free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Moze i troszke was zaskocze a tym bardziej siebie zaskoczylem, gdyz zdecydowalem sie na HT, bo mam wrazenie, ze jak teraz nie zrobie to juz nigdy.

W 90% mam juz wszystko mniej wiecej uzgodnione, ale(dopoki nie bedzie ht zawsze cos moze wyskoczyc , stad na razie zostawiam temat w tym dziale, po ht przeniose do prawidlowego)... wiadomo sporo pytan i watpliwosci wciaz jest gdyz bedzie to moje pierwsze HT. Marzylem od zawsze o linii ktorej nie mam od dziecka, skoro walcze juz tyle lat i widze po sobie, ze latwo nie odpuszcze wiec dlaczego nie spelnic swojego marzenia? Wielu z was dalo mi inspiracje robiac ht z nw 5-6 i dazycie do tego, zeby miec lepiej niz lysina, rowniez niektorzy biora mega mocne,ponadprzecietne srodki, po tym widac jak bardzo nam wszystkim zalezy na wlosach i dobrym wygladzie,samopoczuciu.

Chce sobie sprawic niespodzianke na moja 30-stke i mysle, ze wybralem odpowiednia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia Angel, zrób sobie tą niespodziankę Masz stabilny stan, jesteś dobrym kandydatem do HT, także luz


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO!!! Angel. O to właśnie chodziło, zrozumiałeś wreszcie moją i co niektórych intencję przekazywaną podczas rozmów o HT i jego planowaniu, że warto zrobić bez względu na to co będzie w przyszłości, bo czasu i upływającego życia nie cofniesz, a po co później na starość sobie pluć w brodę że nie zrobiłeś HT czekałeś nie wiadomo na co, a i tak żyłeś w sumie z łysiną i nie z taką linią jaką chciałbyś. A nawet jak donoru zabraknie w przyszłości bo trzeba by więcej razy robić HT jakby łysinie bardzo postąpiło, to zawsze można zastosować system, czy ogolić łeb i zrobić SMP - tutaj zależy kto co woli, a czasu nie cofniesz i nie odzyskach młodych lat.

 

Obyś za rok pokazał linię szympansa, cieszył się z tego, i niech korki yebną pod sam sufit. Moim prywatnym zdaniem, to najwyższy czas aby zrobić HT w Twoim przypadku. Powodzenia przyjacielu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U Koraya z tego co pamiętam były 2 problemy.

Pierwszy to nie odpowiadają na maile - ciężki kontakt.

A drugi to gęstość - oni powyżej jakiejś tam gęstości nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że efekt będzie super bo masz fajną sytuację na dzień dzisiejszy więc tylko może być super. 3mam kciuki.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Koraya z tego co pamiętam były 2 problemy.

Pierwszy to nie odpowiadają na maile - ciężki kontakt.

A drugi to gęstość - oni powyżej jakiejś tam gęstości nie robią.

 

1. Odpowiadaja srednio 1-2x na tydzien, wiec moim zdaniem jest git, tym bardziej, ze jeszcze troche czasu jest.

2. Nie wiem nic na ten temat, zaproponowali mi taka ilosc w linie i zakola. Podkreslili, ze w linie pojda same jedno i dwuwlosowe ze wzgledu na dobra gestosc naturalnych wlosow.

 

Tego możesz być pewien tylko wtedy jak już go masz.

 

Nigdy niczego nie mozesz byc pewny, nawet tego , ze jutro sie obudzisz. Zdaje sobie Lion z tego sprawe, jednak dopiero teraz wiem, ze jestem na to gotowy fizycznie, psychicznie oraz finansowo. Wiem co z czym sie je oraz jak cala sprawa wyglada, zreszta znasz mnie jakby nie bylo 10 lat z for, wiec wiesz iz do ht mialem zawsze delikatne podejscie- jednak zdaje sobie sprawe , ze bylo mi ono potrzebne od zawsze i bez niego nie uzyskam "pelnego efektu". Tak czy siak bede walczyl a chce walczyc o pelna pule.

 

1. Po 11 latach na minoxie bede musial przerwac go na az... 3 miesiace jakies sugestie? Mam dziwne wrazenie, ze moze mi sie po ht i nie uzywaniu minoxa posypac ten jezyk sporo... Przed ht miesiac i po 2 miesiace kazali odstawic. Przed ht odstawie na pewno, natomiast jakbym po ht zaczal stosowac doustnie , zdalo by to egzamin czy moglo miec wciaz negatywny wplyw na ht?

2. CB rowniez po ht przez jakis okres nie bede mogl stosowac, obawiam sie, ze bez niego i minoxa moze byc bardzooo nieciekawie. Duta zwieksze na ten okres do 3 dni jednak dla mnie podstawa trzymajaca przod jest minox z CB(dut co 4 dni na pewno by mi tak dlugo sam go latami nie trzymal) stad mam watpliwosci , a nie chcialbym za 2 lata na kolejny ht sie szykowac...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnio sporo Q&A gdzie odpowiadają lekarze i trzeba przyznać, że jak wielu lekarzy tak wiele opinii. Czytałem o minoxidilu i niektórzy nawet zalecają po 2 tygodniach zacząć stosować. 2 tyg. uważam na swoim przykładzie za wczas na jakiekolwiek wcierki. Większość lekarzy zaleca poczekać do odpadnięcia strupków a potem można stosować już wszystko- wcierki, szampony. Jestem teraz miesiąc po i już jest wszystko zgojone, strupki poodpadały. Wydaje mi się, że jak poczekasz aż się zagoi to mógłbyś z tym zastartować po miesiącu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz się dalej bawić w minoxa? Jak się jeżyk posypie to najwyżej dorobisz na przód przy ewentualnej następnej operacji. Ja po tylu latach minoxa dałbym sobie spokój, zwłaszcza ze po to robisz sobie przód , żeby nie musieć się nim przejmować.

 

BTW powodzenia, trzymam kciuki, będzie na pewno super bo Koray świetnie robi linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Angel, mogę Cię o coś zapytać? Pozwolę sobie wrzucić 2 zdjęcia z twojego tematu.

 

Jak zmieniła się kuracja między zjęciem z 18 grudnia 2016:

 

file.php?id=3767&t=1

 

a 22 czerwca 2017

 

file.php?id=4421&t=1

 

Bo mam wrażenie, że jakaś zmiana duża zmiana w jakości włosów i nie wiem czy to nie przez CB 03-01 ?


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Koraya z tego co pamiętam były 2 problemy.

Pierwszy to nie odpowiadają na maile - ciężki kontakt.

A drugi to gęstość - oni powyżej jakiejś tam gęstości nie robią.

 

Co do drugiego, według mnie Koray robi dobrą gęstość ( patrząc na zdjęcia i relacje ). Natomiast bardziej martwiłbym się o sytuacje typu, w jednym dniu robią 3 i każdy otrzymuje 5k graftów niezależnie od stanu, ( jak u kolegi Mariush ) jednak jak ma być 2800-3000 to pewnie Angel ma to obgadane.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do drugiego, według mnie Koray robi dobrą gęstość ( patrząc na zdjęcia i relacje ).

 

Nie będę się wypowiadał, bo nie śledziłem aż tak dogłębnie jego prac. Opierałem się na dwóch postach z tego forum - Skald'a i grzegorzrz'a

 

Trzeba też pamiętać, że to turecki chirurg, a Turcy i Włosi znani są z tego, że mają grubsze włosy, stąd efekty u nich przy tej samej gęstości często wychodzą lepsze niż u jakiegoś słowianina.

 

Co oczywiście nie oznacza, że ujmuję dr. Koray'owi umiejętności. To jeden z lepszych i bardziej znanych chirurgów, ale trzeba prześledzić rezultaty jego prac na pacjentach podobnych do tego jakim się samemu jest.

 

PS. Co do kontaktu, to pamiętam, że parę lat temu Aisop skarżył się, że mu nie odpowiadali ma email'e i dopiero jak zadzwonił (po angielsku rzecz jasna) to uzyskał informacje.

Być może teraz się to już poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super Angel, mogę Cię o coś zapytać? Pozwolę sobie wrzucić 2 zdjęcia z twojego tematu.

 

Jak zmieniła się kuracja między zjęciem z 18 grudnia 2016:

 

file.php?id=3767&t=1

 

a 22 czerwca 2017

 

file.php?id=4421&t=1

 

Bo mam wrażenie, że jakaś zmiana duża zmiana w jakości włosów i nie wiem czy to nie przez CB 03-01 ?

 

To jest efekt dzialania CB plus duta. W grudnio 2016 bylem tylko pol roku na obecnych srodkach a mialem tez po ducie spore linienie. Rowniez zwiekszylem CB z 1% na 2% wiec to pewnie tez linienie moglo sie zwiekszyc.

W Czerwcu 2017 bylem juz rok na ducie i CB 2% co przyczynilo sie do obecnego stanu na zdjeciu. Dlugosc wlosow rowniez moze miec jakies znaczenie, ale wydaje mi sie, ze struktura jednak tez miedzy tymi okresami ulegla zmianie na plus czerwca 2017.

Ogolnie kto sledzi moj watek, to wie, ze dzieki CB 03-01 mam obecne wlosy , nie raz ratowalo mnie z terapatow pogarszajacego sie stanu. Dut co 4 dni nie moglby mi utrzymac przodu(mimo dobrego stanu mam dosc agresywne lysienie, tydzien do dwoch bez CB nie raz odczuwalem bardzo mocno) stosuje go jako bloker na reszte wlosow, bo tam nie stosuje CB ani minoxa. (minox zakola i wglab jezyka, CB zakola, jezyk i obszar nw 4.

 

Co do drugiego, według mnie Koray robi dobrą gęstość ( patrząc na zdjęcia i relacje ).

 

Nie będę się wypowiadał, bo nie śledziłem aż tak dogłębnie jego prac. Opierałem się na dwóch postach z tego forum - Skald'a i grzegorzrz'a

 

Trzeba też pamiętać, że to turecki chirurg, a Turcy i Włosi znani są z tego, że mają grubsze włosy, stąd efekty u nich przy tej samej gęstości często wychodzą lepsze niż u jakiegoś słowianina.

 

Co oczywiście nie oznacza, że ujmuję dr. Koray'owi umiejętności. To jeden z lepszych i bardziej znanych chirurgów, ale trzeba prześledzić rezultaty jego prac na pacjentach podobnych do tego jakim się samemu jest.

 

PS. Co do kontaktu, to pamiętam, że parę lat temu Aisop skarżył się, że mu nie odpowiadali ma email'e i dopiero jak zadzwonił (po angielsku rzecz jasna) to uzyskał informacje.

Być może teraz się to już poprawiło.

 

Myslalem, ze nigdy nie zdecyduje sie na ht, z wiekiem pogodze sie z lysieniem, badz zadowoli mnie istniejacy stan, ktory bede w stanie utrzymac na kolejne 2-5-10 lat? Jednak przychodzi taki okres w zyciu, ze trzeba wybrac- zostajesz przy tym co masz badz idziesz na calosc po pelna póle. Wybralem to drugie, bo chce poczuc "calkowite zwyciestwo", nigdy nie uznam sie za wygranego w tej bitwie majac nw 3. Majac w wieku 17-18 lat juz nw 2 myslalem tylko o linii i idealnych wlosach. Zaglebiajac temat kuracji, walki oraz HT , bylem latami noobem , ktory szukal odpowiedzi oraz pomocy miedzy doswiadczonymi uzytkownikami roznych for. Fin jako mlodego odstraszal mnie, zaczalem od minoxa pozniej flutamid- gdzies echo dalekie nioslo, ze jest cos takiego jak ru... Zastanawiacie sie pewnie po co znowu opisuje w skrocie moja dlugo-letnia walke??! Otoz pije do tego, ze z czasem pokazala sie nadzieja, ktora byl CB -03-01. Od razu mialem wewnetrzne wrazenie , ze to jest to- czulem, ze ten srodek jest dla mnie i da m wlosy do 30(jak zaczynasz z nw2 jako 17-18 latek , dotrzymac do 30 z nw3 to marzenie nie jednego lysiejacego zmierzajacego do nw6).

Wydawalem sporo kasy bodajze z Majette jakos pierwsi stosowalismy to sprowadzane przez amerykanskie forum po 1500zl jak pamietam za gram? Tak, na 3miesiace zmieszane w kremie. Coz pozniej 250$ za gram od Kane. Pije wciaz do tego, ze moje odczucie wzgledem tego srodka nie zmienia sie do dzisiaj, bo udowodnil mi, ze warto dazyc do celu pomimo przekonan innych, ze cos nie dziala, ze drogie, ze slabo dostepne, ze NIEPEWNE, takimi slowy mozna bylo ten srodek opisac wtedy...

W miedzy czasie interesowalem sie ht czytajac i sledzac rozne tematy na roznych forach. Doktorem , ktory od razu przypadl mi do gustu i mojego odczucia, ze wie co robi i jest jedynym z lepszych byl Dr Koraya. Jak wspomnialem wczesniej droge ht nigdy nie zamknalem i nigdy nie bylem zdecydowany- byla to opcja, ktora wybiore badz nie, jednak zawsze tam byl sentyment do tego Dr. Moze tym razem przeczucie mnie zmyli, trudno kto nie ryzykuje ten nie ma, ale wybralem jego i chce zrobic to u niego. To jest tak jakbys od zawsze chcial porche ale jednak zmienisz na ferrari, moze i bedzie lepsze , jednak chec posiadania porsche wciaz pozostanie. Jego linie i prace mi sie podobaja. Linii nie zamierzam obnizac , bo nie jest mi to potrzebne, chce zrobic na granicy konczacego sie jezyka. 3 tys graftow w moich wypadku uwazam, ze jest wystarczajace, zeby zrobic to w miare gesto. Sami nie raz podkreslali w mailach, ze mam bardzo gesta reszte swoich wlosow, zeby calosc wygladala naturalnie i dobrze potrzebuja okolo 3 tys , zeby w linie mogli wszczepic jedno wlosowe grafty.

Kolega tez wspomnial,ze w wiekszosci 4-5 tys proponuja, natomiast mi zaproponowali 3 tys co wiaze sie z prawda, zeby to wygladalo bardzo dobrze wzgledem calosci tyle potrzebuje. Wlosy mam grube i geste, kuracje zamierzam wciaz stosowac, wciaz sa watpliwosci, szczegolne wzgledem minoxa, oraz przerwy od CB, jednak wiem, ze jak teraz nie zrobie tego ht to nigdy nie zrobie, bo bedzie mi szkoda kasy badz z wiekiem bardziej stane sie obojetny a 30 to najlepszy wiek w ktorym super bylo by wejsc z pelna czuprynka i korzystac z uroku tego zycia i fryzur ktore moglem podziwiac tylko u szczesciarzy nielysiejacyach a sam pol zycia zastanawiac sie jak to dzisiaj sie sciac, zeby te cholerne zakola zakryc.

viewtopic.php?f=23&t=1525&hilit=erdogan+koray+5000


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iz depozyt zaplacony, urlop zarezerwowany to przenioslem ten temat do tego dzialu, bo teraz raczej juz odwrotu nie ma i lecimy.

 

Mam pytanko do was- mam byc w Turcji 08.02.18, zabieg mam 09.02.18 natomiast wypuszczaja mnie juz 10.02.18 po 14. Jak wedlug waszych doswiadczen warto sobie zarezerwowac jeszcze jeden dzien w hotelu i zostac na miejscu pod obserwacja i odpoczac na spokojnie? Stad jeszcze nie rezerwowalem biletu lotniczego, moim zdaniem ten 1 dzien by sie przydal?? Jak doswiadczenia?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak wedlug waszych doswiadczen warto sobie zarezerwowac jeszcze jeden dzien w hotelu i zostac na miejscu pod obserwacja i odpoczac na spokojnie?

 

Moim zdaniem nie ma to większego znaczenia. Ważniejsze jest to żebyś podczas podróży nie uderzył się, nie biegał, nie dźwigał niczego, nie robił skłonów ani niczego co może spowodować nagły wzrost ciśnienia krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Serio przy tak zajebistym stanie 3k graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio przy tak zajebistym stanie 3k graftow

 

Nic nadzwyczajnego. To normalne.

Mnie przy moim obecnym stanie lekarz też zarekomendował 2,500 graftów. I to tak się robi przeszczepy - tyle właśnie to się wszczepia nieraz tylko w wąski pas linii aby obniżyć linię, lub na zakola tyle idzie aby zrobić wysoką gęstość.

Osobiście też wiele razy widziałem na różnych stronach/forach przypadki że na zakola, albo/i/w tym na delikatne obniżenie linii poszło 2000 - 3000 graftów. - Normalka i to nic dziwnego. Dla mnie to dziwne jest że w niektórych polskich klinikach na NW 5 robią 1000 graftów - to jest dziwne i szokujące!

 

Jeżeli natomiast ktoś myśli że po przeszczepie 3000 graftów na powiedzmy obszar NW 5-6 uzyska afro to się bardzo myli. No ale ludzie którzy w żaden sposób nie leczą łysienia farmakologicznie, a agresywnie łysieją, i przy zaawansowanej łysienie rzędu NW 5 - 6 wszczepiają powiedzmy 4000 graftów mając efekt jak to tu mówią na tym forum zapałek wbitych w gówno ale mówią że jest ok. ... - to to zaś inni którzy czytają tylko lub w większości tylko takie historie przeszczepów, mogą rzeczywiście myśleć że 3000 gr to nie wiadomo jak już dużo to jest, i że to można taką ilością pokryć obszar nie wiadomo jaki duży... - tak to niestety jest.

3000 graftów z punktu widzenia naturalnej gęstości i dążenia do uzyskania jak najwyższej gęstości (a to ważne szczególnie na linii) - to szczerze mówiąc to to nie jest wcale tak dużo, nawet przy powiedzmy NW 2-3.

 

-- 19 lis 2017, 23:06 --

 

Ale Angel mógłbyś wstawić jakieś foto z rzutu czoła też (a nie z góry) i z włosami do góry/do tyłu, to byłoby łatwiej ocenić faktyczną sytuację z frontu, i lepiej oszacować ile potrzeba graftów aby Ci zrobić linię jaką chcesz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie przy moim obecnym stanie lekarz też zarekomendował 2,500 graftów.

 

ale to chyba na czolo, bo ja u Ciebie zadnego lysienia nie widze

 

 

Ale Angel mógłbyś wstawić jakieś foto z rzutu czoła też (a nie z góry) i z włosami do góry/do tyłu, to byłoby łatwiej ocenić faktyczną sytuację z frontu, i lepiej oszacować ile potrzeba graftów aby Ci zrobić linię jaką chcesz.

 

racja taka fotka bylaby najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie granica 3000 graftow w moim przypadku idealnie sie nada.

Zakola mam bycze i wzynanie w jezyk rowniez od kilku lat juz wiec jest co kryc, poza tym tak jak wspomnieliscie linia najwazniejsza i wzgledem reszty tez musi wygladac to naturalnie.

Zakola mam od zawsze praktycznie a dzieki temu, ze reszta tez praktycznie zawsze gesta to weszlo mi w nawyk dobre maskowanie fryzurami i gestoscia tych nieszczesnych zakoli. Stan nw3 wiec mam nadzieje, ze 3000 tys graftow im wystarczy, zeby ladnie zrobic linie i zalatac ubytki.

 

Od tygodnia przeszedlem na minoxa 1x dziennie. 3-4 tygodnie przed zabiegiem musze calkiem go odstawic po 10 latach stosowania 1x taka przerwa, wiec powoli organizm i wlosy przyzwyczajam do tego. (po zabiegu tez pewnie z miesiac nie bede stosowal wiec w sumie 2 miechy bedzie przerwy, jezeli pozniej w ogole do niego wroce, wyjdzie w praniu czy taka potrzeba powrotu bedzie czy nie...)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Angel!


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie myślałeś nad Marasem?

 

Zdecydowanie nie.

Koray, Poswal i HDC w moim przypadku w gre wchodzili z naciskiem na tego pierwszego.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie myślałeś nad Marasem?

 

Zdecydowanie nie.

Koray, Poswal i HDC w moim przypadku w gre wchodzili z naciskiem na tego pierwszego.

 

Maras, to właśnie z HDC.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa no tak fakt, jakos Maralem mi sie rzucilo w oczy , ale rzeczywiscie Marasem pyta.

Coz tak myslalem nad nim, ale Koray byl u mnie nr 1 na liscie. Jako iz sie dogadalem z ich klinika,warunki mi odpowiadaja oraz front jest u mnie do roboty a Koray w wielu przykladach pokazuje, ze robi je wysmienicie to zobaczymy jak sie spisze w moim przypadku, ale czas pokaze jak to bedzie wygladac.

 

Nawet nie wyobrazalem sobie jak bardzo minox trzyma mi ten caly jezyk. Jestem cos okolo 2 tygodni na minoxie 1x na dzien a juz jezyczek delikatnie sie przerzedzil. Coz moze i dobrze niech leca te slabe wlosy wszczepia mi tam swieze, mocniejsze.

 

Ciekawe jak to bedzie jak miesiac przed i miesiac po ht bede musial odstawic calkowicie minoxa czyli 2 miesiace bez. Pozniej zamierzam go stosowac tylko na brode 1ml 2x dziennie przez rok. Mam nadzieje, ze po takiej przerwie od minoxa i pozniej zmienieniu z zakoli na brode nie obudze sie za rok z ladnie zapelnionymi zakolami i pustym jezyczkiem gotowym do kolejnego ht. Coz zobaczymy jak to bedzie, na razie widze , ze minox mimo tylu lat stosowania pomagal i dzialal. Jako iz stosowalem go tylko na lyse zakola i troche wglab jezyka , oby tylko tam linienie dopadlo a nie na calosci, chociaz po takim srodku, ktory dziala systemowo nigdy nie wiadomo jak to bedzie. Czas pokaze...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy koray ma polskiego konsultanta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...