free web hit counter Skocz do zawartości
salvadorek

Co w trawie piszczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się zmieniło odnośnie łysienia czy nadal pozostaje to co jest na chwilę obecną? Jakieś badania, testy dobrze rokujące, cokolwiek?

 

2017 rok i wciąż problem nie jest rozwiązany (mimo że znany od wielu, wielu lat), ta dolegliwość to jest jakaś masakra ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie brzmi optymistycznie :P na tą przypadłość chyba nigdy nie będzie nic konkretnego tylko same pół środki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czekaj na Shiseido, ale to dopiero w 3 kwartale 2018 w Japoni bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna o tym poczytac? Mam takie teraz zalozenie ze jak czytam o wlosach i terapiach i lekach to mi wlosy rosna

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko bedzie faktycznie dzialac to i kredyt na to wezme taka desperacja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko bedzie faktycznie dzialac to i kredyt na to wezme taka desperacja..

 

Jakaż to desperacja..... normalna rzecz, a pieniądze rzecz nabyta choć trudna do nabywania w tym kraju dla większości ludzi.

 

Poczekamy 2 -3 lata, ale coś mi się wydaję że będzie jak zwykle - obym się mylił - ale mylę się rzadko.

 

Swoją drogą to jestem ciekaw komu pierwszemu uda się wyleczyć łysienie czy rozmnożyć istniejące włosy, czy tym wszystkim badaczom czy antydhtorowi ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że jedyna nadzieja w rozmnażaniu włosów.Miejmy nadzieję,że to już blisko...A czy to będzie Tsuji czy Antydhtor to czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że jedyna nadzieja w rozmnażaniu włosów.Miejmy nadzieję,że to już blisko...A czy to będzie Tsuji czy Antydhtor to czas pokaże

 

No właśnie dlatego zastanawiam się czy warto teraz wydawać tyle hajsu na zwykłe HT w tej chwili (a cyfra spora w klinice w której zgodzili się zrobić mi linię) czy lepiej jednak poczekać nawet te parę lat (stan mam w sumie dość dobry i stabilny dzięki tym dragom) i tak zrobić jak kiedyś sobie planowałem że zrobię przeszczep koło 40-stki ?

Nie wiem, albo zrobić HT w tańszej klinice za powiedzmy pół ceny, tutaj jeszcze rozważam redukcję czoła także w ogóle cyfra kosmos za wszystko byłaby.

 

Wydać tyle hajsu teraz..., a może czasami hajs później byłby potrzebny jak by było klonowanie w ofercie, albo coś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest teraz taki czas,że coś może się "urodzić".Poczekajmy na październikowy kongres w Japoni coś może wtedy będziemy wiedzieć.Klonowanie to najlepsza opcja nieograniczony donor.Wtedy to by było wybawienie dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według informacji znalezionych w internecie - coś około 1000 dolarów ma to kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...