free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 36 lat. Początek wypadania włosów zauważyłem u siebie w wieku chyba 18 czy 19 lat. Pamiętam jak dziś pewnego dnia poprostu wanna była pełna włosów. Jakoś te włosy leciały i leciały, raz mocniej, raz słabiej a że miałem gęste to w sumie nie było to tak bardzo widoczne na przestrzeni lat. Od ostatnich 5 lat zauważyłem można powiedzieć znaczne wypadanie a ostatnie 8 miesięcy to chyba najgorsze. Nie stosowałem nigdy żadnych blokerów DHT ani minoxidilu, przyznam, że nie bardzo wierzyłem a finasterydu zawsze się bałem czytając jego skutki uboczne. Teraz jednak zaczęło mi to przeszkadzać bo wątpie, że będę wyglądał dobrze goląc się na zero. Pozstanowiłem coś z tym zrobić. Zamierzam spróbować fina/dutasterydu, najwyżej będzie się źle działo to odstawie, wcierki nie bardzo mi leżą myślę nad tym. Docelowo zastanawiam się żeby w najbliższym czasie udać się na HT. Z racji finansów wiem, że nie będzie mnie za bardzo stać na kliniki po 3e za graft więc zastanawiam się nad Turcią (Maral). Nie mam pojęcia ile graftów będę potrzebował jak widać w tym roku przerzedziło mi się na koronie i góra. Zdjęcia specjalnie zrobiłem w totalnie mokrych włosach zaczesanych do tyłu żeby było jak najlepiej widać bo na włosach nawet krótkich ułożonych do przodu nie widać wszystkiego. Wdzięczny bym był gdyby ktoś mógł oszacować +/- ile graftów by trzeba było oraz co powinienem zacząć zażywać oraz na jakie efekty kuracji można liczyć. Czytam, czytam forum od kilku dni ale troche mętlik. Pozdrawiam wszystkich łysiejących

01.thumb.jpg.27377436b730d5e01e7d4effcfb9ec52.jpg

02.thumb.jpg.c7450735be70ae7131dc705c066d459a.jpg

03.thumb.jpg.4e913f6471e98dd37ccbe3ba478c2275.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz ok 3000 graftów, nie wiem czy stosowałbym blokery przed HT bo jak później odstawisz to jakaś część tych włosów wypadnie i znowu trzeba będzie uzupełniać. Ja na twoim miejscu ze względu na wiek zrobiłbym HT i stosował jakiś lekki bloker np. avodart raz na 4 dni co powinno zapobiec wypadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś się kolego. Kontaktowałem się z dwoma klinikami (Maral min.) i właśnie tyle mi oszacowali w obywu przypadkach między 3000 a 3500g. Zastanawiające jest to, że kilka miesięcy temu kontaktowałem się z Polską kliniką i oszacowali mi 1500g ale z tego co zauważyłem to wszystkie ich zabiegi to 1500g. obojętne jaki stan. Zastanawiam się na jaki efekt będę mógł liczyć po tych 3000-3500g? Po przeszczepie rozumiem należy wejść na fin/dut żeby zachamować dalsze łysienie. Dzięki za pomoc, pozdrawiam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyliłeś się kolego. Kontaktowałem się z dwoma klinikami (Maral min.) i właśnie tyle mi oszacowali w obywu przypadkach między 3000 a 3500g. Zastanawiające jest to, że kilka miesięcy temu kontaktowałem się z Polską kliniką i oszacowali mi 1500g ale z tego co zauważyłem to wszystkie ich zabiegi to 1500g. obojętne jaki stan. Zastanawiam się na jaki efekt będę mógł liczyć po tych 3000-3500g? Po przeszczepie rozumiem należy wejść na fin/dut żeby zachamować dalsze łysienie. Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

 

Stan nie jest wcale taki zły.

 

Włosy masz dosyć gęste patrząc po zdjęciach, 3000-3500 graftów to pewnie zakola + ta korona lekka. Moim zdaniem efekt będzie dobry.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo. Kurcze no mam nadzieje, że jakoś to będzie fajnie wyglądało. Pozytywów na teraz tyle, że Maral powiedział mi, że mam bardzo dobre pole dawcze i tu się zgodze bo włosy na około głowy a szczególnie z tyłu mam bardzo gęste. Obecnie jestem na etapie szukania lotu bo raczej nie ma na co czekać. Chciałbym też nieco obniżyć linie włosów (jak najbardziej się da) ale nie nastawiam się, że będzie to możliwe, jednak fajnie by było obniżyć trochę czoło.

923819304_IMG_20170912_135247-Kopia.thumb.jpg.eff6da7e21bd26007f90905e8f3a7e98.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mi napisał doktor ale potraktowałem to trochę z przymrużeniem oka bo przecież trzeba jakoś urobić pacjenta.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak chcesz niżej linie to powiedz to technikom przed zabiegiem mi Maral narysował chujową to poprosiłem o korektę i laska mi obniżyła o centymetr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki za poradę napewno tak zrobię. Wie ktoś może jak na obecną chwilę wygląda sprawa z vizami? Jestem w stanie tylko zapłacić gotówką, jest możliwość zrobienia tego na lotnisku?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest, ale stracisz trochę czasu.

Dzięki, spróbuję online ale nie wiem czy jeszcze mam karte aktywną.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może najpierw spóboj pojechać z rok na popularnej kuracji? dut/fin/flut/minox/RU/CB do wyboru nim zdecydujesz się na HT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może najpierw spóboj pojechać z rok na popularnej kuracji? dut/fin/flut/minox/RU/CB do wyboru nim zdecydujesz się na HT?

 

Wiesz co uważam, że teraz jest najlepszy moment na HT. Co do kuracji to żałuję, że nie wprowadziłem jej wcześniej, zaniedbałem. Teraz uważam, że te ubytki, które mam już żadna kuracja nie odbuduje, pozatym jestem już w wieku gdzie będzie tylko gorzej bo w tym mniej więcej okresie zaczął łysieć mój ojciec i widze ja teraz wygląda. Także zamierzam zrobić HT żeby odbudować to co już wypadło a potem spróbować FIN/Nizoral i może Minoxidil, choć nie ukrywam, że wcierka byłaby dla mnie problematyczna bo nie mam prostych włosów i muszę je stylizować żeby jakoś wyglądać. RU i CB to leki ekperymentalne z tego co wiem, nieztwierdzone. Nie twierdzę, że muszą być złe i szkodliwe ale należy raczej uważać bo skutki uboczne mogą być nieprzewidywalne. Fin/Dut też ma skutki uboczne i bardzo przykre czasami ale nie mniej jednak wiem na co się piszę bo środek jest poznany i produkowany w świetle jakiś tam przepisów. Takie coś jak RU,CB nikt niczego nie może zagwarantować ani co tam jest do końca ani jakie tego będą skutki długofalowe naprzykład. Już nawet ostatnio skłaniałem się ku ogoleniu się na łyso i zostawieniem tego tak jak jest, jednak nie wydaje mi się, że będę wyglądał dobrze i jakoś jeszcze chyba psychicznie nie jestem gotowy na tak drastyczną zmianę. Także póki co staram się to jakoś poogarniać i jak dobrze pójdzie i coś mnie nie zatrzyma to myśle ok. 20 września lecieć do Turcji, pozdrawiam i dziękuję, każda opinia, porada dla mnie cenna.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej brać duta zacznij od dawki 1 na 5 dni i obserwuj jeżeli zauważysz, że coś leci dalej zwiększasz częstotliwość aż przestanie, fin to lek starej generacji ja bym sobie go odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w sobote lece. Różne mi myśli do łba przychodziły, że może to olać, może sie wygolić na glace... Im dłużej sie zastanawiałem tym więcej wątpliwości nabierałem. Więc dzisiaj już wszystko pozamawiałem, skontaktowałem się z Maralem i klamka zapadła. Mam nadzieje, że jakoś wszystko się fajnie uda i będę zadowolony ze efektu końcowego. Dzięki za wszystkie rady i pozdrawiam, napewno się podzielę z Wami całą wiedzą jaką przytule w tym temacie oraz przedstawie Wam efekty początkowe jak i końcowe.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Konkretnie. Trzymam kciuki za udany zabieg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie będzie jak zdasz relację i obyś wstawił zdjęcia z efektów bo często ludzie już zapominają po zabiegu i nie wchodzą na forum i zostawiają swój wątek niedokończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno to zrobię bo przecież odrost będzie trwał a pozatym po HT chcę zacząć brać bloker i jakoś starać się nie wyłysieć dalej więc będę tutaj napewno dosyć często zaglądał.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś jeszcze doradzić jeśli chodzi o dutasteryd po FUE. Czy jak będę go brał powiedzmy od 2-3 dnia po HT raz na tydzień, co 7 dni to będzie to dobry plan i wystarczająca dawka? Nigdy wcześniej nie brałem ani Dutasterydu ani Finasterydu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz zacząć brać go już teraz, nawet byłoby lepiej. Raz na tydzień? moim zdaniem trochę za rzadko co 5 dni byłoby lepiej raczej uboków nie będziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę lecę na zabieg, powinienem dzisiaj wziąść pierwszą dawke duta? Od dzisiaj dopiero mam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co 4-5 dni rzadziej nie dziala tak jak powinien.

Zalezy od Ciebie kiedy chcesz zaczac, chociaz skoro zaraz masz ht ja bym odpuscil z blokerem teraz, bo on moze tez linienie powodowac. Zaczalbym go stosowac za 1-2 miechy , ale decyzja nalezy do Ciebie.

Powodzenia bedzie dobrze!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki. A jeśli wystąpi linienie to te włosy potem odrastają? Przyznam, że mam mętlik w głowie kiedy zacząć brać bloker. Z jednej strony myśle, żeby odrazu zacząć może wtedy bym uniknął shock loss i działał już żeby więcej swoich włosów nie tracić. Z drugiej strony nie wiem jak to się będzie miało do przeszczepionych włosów i moich własnych. Wiem, że najlepiej by było być jakieś 6 msc już na blokerze no ale czasu nie cofne a zdecydowałem się na HT, jakbym czekał to wiem, że bym w końcu nie zrobił albo bym zrobił w gorszym stanie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz już teraz nie ma różnicy czy zaczniesz za 2-3 dni czy za tydzień dut i tak zacznie działać w pełni za jakiś czas, na pewno lepiej dla przeszczepionych włosów będzie jak obniżysz poziom dht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...