free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak ktos bedzie chorowal na grypy i inne choroby ktorym towarzyszy goraczka bedzie mial slabszy odrosy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede miesieczne aktualizacje robil.

1 miesiac

[attachment=1]20200308_124643.jpg[/attachment]

[attachment=0]20200308_124947.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze 40-50% zostalo jeszcze. Jednak moga wyleciec do 2 miesiecy, znajac moje szczescie poleca. Jakby zostalo tak jak teraz ,to za miesiac juz by byla ciekawa fryzurka.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo mniejszy zabieg niz pierwszy i wiekszosc wlosow przeszczepionych za 1 ht i moich pozostala . Zaczerwienienie rowniez sporo mniejsze takze jestem zadowlony w miare chociaz z tego ,bo do ludzi wychodze 2 tyg po ht i poza tym,ze cos Ty zrobil ze swoja fryzura i dlaczego na lyso sie obciales to nie bylo zadnych pytan na szczescie. Wlokna chyba odpuszcze tym razem i bede czekal ,chyba ze jakas sytuacja bede zmuszony to sypne wtedy. Fajnie jak te dziury po tym ht by mi zakrylo bylbym mega zadowlony,bo wiem co mialem przedtem a byla katastrofa z gestoscia, oprocz linii i skroni to wielki niewypal. Szczerze obawiam sie, o efekt, ale wedlug zalecen robilem wszystko po ht jak trzeba, nic juz poza czekaniem nie zrobie. 50% daje ,ze bedzie super a jakie beda realia przekonamy sie za 5 miesiecy,bo daje sobie pol roku na praktycznie koncowy efekt.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minal plus 5=6. Pol roku to efekt 80% juz wiec napisalem praktycznie koncowy. Stan max do 9 miesiaca sie jakos znaczaco polepsza jednak pol roku najwazniejsze jest, jak bedzie lipa po pol roku to juz lepiej nie bedzie, natomiast jak wypas do pol roku to moze byc juz tylko lepiej


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja miałem poprawkę robioną :o

 

Trzymam mocno kciuki za jeszcze lepszy efekt po drugim zabiegu. Obyś był zadowolony.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,bo jak widzisz lipa po 1 ht byla. Ty zadowlony wreszcie po tym drugim jestes?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel tak. Póki co jest ok. Choć mam wrażenie, że trochę moich "zwykłych" włosów poleciało z przodu. Ale generalnie nie narzekam. Pewnie to wina, że nie przykładałem się do fina. Ale byłem znów u dermatologa i przypisał mi jakieś nowego odpowiedniki nezyra. Finapil.

Też mam inaczej niż niektórzy, bo moje włosy ogólnie od zawsze były że tak powiem... średniej jakości więc HT się lepiej wkomponowuje. A jak ktoś ma gęste i mocne włosy i chce pokryć zakola. To potrzeba mistrza, który potrafi sporo na 1cm2 posadzić. Taka moja opinia

 

Co nie zmienia faktu, że ten komfort tego, że nie martwię się przy wietrze, że mi odkryje zakola - bezcenne. Człowiek już o tym nie myśli od tych 2 lat czy ilu tam.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, ktos ma ht zrobione i juz mu sie wydaje,ze moze pofolgowac z kuracja i braniem fina,duta,ru,cb. Realia sa takie,ze trzeba stosowac to ciagle,bo tu ht jedynie nas wprowadza w blad z takim lekkomyslnym mysleniem. Ono nie zatrzyma dalszego lysienia a wiekszosc ludzi to z czasem rezygnuje calkiem z kuracji,bo wydaje im sie jak maja taki super stan teraz po ht to lysienie ich juz nie dotyczy. Szkoda,ze musieli sie na wlasnej skorze przekonac jak bardzo sie mylili!

Otoz to, jak miales sredniej gestosci oraz jakosci wlosy przed ht to wiadomo,ze po ht bedziesz zadowlony. U mnie gestosc przed ht jak wiecie byla bardzo dobra i po 1 ht mega sie odroznialy moje od przeszczepionych wlosow. Mam nadzieje, ze drugim ht ta roznica sie zniweluje i nie bedzie az tak rzucac sie to w oczy i gestosc bedzie wizualnie chociaz zblizona.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zrezygnuję z kuracji na bank. Chyba, że świadomie. Że stwierdzę, że już mnie to męczy. Choć najpierw pewnie cyknę się na łyso, zeby zobaczyć jak wyglądają blizny. Jak będzie spoko. To oleję to. W nieskończoność też nie chcę ciągle robić HT i dopieszczać tego. Przynam tyle, że przydałaby się 100% zdrowa kuracja, która na 100% działa No, ale to marzenia


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo 1-3 miechy to najgorszy okres po ht. Na razie jestem w najgorszym okresie jezeli chodzi o wyglad. Mam nadzieje,ze za miesiac zacznie cos ruszac do przodu i delikatnie odrastac,bo tak jak wspomnialem z doswiadczenia po 1 ht, 3-4 miesiac do 9 max to jest pelny efekt. Kluczowy okres to 4-7 miecha.

 

Aktualizacja

2 miesiac

[attachment=2]20200415_134156.jpg[/attachment]

[attachment=1]20200415_134306.jpg[/attachment]

[attachment=0]20200415_134439.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy też było widać, że będzie moc, a jak wyszło wszyscy wiemy. Nie ma co tutaj rzucać hura optymizmami, wygląda to na pewno lepiej niż za pierwszym razem ale to bardziej z tego względu, że ma już tam włosy z poprzedniego przeszczepu, podejrzewam, że sypnie delikatnie jakimiś włóknami i można do ludzi uderzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, juz przestalem sie napawac optymizmem w trakcie odrostu. Jak bede go mial to wtedy mozemy pisac,ze jest wow a nie,ze bedzie wow. Dobrze podkreslil,ze ostatnio tez miala byc moc a widac teraz jakie dziury byly i slaba gestosc!

Ht to wielka niewiadoma. Stad 6-9 miesiac powie nam wszystko. Oby te dziury pozarastaly to bylo by super, wtedy bylbym zadowolony,ale juz patrzac przyszlosciowo i uzywajac 3500 graftow,ktore mi pozostaly mysle jak rozegrac w razie przestania dzialania kuracji badz jej porzucenia reszte graftow. Pewnie zrobi sie nw 4 i tyle ,bo inaczej tego nie widze w tym przypadku a gore niby latwo utrzymac to tam moze i samo CB da rade.

Hmm na razie jesten zadowlony,ze linienie szybko minelo ,bo jakosc wlosow normalna prawie,ale nie moge sie doczekac odrostu,a dopiero za miesiac mozna sie go zaczac powoli spodziewac.

Co do sypania czegokolwiek to nic nie sypie. Siedze w domu od 3 tygodni i wyglada na to ze 4-6 tygodni jeszcze posiedze co akurat w moim wypadku na plus,bo pozniej zacznie juz cos kielkowac(mam nadzieje,nie zapeszajac)

 

Przy okazji (widzialem gdzies cos podobnego u kogos na forum,ale teraz nie znajde gdzie)wyslalem zapytanie do konsultantki co to moze byc, odpisze mi pewnie w poniedzialek, bo jest weekend a musi z Korayem skonsultowac.

Od okolo tygodnia moze ciut dluzej leci mi cos jakby lupiez/skora z wlosami niestety wygladaja jak grafty! Poszlo mi tego naprawde sporo podczas czesania, mycia,masowania- jezeli to grafty to wiekszosc pewnie poszla sie walic. Nie mam pojecia dlaczego to tak przeciez strupy mi wypadly do 2 tygodni ,nie pamietam czy przy pierwszym ht to mialem czy nie. Zaznacze od razu,ze to na pewno nie lupiez ,bo mam tylko na obszarze ht a poza nw 3-4 wszystko normalnie.

 

[attachment=1]20200418_140127.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]20200418_143005.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi taki szit leciał i to jakoś w takim samym okresie. Nawet wypadaly włosy z takim czopem i jakby mięsem, ewidentnie wyglądało jak graft. Nie sądzę żeby po takim czasie miało to jakiś wpływ na odrost. Możliwe że nowy włos poprostu wypchał graft na zewnątrz który nie wypadł jak reszta. Będzie ok, nie przejmuj się już widać że będzie fajnie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowalem sie z konsultantka, twierdzi ze jest to lupiez. Mozliwe , bo skora jest wrazliwa w tym miejscu i kiepskiej kondycji po 2 ht na ten sam obszar. Ich szampon badz CB spowodowalo podraznienie skory a 1 czy 2 x uzylem w jezyk i musialo jakos zadzialac.

Wrobel nie zapeszajmy. Jak bedzie git to wtedy bede zadowolony. W tym momencie straszne dziury, rzadko i widac mega roznice pomiedzy swoimi a obszarem po ht. Wiadomo ,ze jestem w najgorszym okresie po ht i jak na ten okres to i tak tragedii nie ma , jednak kolejne 2-3 miesiace beda kluczowe. Co do tego lupiezu na ktorym osiadaja sie krociotkie wloski niczym grafty, mam mega nadzieje,ze to jednak nie one , bo wypadlo by ich setki w przeciagu 2 tyg a to oznaczalo by, ze stan bedzie kiepski po odroscie. Na razie mozemy tylko gdybac. Do miesiaca powinien zaczac sie odrost wiec zobaczymy co i jak


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace

Zdjecia robione w swietle dziennym (przy oknie)pod roznymi kontami, roznia sie jasnoscia i ostroscia.

 

[attachment=2]20200510_152010.jpg[/attachment]

 

[attachment=1]20200510_152039.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]20200510_152144.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z tego coś wyłapać bo to dopiero 3 miesiące. A Ty jak to czujesz pod palcami ? Dużo kłuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 2 miesiące i wszystko będziesz wiedział. Z doświadczenia polecam nie oglądać się wnikliwie codziennie, nie denerwować i trzymać obojętne nastawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...