free web hit counter Skocz do zawartości
Student93

Hairsystems Heydecke - niemiecki system włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Wiem, że istnieje już temat o systemach włosów jednakże chciałem odnieść się do firmy Heydecke mającej swoją siedzibę w Hamburgu w Niemczech.

Ogólnie systemy włosów na polskim forum nie cieszą się popularnością, jednakże sądze, że podobnie jak z przeszczepami włosów, po prostu taki system włosów trzeba nabyć gdzieś za granicą, w firmie która specjalizuje się w tej dziedzinie. Natrafiłem na filmiki na youtubie gdzie firma ukazuje procedurę zakładania systemów pacjentom i muszę przyznać że wygląda to niewiarygodnie dobrze. Filmów mają bardzo dużo i raczej oceniane są bardzo dobrze przez widzów bez żadnego hejtu co mogłoby potwierdzać ich autentyczność i to że nie mają nic do ukrycia. Taki system ich produkcji ma bardzo dobrą przepuszczalność powietrza i można go nosić nawet do 4 tygodni. Na filmach ludzie pokazują jak pływają, uprawiają sport i używają życia na wakacjach nosząc taki system.

Podsyłam link do jednego filmiku gdzie gościu wybrał sobie fryzurę Roberta Lewandowskiego:

 

 

Czemu to wszystko pisze tutaj? Po prostu jak w przypadku kliniki HisHairCinic w dziedzinie mikropigmentacji skóry głowy, ta firma moim zdaniem zasługuje na osobny temat w celu analizy ich działań. A może ktoś był ich klientem? Bo to w w końcu Niemcy nasi sąsiedzi więc daleko nie mamy.

 

Pozdrawiam i liczę na kulturalną wymianę zdań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to dosc ciekawie. Mysle, ze z czasem znajdzie sie ktos, kto wyprobuje to, tym bardziej, ze nie jest tak daleko


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dokładnie nad tym samym myślałem zanim zrobię przeszczep włosów(nie wiem jak rozległe będzie moje łysienie, więc chcę jeszcze poczekać z 2-3 lata). Rozglądałem się po stronach klinik hair lab, hair clinic i parę innych ale nigdzie nie podają cen tylko zapraszają na konsultację.

 

Czy jest ktoś na forum kto używa ich systemów i może podzielić się wrażeniami, jak jest z trwałością takiego systemu i widocznością tego, że jest to przyklejone(linia włosów na czole) ?

 

Załączam dwa filmiki z tym system:

 

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy to nosił. 2 dni Robił w hair lab - serdecznie nie poleca.

Dobrze Ci radzę trzymaj się od tego z daleka. Lepiej być łysym niż nosić to g*wno na głowie. Te ich tupeciki płowieją, trzeba je często farbować, uzupełniać, a co 1.5- 2 lata wymieniać na nowe. Tanie to nie jest. W miejscach gdzie jest to przyczepione czuć że to peruczka a nie naturalne włosy, jak ktoś Ci przejedzie po głowie to nie ma szans żeby się nie zorientował. W dodatku nie wyobrażam sobie jak można żyć ze świadomością, że może Ci to zlecieć z głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale z tym odklejaniem to jakoś mi się nie chce za bardzo wierzyć ponieważ są filmy jak ludzie w tym pływają, uprawiają sporty i nie spada im to z głowy. Były kapitan Legii Ivica Vrdoljak ma ten system i raczej wątpię, że dałby założyć sobie na głowę coś, co by mogło mu się odczepić w trakcie meczu Z tego co wyczytałem należy co kilka dni 4-7 dni odkleić system, oczyścić skórę i na nowo przykleić do ogolonej głowy.

 

Co do samej jakości system rzeczywiście nie jest "wieczny" i tak jak piszesz, włosy trzeba uzupełnić a po 2-3 latach wymienić go na nowy ponieważ ta mikroskóra się zwyczajnie niszczy.

 

Jeżeli ten Twój znajomy ma jakieś zdjęcia z użytkowania tego systemu i byś mógł wstawić to byłbym wdzięczny. Jeśli możesz to dopytaj się go jaka jest cena ponieważ te klinki nie podają cen na stronie.

 

Jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówisz, chyba lepiej już odłożyć na przeszczep włosów. Efekt ogólnie na tych filmach moim zdaniem jest fenomenalny jednak nie wiem jak wygląda to na żywo ponieważ nie byłem jeszcze na żadnej konsultacji i nie spotkałem kogoś kto ma takie coś

 

Dzięki.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten post miał być do analizy działań firmy heydecke hairsystems a nie na narzekanie na polskich spcjalistów

 

-- 11 paź 2017, 16:14 --

 

Panowie, ten post miał być do analizy działań firmy heydecke hairsystems a nie na narzekanie na polskich spcjalistów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekamy. Podpiąłem się pod ten temat ponieważ polskie firmy oferują bardzo podobny system jak ta niemiecka firma. A udało Ci się dowiedzieć coś więcej na ten temat - tzn. jak jest jakością wykonania/ceną itd ? Nie ukrywam, że obejrzałem wszystkie filmy tej frimy na kanale YT

 

 

 

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...