free web hit counter Skocz do zawartości
adres.alfa

Widoczne lądowisko dla helikopterów po ogoleniu maszynka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

To mój pierwszy post. Mam pytanie, dotyczące sposobów maskowania łysiny. Do tej pory goliłem głowe maszynka do wlosów na najkrótsza długosc. Niestety w przeciagu kilku lat dosc mocno wylysiałem i zauwazylem ze mimo uzywania najkrótszej opcji golenia, na mojej głowie mozna zauwazyc tzn ladowisko dla helikopterów. Wczoraj postanowiłem pójść o krok dalej i ogoliłem głowe maszynka do golenia (jednorazówka). Efetk mozna zauwazyc na załaczonym zdjeciu. Kurcze nie wiem jak wy ale ja wciaz widze la linie przejscia miedzy wlosami a lysina... zastanawiam sie czy mozna to jakos zamaskowac uzywajac np jakiegos kremu? (jesli tak to co polecacie?). A moze zrobiłem to niedokładnie i można to zrobic lepiej (przypominam ze pierwszy raz goliłem głowe maszynka do golenia).

 

Dzieki za odp

IMG_0523.thumb.JPG.2f817d89c163062a94240a4307357717.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Twoim przypadku chyba najlepszym, najtańszym, najmniej upierdliwym, i nieinwazyjnym jeśli chodzi o zdrowie, rozwiązaniem w celu maskowania ''lądowiska dla helikopterów'' bezie mikropigmentacja. Ale oczywiście jeśli masz zapał, i fundusze pozwalają to możesz się też (lub dodatkowo) zainteresować przeszczepami włosów gdyż coś tam z donoru na pewno dałoby się wyciągnąć i przeszczepić na koronę. Ew. też zwykła peruka wchodzi w grę lub przyklejany system włosów jeśli marzysz o normalnej jakiejś fryzurze i dobrej gęstości.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze nie wiem jak wy ale ja wciaz widze la linie przejscia miedzy wlosami a lysina...

 

Ona w jakimś tam stopniu będzie widoczna. Dlatego np wymyślono coś takiego jak mikropigmentacja.

 

Tak więc możesz albo dorobić sobie resztę (mikro-tatuaż), albo skonsultować laserowe usuwanie pozostałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli się poddaje i mam pytanie, czy golenie dużo czasu zajmuje? Co ile dni trzeba golić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...