free web hit counter Skocz do zawartości
Beniamin

21 lat, łysieje i nie wiem co dalej

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, staram się nie przejmować

Czy może być to spowodowane np nie braniem Fina przez 5-6dni? (Miałem przerwę spowodowaną brakiem możliwości zakupienia leku) oczywiście po tych paru dniach wróciłem do brania Fina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Musialbys przez dluzszy okres nie brac. Sypie sie bo to na kuracji normalna sprawa, a dodatkowo mozesz rowniez jakies okresowe linienie przechodzic.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprawa jest ale z głowy jak się sypało tak się sypie, No ale zagęszczenie robi swoje.

 

Nie możesz oczekiwać, że zaraz po kilku miesiącach na kuracji zacznie 0 włosów wypadać, po zdjęciach widać znaczącą poprawę na PLUS.

Mieszki są niszczone latami przez DHT dopiero później widzisz efekty w postaci przerzedzonych włosów, dlatego też trzeba dać czas leczeniu, na odwracanie miniaturyzacji itp.

I tak się ciesz, że Ci tak zagęściło na samym finasterydzie z minoxem w tak krótkim czasie - młody wiek jednak robi swoje.

 

Większość stosuje kuracje kilka miesięcy, przerwa bo coś tam, znowu kilka miesięcy znowu przerwa bo coś tam ogólnie chuj nie robota. Albo stosować na pełnej piździe, albo nie robić nic i nie zawracać dupy.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem już na 8 miesiącu brania Fina i efekty są niezaprzeczalne jeśli chodzi o zagęszczenie, ale ostatni miesiąc to po prostu sypanie się włosów, szczególnie na czubku. Ciekawi mnie, czy przyjdzie taki moment w którym przestanie się tak intensywnie sypać, bo jak wyczytałem po Finie przychodzi taki moment, że włosy aż tak nie wypadają.

Czy w wieku 22 lat przeszczep na zakolach to dobry pomysł? I jeśli tak to możecie polecić jakąś dobrą klinikę w Polsce?

Moja kuracja to 1/4 Proscar loxon 5 tylko raz dziennie dwa razy w tygodniu nizoral

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wieku 22 lat przeszczep na zakolach to dobry pomysł? I jeśli tak to możecie polecić jakąś dobrą klinikę w Polsce?

 

Jak ustabilizujesz wypadanie, w Polsce na dzień dzisiejszy kupa dupa kamieni kupa, czekamy na więcej rezultatów dr. Przybylskiego który jako jedynie rokuje czymś przyzwoitym na przyszłość.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...