free web hit counter Skocz do zawartości
Chcoke

Lupiez, krosty, tluste wlosy

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Odkad pamietam mam lupiez (nie jest to moze jakis ostry, ale jednak jest), tluste wlosy (nie ma nawet mozliwosci zebym wiecej niz 1 dzien nie myl wlosow bo to wtedy tragicznie wyglada) i czasami nawet jakies male krosty.

 

Zastanawiam sie czy te rzeczy nie sa przyczyna moich przerzedzajacych sie w wlosow no bo na pewno to wszystko nie pomaga w rosnieciu gestych wlosow.

 

Od czerwca mniej wiecej co dwa dni uzywam szamponu z ketokonazolem, zauwazylem ze bardzo lekko (ale jednak) zagescily mi sie wlosy na zakolach ale poprawy w lupiezu czy tez tlustych wlosach nie za bardzo widze. A codziennie uzywam szamponu naturalnego bez SLS (wczesniej uzywalem taniego z SLS i on mi pewnie tez nie pomogl na stan wlosow...).

 

Chce isc do dermatologa zeby sprawdzil dokladnie co mi tam we wlosach/na glowie siedzi. Mozecie powiedziec jakie badania powinienem wykonac przed taka wizyta (na pewno jakies badania krwi ale jakie?)? Chce byc dobrze przygotowany do takiej wizyty.

 

Jakie pytania na pewno musze zadac dermatologowi? Na co zwracac uwage?

 

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi dolegliwościami tylko dermatolog może ci pomóc. O co masz go pytać? Lekarz już tak poprowadzi z tobą rozmowę, że nie będziesz musiał o nic pytać. Ale wiesz, zanim pójdziesz do niego spróbuj jeszcze kosmetyków ''Barwa'' https://sklep.barwa.com.pl/33-wlosy stworzonych specjalnie dla osób z takimi problemami. Wyprodukowane na bazie ziół, nie uczulają więc nie masz się czego bać. Ja ich używam już długo i widzę pozytywne zmiany na mojej głowie dlatego polecam żebyś spróbował. A nóż, to jest to czego potrzebują twoje włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...