free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj jeszcze link do bliźniaków którzy od 10 lat stosowali Fina (wiadomo nie wiemy z jakim stanem zaczynali, jak chemia opóźniła łysienie, no i wiadomo na każdego działa inaczej) - dlatego nie mam zamiaru brać chemii, ale podkreślam taki jest MÓJ stosunek do chemii i dlatego zamiast wydawać na chemie wole zbierać na kolejny zabieg, może zmienię zdanie jak łysienie postąpi lub leki staną się na tyle bezpieczne dla działania sprzętu i wątroby, że będzie można je zażywać jak witaminę C.

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... s-fue.html

 

-- 11 lut 2018, 13:20 --

 

A i jeszcze jedno pytanie do Angel'a - dostałeś jakieś antybiotyki na opuchliznę bo z tego co widziałem w tematach u Marala pacjenci dostają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan rozumiem Cie doskonale. Super,ze robisz research i porownanie a nie jak wiekszosc kierujesz sie cena robiac mechaniczne FUE gdzie niekoniecznie dbaja o donor.

Donor mega wazna sprawa. Wklejam na razie szczegoly odnosnie pooperacyjnego dbania o wlosy,co mozna a co nie i kiedy,z pewnoscia przyda sie nie tylko mi . Rowniez to Jan o co prosiles czyli reszte danych nt moich wlosow,graftow itp itd.

20180211_114226.thumb.jpg.455bbc06df656a3e99f06148e7a9fb4c.jpg

20180211_114428.thumb.jpg.eb9d564faae0fc4319ec4c9528c03633.jpg

20180211_122516.thumb.jpg.bb41d494fd27b0b5159c9f5db356e29d.jpg

 

Odnosnie Twojego ostatniego postu dotyczacego chemii to kazdego indywidualna decyzja. Nikt nie jest szczezliwy,ze musi cos brac,ale taki sa realia i koszta utrzymania wlosiwa.

P.S. jezeli wybierzesz Asmed to z pewnoscia Koray bedzie Cie przekonywal do sprobowania fina. Samym ht efektu super nie osiagniesz a wraz z kuracja juz tak. On ma identycznie takie same podejscie do tego jak ja... Jezeli boisz sie fina/duta moze sprobuj na razie RU/CB jednak po ht nie bedziesz mogl ich uzywac przez okres kilku tygodni.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak prawie umówiłem się na wizytę do Polskich specjalistów od HT na sefer - oczywiście zadałem im sporo pytań, na które nie potrafili mi odpowiedzieć, poprosiłem o foty, sam ich szukałem i kiedy nic nie znalazłem trafiłem na forum, to była mała nauczka, żeby sprawdzać wszystko dokładnie, no i nie godzić się na byle co, byle jak.

Ale dobra nie zaśmiecam tematu wywodami.

Czekamy na dalsze relacje.

I jeszcze co z tymi antybiotykami/ lekami na opuchliznę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście. Dzięki.

 

Ciekawe czy grafty rozłożone równomiernie czy nie. Zeby obliczyć sobie ile wychodzi na cm2. Koray cos mowil o tym?

 

Mówil , ale wciaż nikt mi nie odpowiedzial na pytanie wzgledem sredniej gestosci jaka oferuja kliniki. Tak.wiele sie gada i gdyba a oprocz kogos kto szuka nadzwyczajnych gestosci na cm2 to zero konkretow.Ty jaka miales gestosc na cm2?

 

I tu właśnie pojawia się problem hehe. Dlatego też z ciekawości zapytałem. Ni wuja nie wiem ile dokładnie. I dlatego też pisałem na czacie (chyba z Antkiem). Że bardzo mało klinik podaje (przynajmniej z moich obserwacji) jaki jest obszar do zrobienia. Tu u Koraya bardzo duży plus. Bo przynajmniej dzięki temu do porównywania zdjęć ma się punkt odniesienia + można tez sobie średnią ilość graftów policzyć na cm2. Dlatego też chwalę Przybylskiego. Bo podchodzi do tego rzetelnie.

 

Jak z Bisangą rozmawiałem to on mówił, że ogólnie teoria jest taka, że połowa natywnej gęstości powinna wystarczyć. Czasami jest 40, czasami nawet 50. Oczywiście to jest +/-. I oczywiście zależne też ile włosowych graftów dana osoba ma. Można się z tym zgodzić lub nie. Każdy by chciał, żeby nawalili gęstość 70 graftów nawet jak masz grube włosy. Wtedy pewnie efekty są porażające. Ale musimy pamiętać (a przynajmniej ja pamiętam), że to może lub będzie postępowało. I ja jestem z tych osób. Co nie chce mieć zakoli, nie chce łysej korony i nie chcę nosić systemu.

 

I cały czas rozumiem, że oni muszą mieć jakiś kompromis. I dlatego zażartowałem, że Antek mi spaczył pogląd co do linii włosów. Ale koniec końców nie wybrałbym teraz żadnej innej linii niż tę co mam.

 

Jak ktoś nie zrozumie tego co napisałem, to niech przeczyta drugi raz lub dopyta. Zanim zacznie pisać


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To racja co piszesz ale faktycznie kliniki nie podają gęstości sadzenia. To dziwne bo przecież podają takie szczegóły jak ilość poszczególnych graftów itp. Wydaje się że powinni mimo wszystko uzależniac gęstość od kalibru włosa i o ile donor pozwala sądzić częściej np. blond włosy nie koniecznie grube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan na opuchlizne dostajesz tylko taki specjalny lod i przykladasz co godzine. Niestety nic innego nie ma wiec z opuchlizne musisz przeczekac tak jak ja w tym momencie. Wygladam jak Shrek

Masz szczescie,ze udalo Ci sie rzeznikow ominac nie kazdy byl takim szczescisrzem. Takze bedac czlonkiem forum spokojnie sobie juz poradzisz i wybierzesz cos odpowiadajace Twoim wymaganiom.

 

Nerw ja Cie idealnie rozumiem o co aci chodzi i zgadzam sie z Toba. Tak jak u mnie niby 48gr/cm2 mi na konsultacji doktor mowil a wychodzi niby 44gr/cm2. To jest wciaz sporo bo jakies 63% gestosci moich naturalnych wlosow wiec ponad norme gdzie rzeczywiscie srednia to polowa naturalnych.

Linia ktora wybralem jest dla mnie idealna i wciaz mam 5100 graftow do pobrania na przyszlosc jakbym potrzebowal. Skoro 3000 zalatwilem lysienie okresu 13-14 lat to jestem dobrej mysli i moze nie skoncze w polowie lysy a drugiej polowie z graftami wszczepionymi badz system tez u mnie nie wchodzil nigdy i nie bedzie wchodzil w gre.

Zapytalem konsultantki o gestosc to mowila,ze sprawdzi w moim folderze w tygodniu i mi da znac takze zobaczymy jak ma sie ta rozbieznosc miedzy 44 a 48gr/cm2.

To racja co piszesz ale faktycznie kliniki nie podają gęstości sadzenia. To dziwne bo przecież podają takie szczegóły jak ilość poszczególnych graftów itp. Wydaje się że powinni mimo wszystko uzależniac gęstość od kalibru włosa i o ile donor pozwala sądzić częściej np. blond włosy nie koniecznie grube.

 

Wlasnie nie podaja a powinni bo pozniej my jako poszkodowani lysieniem do konca nie wiemy na czym stoimy. Tak jak mowie mialo byc u mnie 48 wychodzi na to ze jest 44(nie mam nic przeciwko jezeli bedzie dobry efekt w niczym mi to nie przeszkadza mam dzieki temu jezyk caly obrobiony,linie jaka chcialem i skronie wiec 3073graftami niezle i tak zaszaleli jezeli chodzi o obszar). Natomiast nie wiem do konca jak to liczyli bo mialem jeszcze swoje wlosy w gore zakoli gdzie mam obszar zaznaczony oraz jezyk . Takze z niecierpliwoscia i ciekawoscia bede czekal na podanie przez konsultantke tych danych


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do gęstości, to chyba jednak będzie tutaj spora i zdecydowanie większa niż te 44 g/cm2. Biorąc pod uwagę fakt, że na połowę obszaru, na której był przeszczep rosły jednak włosy. Mało tego rosły tam włosy moim zdaniem dość gęste i tutaj pytanie czy podczas wszczepiania nowych nie uszkadza się jednak starych przy takiej gęstości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To racja co piszesz ale faktycznie kliniki nie podają gęstości sadzenia. To dziwne bo przecież podają takie szczegóły jak ilość poszczególnych graftów itp. Wydaje się że powinni mimo wszystko uzależniac gęstość od kalibru włosa i o ile donor pozwala sądzić częściej np. blond włosy nie koniecznie grube.

 

Czasami na stronce dr Lorenzo (w sekcji video) można znaleźć dokładnie opisane przypadki HT, w tym również średnią gęstość posadzonych graftów. Na przykład tutaj:

 

https://vimeopro.com/user23345553/norwo ... /238355522

 

Tak btw przypadek dość podobny do Twojego Angel i podobna ilość graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na podstawie Twoich fotek wnioskuje ze obszar "jezyka" tez miales zageszczony.

Niektorzy lekarze nie chca sadzic graftow w obszary o nadal przyzwoitej gestosci by nie uszkodzic mieszkow wlosowych. Ciekawi mnie czy to "zageszczanie" to byl Twoj wybor czy Koray'a?

 

Dzieki za czas i odpowiedz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah wreszcie jestem w domu. 7h podrozy z hotelu do domu i powiem, wam, ze dziwne uczucie wracac taki opuchniety, po ingerencji chirurgicznej. Kazdy spoziera na Ciebie jak na dziwaka, w pewnym momencie juz smiac mi sie chcialo , ktos na mnie patrzy ja usmiech i sie peszyc zaczynal xD Czuje sie czlowiek jak w centrum zainteresowania, mile to moze i nie jest, ale idzie sie wyroznic w tlumie;p

Na lotnisku w Turcji widzialem z bliska goscia po ht po jakims rzezniku. Donor caly zakrwiawiony i spore dziury oraz naladowane graftow rzadko po calosci nw 5 ahh ,

Jutro wrzuce moj donor. Bedzie to dopiero 3 dzien, niby nie ma sensu a rzeczywistosc jest taka, ze mega szybko mi sie goi i za kilka dni nie bedzie widac jakiejkolwiek ingerencji tam.

 

Wracając jeszcze do gęstości, to chyba jednak będzie tutaj spora i zdecydowanie większa niż te 44 g/cm2. Biorąc pod uwagę fakt, że na połowę obszaru, na której był przeszczep rosły jednak włosy. Mało tego rosły tam włosy moim zdaniem dość gęste i tutaj pytanie czy podczas wszczepiania nowych nie uszkadza się jednak starych przy takiej gęstości?

 

Jak bede mial konkretne dane to wstawie i bedziemy pewni, bo na razie takie gdybanie. Wlasnie tez sie o to obawiam, ze moglby uszkodzic moje wlosy, ,pomiedzy ktore wszczepiali ale zaufalem doktorowi i zespolowi, wierze, ze jednak nie bez powodu powszczepial mi wlosy w tamtym obszarze.

 

To racja co piszesz ale faktycznie kliniki nie podają gęstości sadzenia. To dziwne bo przecież podają takie szczegóły jak ilość poszczególnych graftów itp. Wydaje się że powinni mimo wszystko uzależniac gęstość od kalibru włosa i o ile donor pozwala sądzić częściej np. blond włosy nie koniecznie grube.

 

Czasami na stronce dr Lorenzo (w sekcji video) można znaleźć dokładnie opisane przypadki HT, w tym również średnią gęstość posadzonych graftów. Na przykład tutaj:

 

https://vimeopro.com/user23345553/norwo ... /238355522

 

Tak btw przypadek dość podobny do Twojego Angel i podobna ilość graftów

 

Super efekt i gestosc! Rzeczywiscie bardzo podony przypadek do mnie, naprawde super to wyglada. Jak cos podobnego bede mial to palce lizac

 

na podstawie Twoich fotek wnioskuje ze obszar "jezyka" tez miales zageszczony.

Niektorzy lekarze nie chca sadzic graftow w obszary o nadal przyzwoitej gestosci by nie uszkodzic mieszkow wlosowych. Ciekawi mnie czy to "zageszczanie" to byl Twoj wybor czy Koray'a?

 

Dzieki za czas i odpowiedz!

 

Obszar jezyka oraz jego srodek(spora miniaturyzacja) uzgodnilismy z Korayem , ze nalezy wzmocnic graftami(ten jezyk od zawsze byl u mnie pain in the ass). Natomiast nie wiem, dlaczego obszar powyzej zakoli mi tez dogeszczali skoro fakt mialem tam swoje sporo geste wlosy. Moze zauwazyl jakas miniaturyzacje, nie wiem, ale zna sie chlop na rzeczy to zaufam mu. Tam mam powszczepiane pomiedzy, tak jak piszesz sporo obszaru zaznaczonego jednak jest nieruszana badz tylko dogeszczana.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyl rowniez u mnie na vertexie delikatna minaturyzacje i zalecil fina mimo ze stosuje duta.

 

Pytałeś go dlaczego poleca Ci fina jeśli stosujesz już lek który jest

 

a) nowocześniejszy

b) blokuje DHT w większym stopniu

 

Czy Koray w cenie ma też pakiet "Hair Care" tj.

- mycie

- ściąganie strupków

- PRP

- Laser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurney pytalem, ale zaczal mi pokazywac efekty pacjentow, ktorym zalecil fina i mieli porzadne efekty plus jest zdania , ze stosowanie fina codziennie jest lepsze niz duta 3-4 dni (z czym osobiscie sie nie zgadzam). Po prostu on to raczej na zasadzie efektow na pewno poleca plus tego, ze fin jest bardziej znany/uzywany oraz dostepny. Coz zostaje przy ducie jedynie CB 03-01 zaczne tez tam nakladac z czasem i wiem, ze mi sie zagesci, tam dopiero mi sie zaczela minaturyzacja a sporo latwiej odzyskac/utrzymac jest tam niz z przodu. Jak moj plan nie wypali zawsze zostanie opcja jeszcze minoxa 5-15% tam lania, bo niestety korona najwiecej graftow pochlania i chce uniknac robienia ht na tym obszarze.

 

Wzgledem hair care to jestes tam 2-3 dni wiec masz jedno mycie max 2 mycia. Co do stupkow to w 10-12 dniu schodza , jakbys tam tyle zostal to pewnie by Ci pomogli to posciagac , bo na mycie codzienne tez moglbys sie wybierac.

Co do PRP badz laser to jedno z tych dwoch mialem zaraz po HT. Ktore dokladnie nie mam pojecia.

 

Wrzucam zdjecia donoru 3 dni po ht z wygladu ktorego jestem osobiscie mega zadowolony

20180212_115807-1.thumb.jpg.8e49ea8ab89bc9b9ffee98a54bc0273d.jpg

20180212_115804-1.thumb.jpg.d667e38133a8cff29be7c1793630a87e.jpg

20180212_115812-1.thumb.jpg.360c42e5bc3b3d3def59e22d5253e2e7.jpg


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zajebiście. Fajny kształt linii z takim dziobkiem jak u mnie i super ze skronie zrobiles


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, moge tylko tak ocenic donor po 3 dnich nie widać nic a co jak się wygoi to dopiero bedzie miazga... a własnie dla mnie skromnie po co ? tam dużo poszło graftów tak z ciekawosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ah wreszcie jestem w domu. 7h podrozy z hotelu do domu i powiem, wam, ze dziwne uczucie wracac taki opuchniety, po ingerencji chirurgicznej. Kazdy spoziera na Ciebie jak na dziwaka, w pewnym momencie juz smiac mi sie chcialo , ktos na mnie patrzy ja usmiech i sie peszyc zaczynal xD Czuje sie czlowiek jak w centrum zainteresowania, mile to moze i nie jest, ale idzie sie wyroznic w tlumie;p

Haha to wracałeś z tymi zniekształceniami? Ja akurat wolę wracać na następny dzień, bo jeszcze ta opuchlizna nie schodzi na twarz.

Choć nie zalecam powrotów tego samego dnia

 

Obszar jezyka oraz jego srodek(spora miniaturyzacja) uzgodnilismy z Korayem , ze nalezy wzmocnic graftami(ten jezyk od zawsze byl u mnie pain in the ass). Natomiast nie wiem, dlaczego obszar powyzej zakoli mi tez dogeszczali skoro fakt mialem tam swoje sporo geste wlosy. Moze zauwazyl jakas miniaturyzacje, nie wiem, ale zna sie chlop na rzeczy to zaufam mu. Tam mam powszczepiane pomiedzy, tak jak piszesz sporo obszaru zaznaczonego jednak jest nieruszana badz tylko dogeszczana.

Wiesz co? Oni ponoć zawsze tak robią, że wszczepiają "na zakładkę". Żebyś nie leciał do nich za rok z powrotem. Ok wiedzą, że bierzesz fina czy duta, ale nie mogą wziąć tego za pewnik. A jednak fajnie jak się człowiek nacieszy tym więcej niż rok. Odpocznie mentlanie. Choć muszę przyznać, że teraz jakoś dużo lepiej psychicznie to zniosłem. To czekanie cały rok na poprawki itd. To nie jest fajna sprawa. Męczące.

 

Btw. To Twój kształt głowy na końcu czy opuchlizna jeszcze jest wszędzie? Bo wydaje mi się, że na innych zdjęciach miałeś inny kształt czaszki.

 

 

Co do linii. Stwierdzam, że jest super. Najbardziej robotę robi kształt z profilu. Z góry zawsze będzie sie miało "M". Jeśli nie idzie się po hardcorze w U-shape.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę robił ht to przyniosę zdjęcie Angela, żeby mi też taką linię zrobili


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie zajebiście. Fajny kształt linii z takim dziobkiem jak u mnie i super ze skronie zrobiles

Dzieki Byku.

 

 

Ah wreszcie jestem w domu. 7h podrozy z hotelu do domu i powiem, wam, ze dziwne uczucie wracac taki opuchniety, po ingerencji chirurgicznej. Kazdy spoziera na Ciebie jak na dziwaka, w pewnym momencie juz smiac mi sie chcialo , ktos na mnie patrzy ja usmiech i sie peszyc zaczynal xD Czuje sie czlowiek jak w centrum zainteresowania, mile to moze i nie jest, ale idzie sie wyroznic w tlumie;p

Haha to wracałeś z tymi zniekształceniami? Ja akurat wolę wracać na następny dzień, bo jeszcze ta opuchlizna nie schodzi na twarz.

Choć nie zalecam powrotów tego samego dnia

 

Obszar jezyka oraz jego srodek(spora miniaturyzacja) uzgodnilismy z Korayem , ze nalezy wzmocnic graftami(ten jezyk od zawsze byl u mnie pain in the ass). Natomiast nie wiem, dlaczego obszar powyzej zakoli mi tez dogeszczali skoro fakt mialem tam swoje sporo geste wlosy. Moze zauwazyl jakas miniaturyzacje, nie wiem, ale zna sie chlop na rzeczy to zaufam mu. Tam mam powszczepiane pomiedzy, tak jak piszesz sporo obszaru zaznaczonego jednak jest nieruszana badz tylko dogeszczana.

Wiesz co? Oni ponoć zawsze tak robią, że wszczepiają "na zakładkę". Żebyś nie leciał do nich za rok z powrotem. Ok wiedzą, że bierzesz fina czy duta, ale nie mogą wziąć tego za pewnik. A jednak fajnie jak się człowiek nacieszy tym więcej niż rok. Odpocznie mentlanie. Choć muszę przyznać, że teraz jakoś dużo lepiej psychicznie to zniosłem. To czekanie cały rok na poprawki itd. To nie jest fajna sprawa. Męczące.

 

Btw. To Twój kształt głowy na końcu czy opuchlizna jeszcze jest wszędzie? Bo wydaje mi się, że na innych zdjęciach miałeś inny kształt czaszki.

 

 

Co do linii. Stwierdzam, że jest super. Najbardziej robotę robi kształt z profilu. Z góry zawsze będzie sie miało "M". Jeśli nie idzie się po hardcorze w U-shape.

 

Ht mialem 09.02 a wracalem 11.02. Jakbym wiedzial to rzeczywiscie wolalbym wracac 10.02, ale z drugiej strony bylem tak wywalony i oslabiony jeszcze wtedy , wole juz wygladac jak shrek i do ludzi sie szybko przyzwyczailem niz upsc i graftow sie pozbyc , ktore kosztuja fortune tak jak to jednemu z uzytkownikow forum sie zdarzylo.

Zgadzam sie, pewnie zrobil tak tez widzac moja miniaturyzacje na koronie(jednak co do niej jestem przekonany, ze rzucenie minoxa ma spory wplyw na to, jednak to 11 lat dzialalo systemowo, dorzuce tam CB na dniach i bede ciagle stosowal mam nadzieje, ze wraz z dutem wszystko wroci do normy). Wiadomo, ze jak stosuje sie srodki i zrobia Ci graftami na zas to pocieszysz sie dluzej niz byle na styk, ktos przestanie stosowac fina/duta i caly efekt szkal trafi, zamiast cieszyc sie nim to za 1-2 lata na kolejne ht trzeba sie szykowac.

Tak glowa z tylu mi spucha sporo. Zapewne przyczynila sie tez do tego specjalna poduszka, ktora dostajesz od kliniki i musisz uzywac przez 10 dni, zeby nie uszkodzic graftow a uzywam jej sporooo. Coz i tak w domu siedze wiele mi to nie przeszkadza, mam wciaz 10 dni.

Ta linia to moja wymarzona , dla jednego M moze byc nie do zaakceptowania a dla drugiego cos co tylko mu sie podoba, wszystko kwestia gustu. Dla mnie uszejp to nieporozumienie(wzgledem wygladu oraz zabojcze dla lysiejacego wzgledem graftow), ale licze sie z tym, ze komus moze podobac sie cos innego.

 

nie no, linia jest petarda, teraz tylko czas

Oj tak 1 raz jako lysiejacy moge napisac, ze czas jest moim przyjacielem w tym momencie

 

Wow, moge tylko tak ocenic donor po 3 dnich nie widać nic a co jak się wygoi to dopiero bedzie miazga... a własnie dla mnie skromnie po co ? tam dużo poszło graftów tak z ciekawosci ?

Wybierajac klinike wiedzialem, ze dbaja o donor i wyglada spoko, ale z wlasnego doswiadczenia przekonalem sie, ze w rzeczywistosci wyglada to jeszcze lepiej niz sie spodziewalem. Donor po 2 tygodniach jak wroce do pracy nie bedzie znaku. Jak to po co skronie? Przeciez wyraziste skronie sa zajebiste. Dodaja sporo uroku. Hmm nie wiem ile gdzie poszlo graftow niestety w jaki obszar , ale wciaz czekam na odpowiedz konsultatnki jaka mam przeszczepiona gestosc fu/cm2.

 

Jak będę robił ht to przyniosę zdjęcie Angela, żeby mi też taką linię zrobili

Mozesz nie ma sprawy, jednak taka sama linia nie pasuje kazdemu. Zalezy od ksztaltu glowy, czola itp itd. Wybierajac Koray kierowalem sie glownie liniami, wiedzialem, ze zrobi mi to co bede chcial, badz doradzi mi cos pasujacego do mnie. Jak sami zauwazyliscie tak tez sie stalo, takze moje przeczucie co do tej kliniki na razie sie sprawdza, jednak nie ma co dnia przed zachodem slonca chwalic, daleka i dluga droga do pelnego odrostu a kolejny tydzien jest jeszcze mega wazny, wiec trzeba sie mocno pilnowac na kazdym kroku, obchodzenie sie jak z jajkiem jest czesto wkurzajace, ale warto wiadomo ;p

 

Możesz kufel piwa na głowie postawić

 

Heh co masz na mysli, nie czaje ;p?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam postępy i gojenie? Nie znam Cię, ale mocno trzymam kciuki i zbijam mentalną piątkę za spełnienie celu. Ja mam nadzieję zrobić to samo u tego samego lekarza pod koniec 2018, dlatego uważnie przyglądam się procesowi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edmunddantes dzieki, dobrze robisz, poczekaj, zobacz sobie u mnie, na innych forach jak sie maja prace doktora i wtedy zdecyduj. Ht to bardzo powazna decyzja i trzeba wybrac jak najlepsza opcje dla siebie. Glowe ma sie tylko jedna i najbardziej rzuca sie kazdemu w oczy wiec trzeba o nia sie troszczyc najbardziej. Na pelny efekt u mnie poczekasz i do roku, ale po pol roku jak zacznie sie odrost to zobaczymy jak to odrasta. Moja przygoda z lysieniem jest dosc dluga, nikt nie czekal chyba z decyzja tak dlugo jak ja, ale nie zaluje, ze realuzuje swoje marzenie dopiero teraz, na wszystko w zyciu przychodzi czas i miejsce.

Dzieki za piatke , odbijam ,rowniez mam nadzieje, ze wybierzesz dobrze niewazne gdzie sie robi najwazniejsze to byc zadowolonym, na razie jestem jak bedzie dalej sie okaze.

Robie aktualizacje to zobacz sobie jak to wyglada po 14 dniach. Jakosc moze i nie jest jakas wybitna, ale to wina tego, ze robie w swietle dziennym wszystkie zdjecia, bo chce ukazac efekt/badz jego brak jak najlepiej sie da, bez jakichkolwiek kombinacji. Rowniez przyblizam zdjecia i zapisuje, bo widac moja twarz czy cos.

Zrobienie sobie zdjecia donoru samemu rowniez nie jest latwe, ale po kilkunastu probach jakos wyjchodzi.

 

Takze 14 dni po, strupki tak jak pisali zaczely schodzic od 8 dnia okolo 12-13 zeszly wszystkie.

 

[attachment=3]20180223_131444-1.jpg[/attachment]

[attachment=2]20180223_131614-1.jpg[/attachment]

[attachment=1]20180223_131842.jpg[/attachment]

[attachment=0]20180223_131914.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Ale w tym okresie zaraz po zapiegu, tak do 3 tygodnia chyba u wszystkich wygląda podobnie i gęsto. Najgorsze to czekanie później na efekty jak się już lekko przeżedzi i trzeba czekać aż odrośnie.[emoji106]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oo stary na tym etapie wygląda to bardzo dobrze, za kilka miesięcy busz jak po ulewie w dżungli w Langakwi

 

Heh obys sie nie mylil. Po cichu tez na to licze

Wygląda fajnie. Ale w tym okresie zaraz po zapiegu, tak do 3 tygodnia chyba u wszystkich wygląda podobnie i gęsto. Najgorsze to czekanie później na efekty jak się już lekko przeżedzi i trzeba czekać aż odrośnie.[emoji106]

 

No skoro tak uwazasz. Jak dla mnie nie ma gorszego okresu niz 2 tyg po ht plus trzeba do wtedy strasznie uwazac. Jak zaczerwienienie minie i przeszczepione wlosy wypadna to luzik. Wtedy wygladasz w miare naturalnie juz(jak lysiejacy). Najgorsze to ukrywanie sie do 2 miesiecy z zaczerwienieniem i nowo wyrastajacymi wlosami w miejacu gdzie nie pamietasz czy w ogole je kiedykolwiek tam miales...

 

Btw panowie do kiedy wypadaly wam strupy?? U mnie tak jak mowili etap wypadania zaczal sie 8dnia i okolo 12-14 pozbylem sie (tak myslalem)ze wszystkich. Niestety kolo jezyka gdzie mam swoje zauwazylem 2 wieksze strupki. Od poczatku myslalem ze to moje wlosy a jednak nie. Zrobilem caly proces jak klinika zalecila i przy myciu wypadly. Mam nadzieje,ze nie bedzie za pozno i wlosy jeszcze tam beda w stanie odrosnac a 3 tyg minelo juz od ht...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś o jakiś patologiach gdzie ludzie mieli strupy do 2 msc. Wtedy lekarze na realselfie reagowali dosyć nerwowo, że po takim czasie nie powinno ich już być do miesiąca pisali, że raczej jest to normalnym zjawiskiem i nie będzie mieć to wpływu na odrost. Pozatym wydaje mi się, że zrobiłeś zabieg u bardzo dobrego specjalisty, jesteś w dobrych rękach i wszystkie wytyczne tej kliniki oraz tak jak to przebiega wszystko jest jak najbardziej ok. Teraz poprostu myśl pozytywnie i czekaj na te b.dobre efekty, sam jeśli będę musiał zrobić jakieś dogęszczanie czy na obniżenie linii to chyba wybiorę się właśnie do Erdogana.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...