free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to ja może do autora tematu Angelo czy dalej widać skalp bo to chyba najważniejsze, czy dalej tylko chwilowa poprawa i gdy włosy wrócą do swojej naturalnej grubości dalej widać będzie skalp w obszarze który był poprawiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/57225-succesful-repair-ongoing-with-dr-feriduni-in-belgium/

Takie troche Korayowe, ale właśnie o takie zdjęcia się rozchodzi po przeszczepie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel prosil mnie, żebym napisal, ze nie może się zalogować po zmianie wyglądu forum, a przypomnienie hasła mailem nie działa. Nie chce się rejestrować na inny nick. 

Jeśli przeczyta to jakiś moderator lub admin to będzie wdzięczny,  żeby mu pomóc z zalogowaniem się,  bo chcialby wrzucić zdjęcia po ht. 

 


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też długo nie działało i już chciałem zakładać nowe konto, ale jakiś tydzień czy dwa temu spróbowałem się zalogować i w końcu przyszła zmiana hasła na maila, więc warto próbować co jakiś czas, może w końcu się uda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia nie sa moze super jakosci, ale wiekszosc robiona przy swietle dziennym i selfie. Wlosy 5min po myciu wiec delikatnie mokre. 

 

20211124_140209.jpg

20211124_140037.jpg

20211124_140018.jpg

20211124_135121.jpg

20211124_140113.jpg

20211124_135142.jpg


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt zły nie jest bo kojarze, że było tragiczne przed poprawką więc jeśli na codzień nie ma prześwitów to jest ok. Choć osobiście linia włosów mi się nie podoba bo się trochę szpicowata wydaje ale może to tylko takie wrażenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie wlasnie linia jest bardzo dobra, bo naturalnie to wygląda. Nie każdemu pasuje zupełnie prosta linia. Wszystko zależy od twarzy 


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fighter Zgadzam się. To nie jest takie oczywiste jaka ma być linia. I zaprojektowanie dobrej linii to nie jest tylko... jak najniżej i jak najprostsza od linijki. 

@AngelOnTheEarth możesz powiedzieć czemu miałeś poprawkę? Nie jestem w stanie "przeczesać" tylu stron. Chyba, że wiesz mniej więcej od której strony mogę sobie poczytać? 

Choć i tak jakbyś w skrócie opisał + dodał fotki, bo aktualnie chyba ich nie załadowało na tym nowym forum 😕 


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd przeciez dodane i zaladowane sa z 24.11.2021, nie wyswietla Ci?

Szczerze , jakbym mial z 18-22 lata to myslac w tamtych latach chcialbym linie z centymetr nizej po obu zakolach. Obecnie mam prawie 34 i uwazam ,ze jest dobra linia wzgledem ksztaltu mojej glowy oraz wieku, bo w wieku 16 lat mialem juz nw 2 a majac 2x tyle mam takie nw 1 wiec jestem bardzo zadowolony.

Nerd poprawke mialem ,bo gestosc nie byla zadowalajaca po pierwszym ht i dopiero teraz jestem zadowlony ,bo nie widac tych przeswitow, chyba ze krotko sie obetne ,ale wiadomo ,ze ht to nie natura i dense pack nie robilem ,zeby bylo zblizone do natury. Takze najwazniejsze dla mnie to utrzymac obecny stan i poza tym staram sie zapominac o problemie ,ktorego nie widac jak jestes zadowolony i skupiasz sie na zyciu, nie myslac o wlosach az tyle jak to bylo przez 15 lat mojego zycia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AngelOnTheEarth
Załadowało :)

Wyglada to moim zdaniem dobrze. 

 

W dniu 13.12.2021 o 19:41, AngelOnTheEarth napisał:

Szczerze , jakbym mial z 18-22 lata to myslac w tamtych latach chcialbym linie z centymetr nizej po obu zakolach. Obecnie mam prawie 34 i uwazam ,ze jest dobra linia wzgledem ksztaltu mojej glowy oraz wieku, bo w wieku 16 lat mialem juz nw 2 a majac 2x tyle mam takie nw 1 wiec jestem bardzo zadowolony.

Ale to o to chodzi. Ja nigdy nie byłem zwolennikiem napchania maksymalnej ilości graftów. To ma sens jak sie nie cierpi na łysienie androgenowe i chce się poprawić po prostu swoją linię czy obniżyc czoło jak ktoś ma wysokie itd. 

 

 

W dniu 13.12.2021 o 19:41, AngelOnTheEarth napisał:

Nerd poprawke mialem ,bo gestosc nie byla zadowalajaca po pierwszym ht i dopiero teraz jestem zadowlony

No i super, ze zadowolony :)

W dniu 13.12.2021 o 19:41, AngelOnTheEarth napisał:

Takze najwazniejsze dla mnie to utrzymac obecny stan i poza tym staram sie zapominac o problemie ,ktorego nie widac jak jestes zadowolony i skupiasz sie na zyciu, nie myslac o wlosach az tyle jak to bylo przez 15 lat mojego zycia.

No to jest bardzo duży plus. Pamiętam ten moment kiedy przestałem myślec o tym, ze wiatr odkryje moje zakola albo dyskomfort w innych sytuacjach. Kombinowanie, myślenie o tym. 
 

Aktualnie odtawiłem na ponad rok fin. I niestety, ale włosy mi się przerzedzają i muszę chyba wrócić do tego. I dołoże minoxidil w tabsach. 


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...