free web hit counter Skocz do zawartości
boliusz

Alpicort + Latanoprost i Dermovate

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wizycie u dermatologa dostałem następujący zestaw: alpicort wymieszany z Latanoprostem (raz dziennie) i do tego płyn dermovate (2 razy w tyg przez 4 tygodnie). Dodam, że oczywiście mam androgenowke.

 

Alpicort i dermovate to sterydy (dermovate mocniejszy), więc ten mix wydaje mi się chybiony, jeśli chodzi o skuteczne leczenie łysienia, więc chciałem się poradzić Was przed rozpoczęciem stosowania - co o tym sądzicie? Niepokoi mnie też długi okres stosowania sterydów.

 

Mam też drugie pytanie: jaki bloker zewnętrzny polecacie? Chcialbym uniknąć stosowania Fina/duta. Dodam, że obecnie oprócz diety, naturalnych inhibitorów a5r i nizoralu nie stosuje nic więcej, a wiem że to za mało. Dodam, że chce się skupić przede wszystkim na zahamowaniu wypadania, nie na stymulacji odrostow.

 

Z góry dzięki za wszelkie sugestie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dermatolog polecił Latanoprost? To widzę ze w końcu ktoś interesuje się tematem.

 

Ten zestaw jest już wymieszany przez dermatologa czy kazał Ci mieszać alpicort z kroplami na porost rzęs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do butelki alpicortu mam dodać 6 buteleczek latanoprostu, żeby osiągnąć odpowiednie stężenie wg dermatologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak oceniasz działanie alpicortu + latanoprostu ?

 

Po lekturze forum zrezygnowałem z tego zestawu, nie stosowałem go w ogóle. Zacząłem brać fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...