free web hit counter Skocz do zawartości
tereska32

Próbki naturalnych kosmetyków trychologicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim!

 

Nie znalazłam tutaj podobnego tematu na temat próbek profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów (tj. kosmetyków trychologicznych), dlatego zakładam ten z prośbą o wpisywanie adresów sklepów dystrybutorów lub producentów takich kosmetyków, którzy udostępniają próbki swoich produktów. Myślę, że przyda się ten temat wszystkim, którzy szukają idealnego preparatu na swój problem, czy to ze skórą głowy, czy z włosami, a nie stać ich lub nie chcą dużo wydawać na kosmetyk o pełnej pojemności.

 

Co do próbek, to firma Bionigree (polski producent naturalnych kosmetyków trychologicznych) wczoraj na swoich facebooku ogłosiła, że można zamawiać u nich próbki kosmetyków.

 

Zestaw bezpłatnych próbek jest dostępny TUTAJ, albo jak się wejdzie do ich internetowego sklepu trychologicznego i odszuka: "Zestaw próbek kosmetyków naturalnych do pielęgnacji skóry głowy i włosów BIONIGREE BASIC" (zakładka: Próbki kosmetyków).

 

Póki co czekam sama na te próbki. Wczoraj wieczorem zamówiłam je listem poleconym za całe 5,20 zł, a dzisiaj dostałam potwierdzenie, że zostały do mnie wysłane. Jestem bardzo ciekawa jak się spiszą u mnie. Mam okropny łupież i kompletnie nic mi nie pomaga, a z tego co poczytałam o tej firmie, to wielu osobom pomogły na łupież. Dam znać na pewno. Póki co zachwycam się ich składami, szatą graficzną opakowań, zarówno jeżeli chodzi o duże opakowania, jak i same próbki oraz tym, z jaką pasją piszą o swoich produktach.

 

Pozdrawiam i zapraszam do dodawania innych sklepów, które udostępniają swoje próbki za darmo. Bardzo chętnie wypróbuję też inne kosmetyki do pielęgnacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...