free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietajmy ze zazwyczaj podczas pierwszego zabiegu wykorzystuje sie ,,najlepsze'' grafty . Kolejne zabiegi to sa tzw niedobitki czyli jednowlosowe i 2-wlosowe grafty ---> To jest kolejna kwestia ktora nie jest poruszana na tym forum ,czyzby kolejny niewygodny temat ktorego ludzie nie chca uslyszec ? .

 

W tanich klinikach nikt nie wybiera graftów z donoru pod względem ich wielkości. Próbują je pobierać tak aby na donorze był jak najmniejszy ślad po HT. Jak wiecie nie są nawet potem pod tym względem selekcjonowane i lecą z nimi po kolei ( te, które były wyciągnięte jako pierwsze jako pierwsze są wszczepiane co ma duże znaczenie dla % odrostu ale negatywne bo na linii pojawiają się multi grafty) Nie jestem pewien jak robi się w tych drogich ale o ile operujący nie pracował z powiększeniem to jest tak samo. Po ogoleniu głowy bez np.lup nie widać jaki graft jest jaki a po drugie w jednym grafcie multi każdy włos może być w różnej fazie i może go akurat nie być bo wypadł i żaden lekarz nawet z lupami nie odróżni takiego graftu od np. jedno włosowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle fotki robione przy oknie w swiatle dziennym

Aktualizacja - 5ty miesiac

 

Wlosy suche zaczesane w dol

[attachment=2]20200707_161833.jpg[/attachment]

 

[attachment=1]20200707_161917.jpg[/attachment]

 

Wlosy na zelu( w tym tyg pojde je podciac , bo juz podrosly troche)

 

[attachment=0]20200707_162006.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 5 msc wlosy przeszczepione sa cienkie, delikatne, slabo zabarwione, podobne do pajeczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to to nie jest ale wiem jakie miałeś oczekiwania i na pewno to co jest na tym etapie nie spełnia tego, jeszcze nie spełnia. Myślę że za 2 miesiące będziesz mógł ostatecznie zrobić rozrachunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... dziwne... może po prostu Twój organizm jakoś średnio toleruje HT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie trzeba było lecieć do Erdogan'a na poprawkę, tylko do innej kliniki, skoro raz zjebali.

 

Ja bym na pewno nie poszedł na poprawkę do tej samej kliniki w której by mi zjebali, nawet jeśli byłoby to za darmo.

 

Poza tym Angel tyle się naczytał i naoglądał ''świetnych'' efektów z Asmed'u i był tu przez wielu ostrzegany w tym przeze mnie, ale sam wybrał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie polowiczna racje i zgadzam sie z wami. Ogolnie jak tak zostanie bede niezadowolony,ale na 5 miesiac wciaz czekam te 2-3 miesiace na koncowy efekt. Ostatnio tez do 7-8 miesiaca wciaz mi sie poprawialo. Ogolnie jest juz delikatnie lepiej niz przed poprawka ,ale nic szczegolnego. Na pewno na 4300 graftow wyglada to mega max srednio. Ocenie ostatecznie efekt przy maxymalnie 7-8 miesiacu. Dodam jeszcze fotke jak to wyglada przy swietle sztucznym i sami porownajcie jak efekt ht moze sie roznic przy innym oswietleniu a jak dotad nie bede oszukiwal robie te fotki w jak najniekorzystniejszym swietle mimo iz nawet na zywo wciaz jestem jak na wyciagniecie 4300 graftow slabo zadowolony jak na taki obszar, jednak poczekajmy ,zeby byc fair wzgledem czasu jaki niby musi byc. Niby 9-15 miesiecy, ale dla mnie max 8 miesiecy to efekt koncowy a akurat w moim przypadku ten odrost jakos wolno trwa, ale najwazniejsze,zeby sie z perspektywy czasu zmienial na plus.

 

[attachment=0]20200707_185531.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Angelo powiem Ci że jak nie będziesz miał efektu jak kolega z tematu od Ferudiniego, to ta poprawka była najgorszym posunięciem i kompletnym strzałem w kolano.

I to nie jest żaden hejt, mam nadzieje że efekt będzie naprawdę dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tan przypadek pokazuje jak trudno jest zrobić dogęszczanie. O ile miejsca gdzie były '' dziury'' i była słaba gęstość wyglądają o niebo lepiej to dyskusyjna jest gęstość na linii. Oglądając te zdjęcia myślałem, że na linii nic nie robili ale wcześniejsze foty pokazują, że jednak tak i to wcale nie mało. Moim zdaniem na tym etapie nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o gęstość na przodzie jaka była przed poprawką. Ale trzeba jeszcze zaczekać z 2 miesiące aby powiedzieć ostatecznie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując te zdjęcia jeszcze raz oraz innych pacjentów tego lekarza, tak sobie myślę, a nawet jestem pewien, że Erdogan robi to celowo.

 

Ale Angel nie powinien też być jakoś bardzo niezadowolony, nawet gdyby się już nic nie poprawiło, bo w gruncie rzeczy sam chciał mieć efekt taki trochę ''temporal recession'', a Erdogan też z tego co pamiętam o tym mówił, a rozmawialiśmy z Angelem kiedyś na czacie o tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija 7 miesiac. Tak jak obiecalem fotki dodam przy finalnym 12 miesiacu ,ale moge napisac ,ze miedzy 5 a 7 miesiacem jest niesamowita roznica. Juz jestem mega zadowlony a to dopiero 7 miesiac, wciaz czuje pod palcami jak kielkuja nowe wlosy na lewym zakolu plus kondycja sie poprawi jeszcze bardziej. No martwilem sie powiem szczerze patrzac na 5 miesiac , na szczescie poprawka udana i wreszcie spelnila moje oczekiwania, tego sie spodziewalem i tak mam zrobione.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci w lipcu pisałem, że trzeba zaczekać jeszcze z 2 miesiące aby ostatecznie powiedzieć jak jest. Kiełkujące pod palcami włosy powinieneś czuć nawet po 12 miesiącach z tym, że nie będą to "nowe" włosy lecz jedynie takie, które były w różnej fazie włosa i wcześniej wypadły. Od tego momentu ilościowo nic się już nie zmieni ale jakościowo jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega mega, dzieki za odpowiedz. Nie moge doczekac sie pelnego roku. Skoro teraz jestem zadowolony a bedzie tylko lepiej to jestem wreszcie szczesliwy, bo myslalem ,ze juz kolejna wtopa a tym razem Koray dal rade


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że jest ok bo po tym ile przeszedłeś należy Ci się w końcu spokój i radość z włosów. Teraz możesz "podziękować" za głupie rady największemu specjaliście tego forum. Taki był pewny, że robisz błąd z poprawką u Koraya bo dogęszczanie jest bardzo trudne. A tak ci dobrze radził i szydził, że go nie posłuchałeś to teraz masz za swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, że jest ok bo po tym ile przeszedłeś należy Ci się w końcu spokój i radość z włosów. Teraz możesz "podziękować" za głupie rady największemu specjaliście tego forum. Taki był pewny, że robisz błąd z poprawką u Koraya bo dogęszczanie jest bardzo trudne. A tak ci dobrze radził i szydził, że go nie posłuchałeś to teraz masz za swoje.

 

Jeszcze zobaczymy co tam Aniołek nam pokaże.... a jeden obraz więcej warty niż 1000 słów.

 

 

Ja sam cały czas zachodzę w głowę jak to możliwe, że "ten doradca" jest tu jakimś autorytetem.

 

To zabij mnie razem z tym slaviem jak ci coś nie pasuje łysa pało i tyle.

 

Piecze was dupa, że ja przestałem łysieć i że HT nie potrzebuję i że nigdy nie będę łysiał, i że mówię prawdę o wspaniałościach i możliwościach HT.

 

HT to tylko przeniesienie części włosów z gęstego obszaru na łysy/niełysiejący a do tego zawsze też są jakieś straty przy zabiegach HT, czyli to i tak jest tylko osiąganiem iluzji optycznej a tak naprawdę i tak zmniejsza to ilość włosów na głowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agresją to ty bijesz cały czas do mnie. Ale to prawda, życie zmusiło mnie do bycia agresywnym. Wy lekarze też żeście się do tego przyczynili w moim przypadku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...