. jaki odstep czasowy miedzy EMU a RU ?

2. mieszanka RU z minoxem jak dlugo zachowuje swoje wlasciwosci, czyli na jaki okres czasu rozrabiac ?

 

Jaky ktos podpowiedzial to bylbym wdzieczny

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie, niedlugo minie 3 meisiac kuracji. jest poprawa ale na razie nie czas na zdjecia.

mam do Was pytanie czy przy stosowania minoxa/RU macie problem z bialym nalotem na skorze glowy ? sam nie wiem czy to zluszczona skora czy jakis nalot od RU lub minoxa (Alopexy).

zaczalem teraz czesciej stosowac Emu ale dalej mam problem. co polecacie na sucha skore glowy oprocz EMU? mam problem ze stosowaniem Emu bo wlosy wygladaja strasznie tluste po zastosowanie Emu i

stosuje je tylko po poludniu jak wiem ze nie wychodze z domu. zapach tez ma slaby sa jakies maski, odzywki nawilzajace czy cos takiego na wlosy co mozna zaaplikowac i wyjsc normalnie z domu ?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam z tym problem, ale wydaje mi się że to jest nalot a nie złuszczona skóra. Wystarczy wymyć głowe i bez aplikacji RU z minoxem , nalotu już nie ma.

Zresztą po alikacji, gdy spojrzysz pod światło to i włosy są pokryte owym nalotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko na pewno cos wrzuce ale przynajmniej poczekam rowne 3 miesiace (polowa maja). moge napisac ze na razie brak jakichkolwiek ubokow od minoxa i RU oprocz biale nalotu na skalpie.

jak pocieram skore glowy to leca takie biale platki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, maly update po ponad 7 miesiacach kuracji. Kuracja wyglada nastepujaca: RU+minox rano 1ml, wieczorem minox. co trzeci dzien szampon z keto. przyjmuje jeszcze cynk i biotyne. doustnie jeszcze alko, podobno obniza testosteron:P

na poczatku kuracji stosowalem jeszcze peptydy miedzi i emu aby poprawic stan skory glowy. mialem bardzo podrazniona skore a teraz wszystko ok. w sumie nie wiem czego to zasluga ale jest zdecydowanie lepiej.

z rezultatow jestem bardzo zadowolony bo myslalem ze juz w tym roku bede golil glace na zero:)

WP_20171004_15_57_02_Pro.thumb.jpg.66fc8d9f1b8434c1d889e90ea95af907.jpg

WP_20171004_15_58_23_Pro.thumb.jpg.631bfa893412a4cc086df4a2cb178e6d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że efekt spektakularny, mam bardzo podobną sytuację na głowie co ty przed kuracją. Życzę dalszych sukcesów i dawaj znać gdyby się coś zmieniło lub pojawiały się jakieś skutki uboczne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, folligen kupilem bo kiedys jak bylem w stanie kupilem i uzywalem z spectral RS i efekt tez byl ok, ale bylo to dawno temu i pozniej nic nie stosowalem i efekt macie w pierwszym poscie

teraz kupilem bo stwierdzilem ze nie zaszkodzi a co mam do stracenia. skonczylo mi sie opakowanie i mysle ze kupie znowu. stsosuje go od czasu do czasu. ciezko powiedziec czy pomaga bo stosuje go z innym lekami.

generalnie jest dosc drogi ale raz na jakis czas moge sobie pozwolic. Na poaczatku mialem straszne luszczenie skory i swad jak zaczalem stosowac RU z minoxem, ze wzgledu na zawartosc alkoholu w minoxie.

stosowalem cierpliwie folligen z EMU i pomoglo. teraz nie odczywam zadnego dyskomfortu a wczesniej przed kuracja ciagle mnie glowa swedziala i mialem czerwone plamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest lepiej na pewno. ciekaw jestem czy utrzyma mi sie to czy nastapi jakies zalamanie. nic na razie nie zmieniam i utrzymywac bede dotychczasowa kuracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosujesz tylko 1ml RU?

 

Niezłe efekty... zrób jakiś update


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,

stosuje RU tylko rano 1ml wymieszany z minoxem. w wolnej chwile zrobie zdjecia. stan sie utrzymuje lub poprawia.

ciezko mi powiedziec samemu. nie mam ubokow wiec nic nie zmieniam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ciezko powiedziec, wciskam we wlosy i rosmarowywuje. pewnie raz trafiam lepiej raz gorzej. fakt ze jak sie wlosy zagescily to trudniej sie to robi i duzo zostaje na wlosach.

dlatego potem staram sie sciagnac z wlosow i wetrzec w skore glowy. wiekszosc plynu idzie mi na przod glowy (jezyk i zakola) bo tu byl dramat. nie mialem jeszcze gniazda wiec tam daje ale malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dawno mnie tu nie było. Po prostu życie i obowiązki... Cały czas stosuje zestaw minox+RU i nie zmieniam zestawu. Stan się utrzymuje na głowie, nie ma wzlotów ale nie ma upadków więc można powiedzieć, że jest ok a już prawie 3 lata minęły od kiedy zacząłem walczyć z łysieniem. Chciałem zapytać czy przez ten okres pojawiło się coś nowego wartego uwagi ? może przeszczepy są tańsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kiedys sie orientowalem to ceny mnie zabiły, aż takie dla mnie to nie jest ważne. Mam swoje życie, rodzine obowiązki więc inne priorytety, ale jakbym był kawalerem to pewnie bym się zdecydował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...