free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle też włosy po HT nie trwają na głowie do 7 lat w fazie anagenu. Ich wymiana następuję szybciej

 

Chyba tylko u gargameli z zaawansowanym agresywnym łysieniem, którzy w żaden sposób nie leczą farmakologicznie tego łysienia i nigdy leczyli, i nie będą leczyć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam posta, choc tawno tutaj nie pisalem. Powod: rzygac mi sie chce jak wchodze i widze to samo: przeorane donory, gargamele, linie bez recesji, zapalki wbite w gowno i besztanie kazdego goscia ktory zrobil, czy chce zrobic sobie przeszczep w tanszej klinice bo np. na droga go nie stac a cierpi z powodu swojego wygladu. Sam robilem u Marala i oczywiscie chcialbym wiecej, lepiej i pewnie w drozszej klinice moglbym liczyc na przynajmniej lepiej zachowany donor ale czy mam przeorany? Nie sadze. Siedliscie na maralu, ktory jest tanim turkiem ktory robi jak robi za ta kase ale ja widzialem i wy widzieliscie na tym forum ludzi, ktorzy wladowali kupe kasy i tez cos nie wyszlo wiec jak to jest? Wszedzie sa wpadki i nie dojdzie sie czemu tak sie dzieje? wielu sie nie stosuje do zalecen jara szlugi, pije alkohol, opalaja leb a potem sie dziwia ze nie ma odrostu. Zacznij sie dziwic kiedy obchodziles sie jak z jajem a jest gowno a nie kiedy olewales to a potem zdziwiony. Duzo tutaj teoretykow wogole sie wypowiada. Jakie macie pojecie o przeszczepie? Tylko te z internetu? Na podstawie zdjec klinik przed i po? Ktore sa w 80% obstawiam naciagane i manipulowane swiatlem itp. Ja zrobilem u Marala i gdybym tego nie zrobil musialbym sie golic dzisiaj na zero zeby wygladac. A tak jak widac na fotce wlosy mokre od minoxa, zakole to odkryte tylko lekko podsypane wloknami i jakos to wyglada. Przynajmniej jest na co sypac. Na co bym sypal wczesniej, na lyse zakola? Nadal uwazam ze na super gestosc moga liczyc tylko osoby mlode z gestymi wlosami. Ja mialem 3500g na przod i to normalne ze na kiedys calkowicie lysych zakolach bedzie efekt przeswitu, ze nie bedzie to taka gestosc jak mialem majac 15 lat. Wszyscy lekarze na tym forum dali dupy: Bisanga, Maras, Maral, Erdogan i inni w wielu przypadkach pewnie to ich wina/technikow a w wielu nie i nie wiaodmo dlaczego u niektorych nie wyszlo. tak sie dzieje. Sprawa niedokonczonych relacji tez mnie dobija ale czy Pan Behaviorakles nie mial nam pokazac oszalamiojacego efektu jakiegos Fariasa? I co? Nie pokazal bo efekt zjebany? Niewiadomo. Zreszta przewrazliwiony na punkcie swoich wlosow jegomosc z lekkimi zakolami i gesta reszta aby osiagnac efekt wow moze miec odrost na poziomie gowna i bedzie ok. To samo Angel mial tylko wsepke jak ja nawet troche mniejsza, choc gesciejsza ale tyle graftow na pokrycie calkiem lysych zakoli daje taki efekt i tylko dluzsze wlosy i odpowiednia fryzura wchodzi w gre i robi efekt gestosci. Fajnie ze bedzie mial poprawke i bedzie to wygladalo jeszcze lepiej ale wg. mnie efekt byl ...dobry a tutaj pociski poszy jakby nie odroslo nic. Forum poszlo w strone lozy szydercow. Przestaliscie sobie pomagac a zaczeliscie sie dolowac, wchodzac tutaj zamiast pomocy nowi uzytkownicy moga wpasc w depresje w poczuciu beznadzieji i braku szans na cokolwiek. Takze daje ta fotke dla tych co nie dysponuja zasobnym portfelem z przeslaniem ze jesli cierpicie z powodu lysienia, nie macie pieniedzy i chcecie cos z tym zrobic moze warto dac szanse budzetowej klinice a nie sluchac ze odrazu bedziecie wygladac jak gargamele itp. Pozdrawiam.

 

Dzieki za ten post. Bardzo dobrze wszystko i madrze ujete. Zgadzam sie z Toba, nigdy nie ma idealnie. Ht to wciaz kompromis i nie zawsze sie powiedzie a nawet jak sie uda to idealnych wlosow nie powroci.

 

-- 19 lut 2020, 0:27 --

 

Jakiś Savich czy coś ale muszę przyznać że niezłe gowno. Nie umywa sie do Nanogenu. Nanogen to taka propiszja wśród włókien bo notabene ich patent ale jest warte ceny. Nanogen jest gruby daje efekt gęstości dużo lepszy. Łapie się dobrze włosów bo jest właśnie gruby. Ten syf- cala łazienka zajebana bo wiecej zlatuje niż zostaje. Nie używam po tym lakieru. Napewno jak to gowno skończę to ponownie kupię nanogen.

 

-- 10 lis 2019, 22:33 --

 

Biorę Duta co drugi dzień i minox 2x dziennie. Napewno spora tego zasługa ale przecież całe forum od lat trabi że sam przeszczep ma sens jako uzupelnienie kuracji. Ostatnio coraz bardziej myślę żeby odstawić i duta i minoxa więc może wkrótce sie przekonam.

Probowales cabooki moze ?

 

Dlaczego chcesz zrezygnowac z duta i minoxa? Myslalem, ze ludzie beda tu pytac a widze, ze jestem pierwszy. Zapewne masz jakis powazny powod , bo zdajesz sobie sprawe , ze efekt ulegnie pogorszeniu z czasem plus lysina bez kuracji bedzie sie poglebiac- masz jakis plan awaryjny( maszynka ostatecznie badz system?)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża racja Wróbel. Jeszcze parę lat temu forum było bardzo otwarte i nikt nikogo nie cisnął niezależnie do jakiego lekarza poszedł.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odswierzam temat bo nie wiem gdzie to wpisac. Odd dluzszego czasu rozwazam zrobic mikropigmentacjee. Cel? Obnizyc linie wlosow o jakies 2cm i zagescic. Czemu? Jesyem zmeczony dluzszymi wlosami gdzie zrezygnowalem ze stylizacji zele, itp ale wyglafa to bez.nienajlepiej. wiece: ma ktos jakies zdjesia jak wyglada krotkoobstrzyzone fue z mikropigmentacja i obnizona linia? Wszystko na krotko. I blizny po fue i linia na mikropigmentacji? Fotki z obecnego stanu czyli 3 lata po przeszczepie i kuracji big3 moge wrzucic na zyczenie kazdego uzytkownika ktory chce widzec jak to wuglafa w takim czasie bez nie widze sensu. Pozdrawiam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbel to nie będzie dobrze wyglądać, chyba, że będziesz codziennie co dwa dni skrobał glacę żyletką i jeśli masz na tyle ciemne włosy, że te prawdziwe włosy będą ciemnymi punkcikami. Nawet przy 2 -3 mm długości reszty włosów będzie kicha, przecież płaski tatuaż, to nie włos.

 

Jeśli mogę coś doradzić, to następne HT albo FR i lekkie HT na bliznę. 2 cm to jest w *uj...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pasuja Ci takie dluzsze wlosy. Po co kombinowac? Sam takie nosze badz troche krotsze jak wstawialem ostatnio i jest git. Przy ht nigdy nie bedzie idealnie jezeli chcesz fryzure na jeza badz cos podobnego. Linie masz git nie wymyslaj ,bo nigdy nie bedziesz zadowolony i szczesliwy


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbel spełniaj marzenia. Pamiętam jak mówiłeś o Maliku... doradziłeś mi też odnośnie STRIP'a - doceniam to co mówiłeś o wszystkich VIP'ach. Na tym forum prawdopodobnie nikt nigdy nie pochwali się ani FR ani HT sporym obniżeniem linii, ale to nie znaczy żeby tego nie robić - życie jest Twoje a nie ludzi z polskiego fora o łysieniu. Idź w świat i zobacz na odpowiedniej stornie ilu jest szczęśliwych ludzi po FR... Dopinguję i niech Malik będzie z Tobą!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo. Mi o taką fryzurę dłuższą np o 5cm całość i tylko linia 2ccm w dół mikropigmentacja. Codzi mi o to ze nie żałuję pały a bez tego wygląda to niewyjsciowo . nawet wiatr robi tragedie. Chcialbym cos zevy właśnie zapomnieć o ujladaniu. W najblizszym czasie wrzuce fote z wysokością czoła, zobaczycie o co mi chodzi. Anty walczy z wysokością a on przy mnie ma mega niskie. Tak wygląda moha linia, lekko posypane nanogenem jest

 

-- 11 lip 2020, 23:25 --

 

Anty. Nie widziałem posta. Bez lizania sie po fiutach. Jesyes j3dnym z. Najbardziej merytorycznych kolesi na forum i tak kurwa chce żebyś tu był pomimo ze czasem sie nie zgadzam z twoimi wywodami to i tak uważam że tworzysz to forum.czbastuj trochę nerwy bo i tak nic nie wywalczysz a zycze ci zebyś wywalczył. Co do fut. Sam bym zrobił to dzisiaj GUE bylo pomyłka. Bo nie ma blizny? Po fue tez sie nie wygolisz. Fut 3500 graftow: 3100 przeszepiionych. Fue 3200 : 2500 przeszczrpionych taka prawda. Tak jal ty indianer lubisz dligie wlosy, tylko Fut, i tyle. Ty i tak wygrasz. Bo masz wyjebane na wszystkich


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie jeden by dużo oddał aby z twoich fotek wyjściowych znaleźć się w takim miejscu jakim jesteś aktualnie.Co dalej zrobisz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie więc sam musisz zdecydować co chciałbyś dalej osiągnąć , bo według mnie twój stan aktualny i tak jest bombowy i pewnie gdybym nie miał pojęcia o łysieniu jak to było kiedyś w twoim wypadku to bym nawet nie pomyślał co my tu dalej działać z włosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi tylko o kwestie czola. Przed ht tego nie widziales a teraz po przeczytaniu kilku tematow zauwazasz i zwracasz uwage. Coz wlosy masz mega a czolo to juz Twoja decyzja. Kazdy by chcial miec takie wlosy jak Ty to na pewno a reszte zostawmy kazdemu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMP na linię?? Przy takich włosach? Nie ma opcji. Zrobiłbys sobie krzywdę na kilka lat zanim to gówno by zeszło. SMP można robić w celu zagęszczenia wizualnego (między rzadkie wlosy). Niektórzy robią jak mają NW6/7 ale raczej słabo to wygląda, często np. w czarnej farby robi się po jakimś czasie fioletowa (widziałem takiego gościa u mnie na dzielni) i wtedy jest dramat. NIE KOMBINUJ to moja rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smp nie sprawdzi sie na linie , to proszenie sie o problemy i moze byc tak ze za 5 lat dasz wszystko zeby wrocic do stanu sprzed smp. smp dobrze wyglada tylko na przerobionych fotkach albo u ludzi z bardzo ciemna skora, ciemni latynosi albo czarni. Smp moze byc ok na donor jezeli tam masz defekty ktore wg ciebie zwracaja duza uwage innych ludzi.

 

Fajnie miec nizsze czolo ,ale trzeba pamietac jezeli to robic to musi byc metoda w 100% niewykrywalna bo niskie czolo zdecydowanie bardziej zwraca uwage po przeszczepie niz wyzsze tez po przeszczepie , tak to juz dziala dlatego trzeba to przemyslec bo jak juz to zrobisz to nie bedzie odwrotu i moze byc tak ze sie oszpecisz i bedziesz sobie plul w brode.

Dodatkowo wez uwage ze robisz sie starszy a nie mlodszy i nizsza linia zrobiona sztucznie bedzie jeszcze bardziej powodowala pytania w glowach innych ludzi i tym samym bedziesz mial na niej skupione oczy innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo wez uwage ze robisz sie starszy a nie mlodszy i nizsza linia zrobiona sztucznie bedzie jeszcze bardziej powodowala pytania w glowach innych ludzi i tym samym bedziesz mial na niej skupione oczy innych ludzi.

 

Widziałeś kiedyś (albo słyszałeś, czytałeś o) starszego człowieka na ziemi... ?

 

31629b191ba8843b3c50419437c9753e--beyond-beauty-prevent-wrinkles.jpg

 

 

Anty walczy z wysokością a on przy mnie ma mega niskie.

 

Pozwól, że sam się wypowiem co do mnie. Takie małe sprostowanie. Nie mam ogólnie jeszcze aż tak mega niskiego czoła (ale chciałbym mieć), bo mega niskie to jest 3-4 cm, a ja mam 5-5,5 cm (oczywiście mierzone po środku). Oczywiście też liczby liczbami, ale proporcje twarzy też ważne i dla każdego będą to inne cyfry.

 

Ale potrafię tak zmarszczyć czoło aby mieć 3 cm


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbel coś dla Ciebie w ramach dopingu.

 

main-qimg-66ac8ffb662ee2c6bebc500b46a46480.webp

 

No Malik to to nie jest jeszcze zwłaszcza jeśli chodzi o szerokość czoła, ale jest mega z wysokością czoła.

 

-- 26 lip 2020, 0:12 --

 

A tu od Umar'a mega obniżenie linii na 4 cm - to mniej niż ja mam z natury...

 

https://dru.com/wp-content/uploads/2017 ... umb110.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wypas. Zdecyduję się jak wejdzie jakiś sposób na tptalne zatrzymanie łysienia. Narazie musze oszczędzać grafty jakie pozostały. Mógłby ktoś chociaż opatentowac jakieś implanty na stałe. 21 wiek i nadal w dupie...


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcesz, ino żebyś za 20 lat nie powiedział, że mogłeś jednak zrobić. A ci dwaj kolesie mieli właściwie stan podobny do Twojego z przed HT, także widzisz nie byli całkiem niełysiejący. Ja nikogo do niczego nie namawiam, chciałbym tylko aby każdy był szczęśliwy i zadowolony, zwłaszcza gdy jest jeszcze młody czy stosunkowo młody. Poza tym masz też już swój wiek jaki masz i łysienie u Ciebie na pewno nie pójdzie na skrajne NW 7 w postaci totalnej glacy i wianka na donorze, a i leków też nie odrzucasz. No i STRIP'a przecież możesz zrobić a nie FUE, a sam wiesz jakie to daje dodatkowe możliwości w kwestii eksploatacji donoru... a o redukcji czoła nie wspomnę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ze jakiś czas się zdecyduje. Napewno na obniżenie linii muszę mieć dużo więcej kasy bo zrobiłbym w jakiejś dobrej klinice.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten link od Umar'a.. to nie ten sam gość na zdjęciach przed i po

 

Serio? Przecież jest film na yt a nie tylko zdjęcia. Po czym to wnioskujesz, że to nie ten sam gość ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 4 lata po przeszczepie. Kuracja od 4 lat dut co 2 dzien 0.5 i minox 1ml 2xd. Stan troche gorszy wlosy powoli ale lecialy caly czas. Napewno duzo mniej niz przed kuracja ale jednak. Z jkies 1.5msc twmu zauwazylem ze znowu robi sie lyy placek na koronie. Podnioslem duta do 0.5 1x dziennie i dodalem naklowanie 2x tyg po 5- 10min ten placek. Widze progres zaczyna to zarastac. Kupilem tez ru ale narazie widze poprawe wiec poczekam bo przyznam ze obawiam sie tego srodka. Aktualne foto bez posypek swiatlo mega mocne z gory, zaraz nad glowa.

20211205_145252.jpg

20211205_145259.jpg

20211205_145304.jpg

20211205_145311.jpg

20211205_145359.jpg


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czujesz po stosowaniu duta 4lata? Stan włosów bardzo dobry, pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...