free web hit counter Skocz do zawartości
Piotrekk

Witam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie chciałbym Was się doradzić.Otóż od roku biorę fina(nezyr),stosuję stieprox i używam jakby wew. minoxa.Włosy dalej lecą(zlepione z taką łuską albo z taką białą kulką).Mam straszny łojotok i żółty nagromadzony łój u gory głowy a po bokach i z tyłu białe płaty.Włosy lecą mi z całej głowy tylko u góry mam przerzedzone.Byłem teraz u dermatologa i powiedział niby że to łzs i przepisał mi steryd belosalic a jak to nie pomoże ma mi przepisać retinoidy no właśnie a oczytałem się o tym samym negatywów.Doradźcie coś panowie jak możecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie chciałbym Was się doradzić.Otóż od roku biorę fina(nezyr),stosuję stieprox i używam jakby wew. minoxa.Włosy dalej lecą(zlepione z taką łuską albo z taką białą kulką).Mam straszny łojotok i żółty nagromadzony łój u gory głowy a po bokach i z tyłu białe płaty.Włosy lecą mi z całej głowy tylko u góry mam przerzedzone.Byłem teraz u dermatologa i powiedział niby że to łzs i przepisał mi steryd belosalic a jak to nie pomoże ma mi przepisać retinoidy no właśnie a oczytałem się o tym samym negatywów.Doradźcie coś panowie jak możecie.

 

Wszystkie LEKI mają skutki uboczne to czy u Ciebie akurat wystąpią są kwestią osobniczą. Zarówno sterydy, jaki i retinoidy mają ich dość sporo. Jednakże retinoidy (a pewnie dermatolog ma na myśli doustną izotretynoinę) to już ostateczność. Stosuj steryd zgodnie z zaleceniami lekarza, i pamiętaj, że więcej/częściej w przypadku sterydów nie znaczy lepiej, więc ostrożnie, i odstawiaj STOPNIOWO, to jest mega ważne, bo możesz pogorszyć swoja sytuację!

 

Od siebie dodam, iż możesz zastosować peeling z kawy (z tych fusów). DELIKATNY masaż głowy z tymi fusami działa złuszczająco. Następnie umyj głowę szamponem jak zwykle. Różnicę czuć praktycznie od razu (peeling rób raz w tygodniu).

 

A, i pamietaj, zeby na co dzień myć głowę łagodnym szamponem (bez chemii, silikonów, parabenów, etc.)

 

Pozdrawiam


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...