free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu ludzie przestana robic tam zabiegi, a on przyjedzie do polski robic kebaby, czyli tam gdzie miejsce takich cwaniaczkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta ilość się odbije na pewno na zyskach, podejrzewam że od nas z forum raczej nikt już nie zaryzykuje i raczej wybierze marala ( efekt podobny a 3 razy taniej)

A tym którym zależy na donorze wybiorą Lupanze, Feruduniego, Basinge, Marasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marala jako jego klient polecam tylko jeśli ktoś nie bardzo może sobie pozwolić na wydanie większej ilości pieniędzy na zabieg a chce poprawić stan włosów. Wszystkim których stać odradzam oszczędzanie i zalecam wybranie raczej porządnej kliniki- nie znaczy najdroższej. Kiedyś jak się zabiorę z ochotą to opiszę takie moje podsumowanie/spostrzeżenia jak i plusy i minusy po zabiegu. Myślę że to niezwykle ważne zęby ludzie wiedzieli wszystko dokładnie po pełnym upływie czasu bez sciemy i bez patrzenia tylko przez pryzmat zdjęć z odrostu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie naprawde doceniam wasze wszystkie komentarze oraz linki , ktore wklejacie. Ciesze sie, ze jestesmy tu ze soba wszyscy razem kiedy efekty wychodza te super wow , jak rowniez kiedy wspieramy sie w momencie kiedy cos poszlo nie halo.

Po tym co widze i dzieje sie z ta klinika mam coraz wieksze obawy do powracania tam. Zapewne kasy nie oddadza a jak jakims cudem zgodzili by sie na kolejne ht z dlugimi wlosami to wciaz nie widze tego kolorowo. Nie chce byc kolejny raz krolikiem doswiadczalnym nieznanych i zapewne malo doswiadczonych technikow. Szkoda wywalonej kasy ,bo ponad 30k zl to spodziewalem sie czegos lepszego i to mialem zapewniane, jednak jak widac Koray wiele gada i straszna pycha przez niego przemawia. Ten efekt co wrzuciliscie oraz moj nie powinien miec prawa bytu. Nie przy takich graftach/jakosci wlosow i niby tak renomowanej klinice. Jak widac nie wszystko zloto co sie swieci.

Moich straconych graftow nic ani nikt mi juz nie zwroci. Zostalo mi okolo 4000 i musze je madrze oraz z rozwaga zarzadzac. Mysle, ze rozgladanie sie za kolejna klinika bedzie madrzejszym posunieciem. Mam polska gestosc i dziury o jakich by mi sie nawet nie snilo, Koray uzywa slow, ze nie radzac sobie z takim przypadkiem bylby slabym doktorem od ht to chyba podsumowuje wszystko, gdyz zostalo niestety to sprawdzone(zart mial byc i patrzcie sami jaki trafiony na moja niekorzysc) Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem musze wstac i walczyc dalej. Dobrze,ze nie dalem mu dotknac mojej korony uff . Jednak walczac tyle lat ,planujac ht i wybierajac" porzadna" klinike z "porzadnym" dr i trafic akurat na taki okres kiedy robia z siebie fabryke oraz pieprza zabiegi to trzeba byc szczesciarzem.

Pewnie kolejne 15-20k bede musial wydac jeszcze i zabieg zamknie sie w 50kzl oraz efekt jaki uzyskam pelny zejdzie 3 lata w sumie , jednak tak mialo byc i nic sie juz zrobic nie da.

Rada Antoniego Indianina wyslalem im wiadomosc w pt i czekam na odpowiedz, nie zamierzam czekac do 18 miesiaca,zeby mi kazali sie w 4 litery calowac.

Okay we will wait that's right but I need to know please if still gonna be like now so bad effect if you going to do free correction on LH-FUE and done by Dr Koray. I do not want to waste another 6 months while waiting and then you tell me that need to pay something or just shaving option and done by technician only. Find out this for me because its very important and time is precious pls

 

Odpowiedz

Hi,

as I already said if will be a touch up, but is the LONG FUE be auitable for the procedure it is possible to say at the time of evaluation before the procedure.

For almost 20 years Dr Koray is doing the procedures of hair transplant with his Surgical team by Dr Koray and Surgical assistant.

Technicians are not doing extraction and implantation just specially educated Surgical assistants.

 

We understand that you are upset and worried and would like to reassure you that if there would be need we will do everything in our power to help you and achieve the best possible result. After all you are our patient and all our patients are precious as well as they results.

 

Thank you for understanding and patience.

 

Tak jak mowilem nic nie ugram na dzien dzisiejszy. Musze czekac do tego ich 18 miesiaca i w miedzy czasie szukac dobrej kliniki co zageszcza mi ta marna gestosc w przypadku jak po tych 18 miesiacach beda kombinowac cos a wydaje mi sie ze beda.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie analizowalem szczegolow tego watku, ale przy "Twoich wlosach" i renomie kliniki oczywiste jest ze cos poszlo nie tak. Moze to nie wina samej procedury przeszczepu (pobierania i transplantacji), ale zlych warunkow przechowywawania graftow po pobraniu.

 

Wydaje mi sie ze sadzenie sie z klinika to strata czasu, energii i kasy. Jedyne co moze ich zabolec i sklonic do naprawy tego co spieprzyli to anty-reklama, ale nie na "lokalnych" portalach jak ten (youtube, realself, czy hairrestorationnetwork). Sledze Koray'a od jakiegos czasu (rozwazalem go na 2 przeszczep- pierwszy mialem u Cinika) i wydaje mie sie coraz wiecej w nim celebryty a mniej lekarza.

 

Dodam rowniez, ze ja osobiscie nie jestem przeciwko wykonywaniu zabiegow ht przez technikow pod warunkiem ze sa dobrze wyszkolenie i nadzorowani przez lekarza. Oczywiste jest ze 20-latki sa manualnie sprawniejsze od rak 50-letniego faceta.

 

Zycze wytrwalosci i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz

Hi,

as I already said if will be a touch up, but is the LONG FUE be auitable for the procedure it is possible to say at the time of evaluation before the procedure.

For almost 20 years Dr Koray is doing the procedures of hair transplant with his Surgical team by Dr Koray and Surgical assistant.

Technicians are not doing extraction and implantation just specially educated Surgical assistants.

 

We understand that you are upset and worried and would like to reassure you that if there would be need we will do everything in our power to help you and achieve the best possible result. After all you are our patient and all our patients are precious as well as they results.

 

Thank you for understanding and patience.

 

I don't understand english very well, but the answer seems to be some fuckin strange, and being a big bullshit. This is how I see it!

 

Tak jak mowilem nic nie ugram na dzien dzisiejszy. Musze czekac do tego ich 18 miesiaca i w miedzy czasie szukac dobrej kliniki co zageszcza mi ta marna gestosc w przypadku jak po tych 18 miesiacach beda kombinowac cos a wydaje mi sie ze beda.

 

I to jest dobre podejście. I chyba dobrze Ci się wydaje, że będą kombinować, no ale czas to pokaże.

 

Szkoda, że nie napisałeś im jeszcze to co mówiłem, żebyś napisał, czyli o tym jakie jest podejście do reklamacji w innych klinikach, a konkretnie o przypadku @marcinekk 'a i BHR.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem o tym Anty po tych 18 miechach. Wysle im linki do reklamacji Marcinka (opisujac historie) jak rowniez do Marala ,ktory 4x mniej bierze a poprawia w celach reklamacji.

Jedyny plus,ze i tak moge zrobic dopiero w przyszlym roku poprawke wiec czas zleci i do pol roku z nimi bede mial wszystko wyjasnione. Dodgadam sie polece do nich ,jak nie to pol roku gdziekolwiek indziej bedzie termin zapewne . Poprzegladam te kliniki co mi wyslales mam nadzieje,ze jakies z nich sa godne wziecia pod uwage i zrobienia tej poprawki oraz wreszcie cieszenia sie wlosami a nie ciaglymi zabawami w zaczeski,jak widac ht zrobione a problem wciaz nierozwiazany.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już wiesz, że Koray Ci poprawki nie będzie robił tylko Surgical assistant

HT na długich włosach jest przecież trudniejsze do zrobienia niż na wygolonej głowie to technikom tym bardziej nie oddałbym swojej głowy w takiej sytuacji.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne Radek masz mega racje. Myslalem, ze po ht zapomne o problemie a dopiero teraz prawdziwy problem sie zaczal. Beha dodal fotki i on ma taki efekt na jaki liczylem. Coz przeliczylem sie bardzo. Nie spodziewalem sie ,ze moga mi az tak spieprzyc zabieg. Na HLT doswiadczony uzytkownik napisal , ze powinienem o odszkodowanie sie u nich starac i tez tak uwazam, ale znajac ta klinike i Koraya w zyciu kasy nie oddadza.

Szkoda mi kolejnych graftow, na golenie i asystentow nie zgodze sie juz. Koray i dlugie wlosy to sa moje wymogi ,jezeli sie nie zgodza to bede trzymal sie odszkodowania jezeli nawet go nie dostane to moja noga tam juz nie stanie obiecuje to sobie i wam a jak cos mowie to sie tego trzymam. Innymi slowy w 4 literach bede ich mial i odzaluje sobie kolejne 15-20tys, ale bede mial zrobione jak nalezy i przez konkretnego doktorka a nie bycie krolikiem dla jakis swiezo upieczonych technikow.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można zobaczyć jego efekt ?

Przez ten przestój na forum umkneło mi

A no i taka decyzja mi się podoba Tak jak ci pisałem na priv kumpel robi tak samo tylko on nie chce żadnej poprawki, albo kasa albo spier....lać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po tej akcji z piotrusiem z HDC nie chce, w porównaniu do angela jest dużo lepiej ale - liczne grafty wielowłosowe w linii, gęstość za słaba, powinna być większa (niby 60graftów/cm2 - ale albo nie wyrosło albo taka gęstość przy jego włosach jest za słaba i lekarz nie potrafi odpowiednio tego dobrać), dlatego też do nich będzie uderzać ale po 18 miesiącach, nie chce się wkur..iać bo i tak będą odsyłać i prosić o cierpliwość, a że chłop nerwowy to woli to sobie ograniczyć do minimum ::

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się tłumaczyć bo będę już to robił któryś raz, po prostu nie będzie relacji może wrzuci efekt końcowy po 18 miesiącach, ale tematu nie założy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze niech lepiej nikomu o tym nie mowi, bo jeszcze przyjada od koraya i go skrzycza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie można zobaczyć jego efekt ?

Przez ten przestój na forum umkneło mi

A no i taka decyzja mi się podoba Tak jak ci pisałem na priv kumpel robi tak samo tylko on nie chce żadnej poprawki, albo kasa albo spier....lać

Takie podejście że albo kasa albo spier.... to każda klinika bierze w ciemno to spier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie poleciał bym do miejsca gdzie raz spierdzielili nawet za darmo, więc nie wiem czy to takie złe podejście, ale to jego decyzja nie moja. A dodatkowy komentarz i zdjęcia linii z podwójnymi graftami się pojawią wiec to gorsze dla kliniki, a biorąc pod uwagę ile tego się trafiło w ostatnim roku zyski mogą spaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czaita, że z nimi nie wygracie w sądzie ? Przeszczep włosów to medycyna estetyczna, albo Panie będzie fajnie, albo nie fajnie, nie wierzę, że Angel nic nie podpisywał, chociażby prowizorycznej umowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o to żeby przestrzec kolejnych ew. pacjętów jak mogą zostać potraktowani, zarówno u kumpla jak i u Angela pies już pogrzebany i jedyne co mogą zrobić to zrelacjonować jak zachowa się klinika. Kumpel mówi że w dupie ma tą kasę i przeboleje, ale chce przestrzec kolejnych żeby się nie wpierdolili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel mówi że w dupie ma tą kasę i przeboleje, ale chce przestrzec kolejnych żeby się nie wpierdolili.

 

w takim razie niech zalozy temat i opisze cala sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejny świetny przykład partaczenia roboty przez doktora Koray'a Erdogan'a, temat z grudnia 2018

 

https://www.hairrestorationnetwork.com/ ... y-erdogan/

 

Pacjent otrzymał również 3000 graftów, a efekt końcowy to dosłownie ''zapałki wbite w gówno'' - niczym efekty w klinice Osteomed na 400 graftów.... I efekt Angel'a przy tym można nazwać jeszcze stosunkowo dobry i nie całkiem spie*dolony....

 

A może taki efekt był zamierzony bo doktor Koray Erdogan zrobił po prostu super efekt ''temporal recession'' adekwatny i naturalny jego zdaniem do płci i wieku pacjenta....

 

W każdym razie:

 

Ku przestrodze następnych napaleńców na tę klinikę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto przy duzej gestosci jest wieksza szansa na to ze wiekszy procent graftow nie przetrwa , trzeba sie z tym liczyc ,ale kazdy przypadek jest inny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak samuelu, w tych przypadkach tu była super giga gęstość robiona - 120 graftów/cm2 ... więc i ryzyko było duże że jakaś część graftów nie przetrwa... - jak cholera.....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym drugim przypadku to faktycznie coś dziwnego. Włosy w 5 tygodniu, czyli sporo czasu po zabiegu, wyglądały naprawdę rewelacyjnie. Finalnie jednak gęstość chyba wyszła bardzo słaba. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...