free web hit counter Skocz do zawartości
Karol666

KB solution + flutamide ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co sądzicie o takim połączeniu ? RU z tego co czytałem okazuje się dawać efekty uboczne podobnie jak flutamid a KB chyba sobie z nimi radzi. Może zatem nie byłoby potrzeby zamawiać RU a po prostu ulepszyć pojazd pod Fluta ? Czekam na opinię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU nie daje nawet w małej części efektów ubocznych podobnych do flutamidu. Jest szybko metabolizowane praktycznie w całości do bezpiecznej formy, natomiast flutamid jest metabolizowane do 2-hydroxoflutamidu, który jest jeszcze bardziej niebezpieczny.

 

Ale jeśli masz już zamiar stosować flutamid w miejsce RU to rzeczywiście KB solution będzie się świetnie nadawał, podobnie będzie się dobrze sprawował ze spiro, przynajmniej w teorii.

 

Akurat KB5 byłoby idealne bo w tabletkach flutamidu jest ok 50-60% wypełniaczy, więc żeby mieć roztwór 2% fluta trzeba wrzucić ok 5% rozkruszonych tabletek i 95% KB5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stosował ktoś takie połączenie? i jak się sprawuje pod względem występowania skutków ubocznych?

Ewentualnie może być jeszcze Spiro z KB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja dzięki uprzejmości zioma stosuję flutamid+kb solution i działa dobrze z tym że ja stosuję również saba gel oraz finasteryd,efekty są ale głownie dzięki"prawie"kompletniej kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też stosowałem, ale niestety musiałem odstawić mieszankę bo za każdym razem po aplikacji strasznie bolała mnie głowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile Flutamidu rozpuszczasz w ilu ml KB? bo zastanawiam się nad zamianą RU właśnie na Flutamid+ KB,przynajmniej na jakiś czas ze względu na koszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile Flutamidu rozpuszczasz w ilu ml KB? bo zastanawiam się nad zamianą RU właśnie na Flutamid+ KB,przynajmniej na jakiś czas ze względu na koszta

 

5 postów wyżej masz napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Flutamid wystarczy stosować 1 x dziennie czy tak jak pisze Lion 2 x?

 

wystarczy raz dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy fluta zewnętrznie może być bardziej skuteczne niż RU które niezbyt chce na mnie działać? No chyba, że bez tego RU nie miałbym już wcale włosów, jeżeli tak to to działanie jest spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy fluta zewnętrznie może być bardziej skuteczne niż RU które niezbyt chce na mnie działać? No chyba, że bez tego RU nie miałbym już wcale włosów, jeżeli tak to to działanie jest spore.

 

Skoro masz po RU zatrzymanie, bo z tego co napisales wyzej tak wnioskuje a to jest jego zadaniem to nie wiem czego wiecej oczekujesz??...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, włosy wciąż lecą po prostu zastanawia mnie czy gdyby nie to RU to byłoby jeszcze gorzej, a jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy rozpuszczenie flutamidu w kb solution redukuje w jakims stopniu absorpcje systemowa? W przypadku RU sprawa jest jasna. Tutaj jednoznacznego rozstrzygniecia nie znalazlem. Jesli pojazd nie ma wielkiego znaczenia, wtedy stosowanie kb solution wydaje sie chybionym pomyslem. Taniej wyjdzie przygotowanie wcierki w zwyklej bazie alkoholowej. Poza tym kb ma ten defekt, ze usztywnia wlosy, co jest raczej niepozadane (od tego przeciez mam kosmetyki, a nie zawsze mam ochote fikusnie stylizowac kudly). Druga sprawa, nikt nie probowal stosowac bikalutamidu? Ponoc bezpieczniejszy niz flutamid...


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że KB będzie dobre do innych substancji również. Opracowano go z myślą o RU, ale to nie znaczy, że inne substancje nie mogą być w nim stosowane.

 

Jego celem jest zatrzymanie substancji na dłużej w skórze i to jest co do zasady pozytywne. Trzeba jednak pamiętać, że flutamid ma dłuższy półokres rozpadu i pomimo zatrzymania go w skórze, może on nie ulec rozpadowi w niej, a część aktywnej substancji może i tak dostać się do krwi.

Z drugiej strony można kombinować - np spróbować zmniejszyć dawkę i dać KB, zamiast większej dawki na bazie hydro-alkoholowej. Mając jednocześnie nadzieję, że dłuższy czas w skórze umożliwi uzyskanie dobrego efektu przy mniejszej dawce.

 

To tylko teoria, ale jeśli na poważnie stosujesz flutamid, warto rozważyć.

 

Ja od fluta odchodzę, więc się już nie bawię. Dla mnie flut w tej chwili to tylko zastępnik, gdybym np nie miał RU pod ręką, a nie chciał robić przerw w kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Lion za wskazowki. Wezme je sobie do serca przy przygotowywaniu kolejnej porcji. Flutamid stosuje juz prawie 3 miesiace w dawce 2 ml na obszar NW3 i jestem zadowolony raczej. Skutki uboczne nie daja mi sie we znaki - jestem w stanie zniesc nieco slabsze libido (nawiasem mowiac, spodziewalem sie bardziej drastycznego obnizenia popedu). Mam swiadomosc, ze za jakis czas bede musial przerzucic sie na RU, zdrowie jest dla mnie wartoscia nadrzedna. Flutamid mial byc tak naprawde odpowiedzia na pytanie, czy warto pakowac sie w RU (doszedlem do wniosku, ze koniec zabawy z ziolkami, ktore g.. daja, jesli chce utrzymac obecne NW2 na lata) - teraz wiem, ze tak. Pytanie kiedy to nastapi. Podejrzewam, ze pewnie w drugiej polowie 2015.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...