free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

W tym drugim przypadku to faktycznie coś dziwnego. Włosy w 5 tygodniu, czyli sporo czasu po zabiegu, wyglądały naprawdę rewelacyjnie. Finalnie jednak gęstość chyba wyszła bardzo słaba. Dziwne.

 

U Angel'a też wcześniej wyglądało lepiej niż teraz (a przynajmniej miałem takie wrażenie), tylko właśnie... - dziwne , że te wszystkie takie przypadki pochodzą z kliniki Asmed.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak u Angela po 5 tygodniach tak nie wyglądało. Przy czym w sumie nie ma to chyba znaczenia, bo często po 3-4 tygodniach wszystkie włosy wychodzą a efekt rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Angela to jedno zakole i jego gestosc byla mniejsza juz przy pierwszym odroscie a nawet po operacji na stronie 10 widac to lewe zakole. Ktos sie z technikow nie popisal i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ja taki efekt uzyskalem 12 lat temu u kolasa 700 gr i wiecej u Ciebie nie wyroslo, szukalbym na Twoim miejscu innej kliniki, u koraya wieje od dawna hujem i rzadkim gównem

 

Chyba żart........


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega najmniejszej watpliwosci,ze te przerwy/dziury oraz gestosc musi zostac poprawione. Natomiast wrzucam fotki jak da sie dlugoscia wlosow i zelem oszukac te dziury. Rowniez od ht nie scinalem tak krotko tylu i bokow a obiecalem jeszcze po ht,ze zetne sie bardzo krotko kiedys i wrzuce fotki, tak tez robie teraz i spelniam obietnice.

 

[attachment=5]20190328_111457.jpg[/attachment]

[attachment=4]20190328_111530.jpg[/attachment]

[attachment=3]20190328_111657.jpg[/attachment]

[attachment=2]20190328_112436.jpg[/attachment]

[attachment=1]20190328_112610.jpg[/attachment]

[attachment=0]20190328_113033.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wygląda fajnie. Typowa turecka robota tyle że przeplacona. Efekt jak na turcje i nie dense packing dobry. Mam wrażenie że Koray jedzie na jakiejś swojej może dawnej marce a w tej chwili ma poziom Marala/Cinika i wielu innych.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to wygląda fajnie. Typowa turecka robota tyle że przeplacona. Efekt jak na turcje i nie dense packing dobry. Mam wrażenie że Koray jedzie na jakiejś swojej może dawnej marce a w tej chwili ma poziom Marala/Cinika i wielu innych.

 

Wróbel, co jak co, ale Tobie muszę przyznać sporo racji, bo sam widzę, że bardzo często male patients mają zrobioną gówno-gęstość na zakolach jeśli nie robią w dobrej klinice HT i jeszcze do tego dodatkowo jeśli wyraźnie nie zaznaczają, że chcą dense packing i że chcą być tak samo traktowani jak kobiety - przynajmniej pod względem gęstości, czy podobnie jak kobiety - na miarę swojego stanu na głowie i możliwości donoru.

Tym co piszesz od dawna i zauważasz też u siebie (czyli lipną, albo inaczej - sporo niższą gęstość na zakolach od gęstości języka) potwierdzasz aby to co ja mówiłem od dawna. Oczywiście u Angel'a obszar zakoli jest definitywnie z*ebany, i dużo gorszy niż u Ciebie, ale ogólnie ja Ci rację przyznaję.

A co do tego, że wielu lekarzy jedzie masówką na dawnej wyrobionej marce, to nie ma też żadnych wątpliwości co do tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wysyłaj tych zdjęć do Koraya bo powie, że to jest jego jeden z najlepszych efektów ht w karierze i tak wgl. o co Ci chodzi


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak większość chwali, a ja napiszę coś innego efekt mojego kumpla jest podobny jak ustawi ładnie włosy i zrobi fotę, ale zarówno u niego jak i u angela w rzeczywistości wygląda to na pewno gorzej to po primo, a po sekundo ja się przyjrzycie to widać zajebiste prześwity na linii tzn. widać skalp w głąb, piszecie że to typowo turecka robota, może tak być tylko chcę przypomnieć że angel zapłacił trochę więcej, więc oczekiwał pewnie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego wniosek? Koray jest oszustem, który sprzedaje ten sam, średniej jakości produkt po zawyżonej cenie. Może oszustem to za dużo powiedziane bo przecież na siłę nikogo nie zaciąga.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki z tego wniosek? Koray jest oszustem, który sprzedaje ten sam, średniej jakości produkt po zawyżonej cenie.

 

Na pewno jest oszustem z innych względów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgadzam ze to typowa turecka robota. w turcji wykonuje sie zapewne tysiace zabiegow i mozna by sie doszukac lepszych i gorszych przypadkow.

 

oczywiscie uderzajac do Koraya ufa sie ze efekt koncowy bedzie proporcjonalny do poniesionych kosztow i w tym przypadku oczywiscie jest inaczej. cos w tym zabiegu poszlo nie tak tylko nie wiadomo co. Takie przypadki pokazuja ze kliniki maja nas -pacjentow -w nosie. Zamiast zaoferowac rozwiazanie, to unikaj odpowiedzialnosci twierdzac ze jest ok.

 

nie sadze zeby Koray lub jego technicy swiadomie spartaczyli ten przypadek. Wg mnie albo grafty byly zle przechowywane po pobraniu, albo uszkodzone przy pobieraniu/transplantacji. Zatanwaiam sie rowniez czy mozliwe jest zeby organizm nie przyjal przeszczepow (to malo prawdopodobne bo niektore graty sie przyjely).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie zgadzam ze to typowa turecka robota. w turcji wykonuje sie zapewne tysiace zabiegow i mozna by sie doszukac lepszych i gorszych przypadkow.

 

Oczywiście, że w Turcji wykonuje się nie tylko tysiące, ale i pewnie setki tysięcy HT, skoro tylko w samym Stambule jest podobno ponad 500 klinik HT, i zjeżdżają się do Turcji ludzie z całego świata na HT. I oczywiście, że można doszukać się lepszych i gorszych przypadków. Jednak typowo turecką robotę widać choćby po tym, że jak już robią komuś to HT, to zaraz rozryją nawet i futro, i rozproszą te np. 3 kgr na obszarze połowy makówy (a szczególnie u Koray'a Erdogan'a) - nawet kiedy stan pacjenta tego nie wymaga - jak w przypadku Angel'a. Innymi słowy w Turcji robią (jak już ktoś to mądrze ujął na tym forum) tzw. ''wymianę włosów'' i nie potrafią ani gęsto sadzić ani umiejętnie sadzić pomiędzy istniejącymi natywnymi włosami - bo kto by się tam z takim czymś *ebał - skoro turecka mentalność jest aby wyciągać z donoru 3 kgr w 15 minut i sru sru, i dawaj następny pacjent - masówka na maksa. I nawet jeśli chcieli by inaczej, to nie mogą się bawić, bo konkurencja by ich zmiażdżyła na ilość. W Turcji jest tylko polityka ilości a nie jakości. A to że Polacy czy ktoś tam, sobie ubzdurali, że Turcja jest najlepszym stosunkiem ceny do jakości to już co innego.

 

oczywiscie uderzajac do Koraya ufa sie ze efekt koncowy bedzie proporcjonalny do poniesionych kosztow i w tym przypadku.

 

A to niby dlaczego, Asmed nie jest jakąś bardzo drogą i prestiżową kliniką w skali światowego HT. Ponad to było wiadomo już od dawna i Angel też o tym wiedział, że Koray Erdogan komuś tam zepsuł zabieg - jak dobrze pamiętam to @Grzegorzrz o tym mówił Angel'owi jeszcze przed Angel'a HT. @Lion też mówił już lata temu, że Kesser gęściej sadzi od Koray'a - jeśli chodzi o znane i polecane kliniki w Turcji.

 

Fakt, że Angel nie wybrał najtańszej tureckiej kliniki (i pisałem to już dawno), ale ASMED to też nie jest żaden TOP ani cenowy, ani faktyczny pod względem roboty, ino tylko przereklamowany na maxa.

 

 

cos w tym zabiegu poszlo nie tak tylko nie wiadomo co. Takie przypadki pokazuja ze kliniki maja nas -pacjentow -w nosie. Zamiast zaoferowac rozwiazanie, to unikaj odpowiedzialnosci twierdzac ze jest ok.

 

Oczywiście, że kliniki mają pacjentów w dupie, jeśli ci składają jakiekolwiek zastrzeżenia czy reklamacje - zwłaszcza takie kliniki jak ASMED.

 

nie sadze zeby Koray lub jego technicy swiadomie spartaczyli ten przypadek.

 

A czy ktoś tu mówi, że spier*olili to specjalnie? A poza tym, Istotne, że z*ebali.

 

A co do świadomości tego, że z*ebali, to wiesz - jeśli mało kto pluje o to z takich przypadków, a ludzie na forach jeszcze piszą że jest ok i cacy, to jak mają być świadomi że robią lipę , a jakieś tam pojedyńcze przypadki zgłaszające reklamację i niezadowolenie, są traktowani jak upierdliwi klienci.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to wygląda fajnie. Typowa turecka robota tyle że przeplacona. Efekt jak na turcje i nie dense packing dobry. Mam wrażenie że Koray jedzie na jakiejś swojej może dawnej marce a w tej chwili ma poziom Marala/Cinika i wielu innych.

 

Zgadzam sie. Efekt podobny do w/w klinik jedynie z donoru jestem zadowolony oraz tego iz tylko kilka dwojek mam w linii, wyglada to dosyc naturalnie. Jednak im dalej od linii tym coraz gorzej.

Donor super. Jak oceniasz odrost

na skroniach ?

 

Ze skroni jestem bardzo zadowolony. Udalo sie im chociaz to, na tyle na ile liczylem.

Tylko nie wysyłaj tych zdjęć do Koraya bo powie, że to jest jego jeden z najlepszych efektów ht w karierze i tak wgl. o co Ci chodzi

 

Jasne, ze nie w stope nie zamierzam sobie strzelac i siebie oraz innych oszukiwac , wysle jak to wyglada bez kombinowania z zelami,zaczeskami itp.

 

wrzuc foty bez zelu i zaczesu na bok

 

Za miesiac. Akurat bedzie 15 miesiac wiec jeszcze 3 i nagle bedzie ten magiczny odrost szczegolnie tych lysych, pustych dziur xd

 

Powiem tak większość chwali, a ja napiszę coś innego efekt mojego kumpla jest podobny jak ustawi ładnie włosy i zrobi fotę, ale zarówno u niego jak i u angela w rzeczywistości wygląda to na pewno gorzej to po primo, a po sekundo ja się przyjrzycie to widać zajebiste prześwity na linii tzn. widać skalp w głąb, piszecie że to typowo turecka robota, może tak być tylko chcę przypomnieć że angel zapłacił trochę więcej, więc oczekiwał pewnie więcej.

 

Oczekiwalem wiecej. Jakbym nie mial tych dziur bylbym zadowolony i nawet zaakceptowalbym wtedy gestosc a w tym momencie przez te dziury gestosc tez sie wizualnie pogorszyla, bo dziury trzeba zakrywac i zaczesywac.

 

a ja sie nie zgadzam ze to typowa turecka robota. w turcji wykonuje sie zapewne tysiace zabiegow i mozna by sie doszukac lepszych i gorszych przypadkow.

 

oczywiscie uderzajac do Koraya ufa sie ze efekt koncowy bedzie proporcjonalny do poniesionych kosztow i w tym przypadku oczywiscie jest inaczej. cos w tym zabiegu poszlo nie tak tylko nie wiadomo co. Takie przypadki pokazuja ze kliniki maja nas -pacjentow -w nosie. Zamiast zaoferowac rozwiazanie, to unikaj odpowiedzialnosci twierdzac ze jest ok.

 

nie sadze zeby Koray lub jego technicy swiadomie spartaczyli ten przypadek. Wg mnie albo grafty byly zle przechowywane po pobraniu, albo uszkodzone przy pobieraniu/transplantacji. Zatanwaiam sie rowniez czy mozliwe jest zeby organizm nie przyjal przeszczepow (to malo prawdopodobne bo niektore graty sie przyjely).

 

Cos tu zdecydowanie poszlo nie tak tylko co? Jezeli robi sie ht to chce sie miec zageszczony dany obszar a nie pozostawione dziury. Potrzebuje minimum 1000graftow,zeby to zalatac i wreszcie moglo jakos znosnie to wygladac , tak jak od zawsze pragnalem.

Zobaczymy jak z ta reklamacja sie to rozwinie, ale zbyt duzo niewypalow ostatnio. Myslalem, ze to moja wina cos z tymi dziurami, mimo ze z wszystkim super delikatnie od poczatku sie obchodzilem oraz przestrzegalem pooperacyjnych zalecen. Jednak ewidentnie klinika i Koray tu zawinili.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, Ty przed HT miałeś NW3? Na zdjęciu z 1. strony tematu to ja widzę całkiem niezłe NW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po *uju fest Angel miał przed HT NW2, a to że ktoś zaczesuje kudły do przodu to może sprawić przy odpowiednio długich włosach, że nawet cały ryj będzie wyglądał jak hipertrichoza, a nie tylko jak NW 2 czy NW 0.

Zobacz może na stronę NR. 3 tego wątku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po *uju fest Angel miał przed HT NW2, a to że ktoś zaczesuje kudły do przodu to może sprawić przy odpowiednio długich włosach, że nawet cały ryj będzie wyglądał jak hipertrichoza, a nie tylko jak NW 2 czy NW 0.

Zobacz może na stronę NR. 3 tego wątku.

 

 

antydhtor - mysle ze jezyk polski jest na tyle bogaty, ze nie widze koniecznosci uzywania slow typu "ryj" czy "kudly".

fanie ze dzielisz sie na forum swoja opinia, ale nie ma potrzeby by zachowywac sie prostacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez moi znajomi byli w szoku ze robilem przeszczep bo taki zaczes robilem ze mowili ze nie wiedzieli nawet ze mam jakis problem z lysieniem. Do pewnego czasu sie da tak oszukiwac ale wraz z czasem i ubytkiem wlosow zaczyna to wygladac coraz bardziej komicznie i czesto konczy sie tzw. Porzyczka jesli sie delikwent w czas nie zorientuje ze albo zgolic albo zrobic HT.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...