free web hit counter Skocz do zawartości
rafski

Moja historia, czy jest sens walczyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że tak, aczkolwiek niedługo stuknie mi 30stka i jakoś już mniej przejmuję się włosami, na początku (jakoś w wieku 25 lat) jak zauważyłem że robią mi się delikatne zakola to straszna panika, teraz już mi to przeszło. a po ostrzyżeniu na łyso to w ogóle lepiej się czuję. Niemniej jednak rozważam w przyszłości HT, bo czubek i środek głowy jest ok, nie widać nawet miniaturyzacji, więc pewnie trochę graftów w zakola i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to przy Twoim podejściu do sprawy czyli raczej zdrowym takie zakola są okey. Mi też zależy na tym żeby włosy utrzymać conajmniej do 40stki. Później to zobaczymy jak fin czy dut będzie trzymał. Przeszczep to raczej ostateczność a i zawsze mam nadzieje, że wyjdzie coś nowego co pomoże w walce z tym. Btw mogli by wymyśleć coś co blokowałoby totalnie dht tylko w obrębie skóry głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas inteligentna tabletka ktora blokuje dostep dht do receptorow androgenowych w skorze glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja na dzień dzisiejszy, wczoraj wizyta u fryzjera po ostatnim ścięciu na 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badaliscie te nerki? Skąd wiecie że to nerki was bolą?

Finasteryd w ostatnich badaniach wychodzi że może poważnie uszkadzać nerki proponuję odrazu odrzucić tym bardziej duasteryd i inne blokery dht bo mogą mieć podobne efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...