free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, nie ma takiej kliniki która zwraca pieniądze. Tworząc precedens dajesz zielone światło wielu innym a to jest biznes. Powtarzam : nie ma takiej możliwości, żeby mu oddali kasę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł ale zawsze w kilka osób z tego forum możemy napisać Do koraya o chujowym efekcie Angela i powiedzieć że zrobimy mu taką antyreklamę w Google i na yt jakiej w życiu nie widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, nie ma takiej kliniki która zwraca pieniądze.

 

Jest, a przynajmniej podobno i teoretycznie jest taka klinika, która, w razie lipy zwraca połowę kosztów, to polska klinika lekarza Przybylskiego. Ale wiem to tylko z forumowych opowieści niektórych forumowiczów.

 

Tworząc precedens dajesz zielone światło wielu innym a to jest biznes.

 

To tym bardziej aby uniknąć takiego rozgłosu dającego zielone światło innym, i antyreklamy, powinni (choćby po cichaczu dogadać się z klientem) zwrócić pieniądze (chociaż połowę czy tam jakąś ich część) pod naciskiem niezadowolonego, nieusatysfakcjonowanego klienta, gdzie to niezadowolenie oraz dochodzenie roszczenia jest uzasadnione, bo zabieg udany nie jest, i nie jest taki jak miał być zgodnie z zapewnieniami lekarza/kliniki.

 

Przypomnę też, że był na forum wątek niezadowolonego klienta z nieudanego zabiegu u Poswal'a (jak dobrze pamiętam u Poswal'a i będę dalej tak pisał, a jeśli się mylę to proszę mnie poprawić), i po nawet paru postach, po jakimś czasie jakimś dziwnym trafem wątek ten znikł czy tam fotki z tego wątku, czy autor go dalej nie ciągnął (nie pamiętam tu dokładnie, bym musiał przeryć całe forum, a nawet nie pamiętam nicku tamtego forumowicza), i były nawet pogłoski że autor tamtego tematu dogadał się z Poswal'em, a czy tak było i się rzeczywiście jakoś tam dogadał, to tego nie wie nikt.

 

Myślę, że co do możliwości zwrotu pieniędzy, czy tam jakiegoś dogadania się, sporo zależy od polityki kliniki. Na pewno też nie należy z góry zakładać kompletny brak takiej możliwości i warto próbować.

 

 

Nie wiem czy to dobry pomysł ale zawsze w kilka osób z tego forum możemy napisać Do koraya o chujowym efekcie Angela i powiedzieć że zrobimy mu taką antyreklamę w Google i na yt jakiej w życiu nie widział

 

Takie praktyki też były stosowane przez forumowiczów co do kliniki HDC, i skutek tego był, a czy to dobry pomysł to już nie mnie oceniać, zróbcie sobie ankietę jak chcecie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz że taki Poswal który siedzi w Indiach i ma klientów z Polski raz na pół roku śledzi takie forum jak to? Powiec ci ze ma na to wyjebane a teorie spiskowe że się dogadał, zapłacił a niezadowolony pacjent usunął wątek to między bajki można wsadzić. Antek Ty jak mało kto doświadczony w tym temacie chyba w to nie wierzysz. Akurat ja mam w temacie reklamacji wiele do powiedzenia i wiem że Angel żadnej kasy nie wyciagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, HDC jednak przerosiło klientkę..... a szczegółów nie znam.

 

Ja nie muszę w nic wierzyć, ja wiem że pewien biznesmen chyba z USA był też tak mądry, ale gdy hakerzy aktywiści wzięli aktywizm czy haktywizm w soje ręce aby wywrzeć na nim pewna zmianę decyzji, i jak spowodowali, że jego obroty spadły niemal do zera, to zdanie zmienił. Więc nie mów mi że to niemożliwe, bo nie takich ludzi jak Poswal, załatwiano.

 

EDIT:

 

Być może i Angel żadnej kasy nie wyciągnie, ale to nie znaczy że ma odpuścić i nie próbować walczyć o to, albo że nie wspominać o tym nawet Koray'owi i nie mówić mu co tak na prawdę myśli.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinek to było w czasach kiedy Poswal miał polskiego przedstawiciela na forum. Co w tym dziwnego ? Dba o wizerunek, więc pewnie zrobił mu poprawkę albo oddał kasę, pewnie to pierwsze, inaczej nie usuwałby posta i zdjęć.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o HT, to akurat każdemu życzę jak najlepszych efektów, ale jest coś niesprawiedliwego w tym, że jeden całe życie nic nie robi z łysieniem, po czym jedzie do Marala i praktycznie za grosze ma świetną grzywę, a drugi walczy pół życia, poświęca mnóstwo czasu, energii i pieniędzy, starannie dobiera klinikę, a efekt ma mizerny.

 

Ogólnie mam wrażenie, że im bardziej klinika zyskuje na popularności tym więcej pojawia się relacji z nieudanych zabiegów. Ciekawe czy powodem tego jest po prostu statystyka, bo siłą rzeczy im więcej sprawozdań, tym więcej negatywnych przypadków musi się pojawić, czy w pewnym momencie kliniki chcą wykorzystać swoją renomę i w celu maksymalizacji zysku zaczynają robić masówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie komentarze. Zgadza sie zrobili sie masowka i efekty sa jakie sa. Nie jestem pierwszym i ostatnim coraz wiecej podobnych mnie efektow,ale gorszego na razie jeszcze nie widzialem. Bylem podekscytowany i po 6-7 miesiacu zapewniali mnie,ze reszta wlosow rosnie wolniej i wszystko sie zagesci. Tak tez cierpliwie czekalem a jak sie to potoczylo to widac na zalaczonych fotkach. Takze bylem za nimi i wierzylem ,ale wiara musi sie skonczyc kiedy przychodzi czas na wystawienie oceny i musza sie liczyc z tym , ze maja niewypal ht. Po ht wciaz musze o zaczeskach myslec a slowa Koraya " Jezeli taki latwy przypadek jak Twoj by mi nie wyszedl to znaczy ,ze nie jestem dobrym doktorem od HT" sa chyba "truskawka " na tym calym torcie i najlepszym podsumowaniem.

 

Co do zwrotu kasy tez watpie a tu macie potwierdzenie ,ze Marcinek na 99.99% ma racje co do tego. On tez chcial kase a to co mu Koray powiedzial macie w zalaczonym filmiku. Komentarze tez warto poczytac


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwrot kasę bym nie liczył, powinni zrobić poprawkę z opłaceniem kosztów przelotu i noclegu. A u Koraya on robi zabieg czy technicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zaśmiecał więc wrzuciłem w swój temat to same ujęcie w różnych... stanach skupienia. Każdy może ocenić jakby to wyglądało u Angela przy takiej długości ja się obcinał nie będę z racji tego że nie noszę tak krótko i tyle.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray i robić zabieg on siedzi i liczy eurasy i funciaki. A tak serio, to max co on wykonuje to otwory. A i tego nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę zaśmiecał więc wrzuciłem w swój temat to same ujęcie w różnych... stanach skupienia. Każdy może ocenić jakby to wyglądało u Angela przy takiej długości ja się obcinał nie będę z racji tego że nie noszę tak krótko i tyle.

 

 

Gratulacje dzięki tobie Angel wpadnie w jeszcze większą depresję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Wrobel. Takie cos chcialem uzyslac a to co Ty masz a ja to niebo a ziemia! Takze zobacz sobie moje foty dodawalem wczesniej dluzsze do swiatla z jakimi dzirami sa i takie zostaly po roku i porownaj sobie!

Koray robi tylko otwory, kasy nie liczy ma ludzi od tego, rysuje linie, sprawdza po zabiegu czy wszystko okay. To wszystko


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie temat na teraz ale zastanawiam się czemu nie wyszło... Ty też na pewno się zastanawiasz. Tak sobie myślę czy to mogło mieć znaczenie że przez tyle lat traktowałeś skórę głowy tak wieloma specyfikami (a sam wiesz że nie była to czarna rzepa).Na ile przed zabiegiem wszystko odstawiłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie i pewnie bym myslal,ze moja wina jakby nie tyle narzekan na efekty wielu innych osob ostatnimi czasy po Asmed. Tak jak kazali na miesiac przed odstawilem


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz angel powiedzieć na której stronie te dziury ( rozumiem po wkluciach)?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ocenić odrost to przydało by się porównać jakieś zdjęcia po ok. 10 dniach, kiedy nie ma już strupów a nowe włosy jeszcze nie wyszły. Wtedy można ocenić jak było zasadzone i ile z tego wyrosło. Niestety w tym wątku takich zdjęć brak więc to gdybanie czy tak rzadko zasadzili czy faktycznie tyle nie wyrosło. Jedyne wyraźne zdjęcia jakie są tu załączone są po 3,5 tygodniach, ale tam jest bardzo rzadko ale to chyba dlatego że bardzo dużo włosów wyszło. Na tych zdjęciach widać też że musiało wypaść bardzo dużo natywnych włosów, pewnie w skutek szoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby ocenić odrost to przydało by się porównać jakieś zdjęcia po ok. 10 dniach, kiedy nie ma już strupów a nowe włosy jeszcze nie wyszły. Wtedy można ocenić jak było zasadzone i ile z tego wyrosło. Niestety w tym wątku takich zdjęć brak więc to gdybanie czy tak rzadko zasadzili czy faktycznie tyle nie wyrosło. Jedyne wyraźne zdjęcia jakie są tu załączone są po 3,5 tygodniach, ale tam jest bardzo rzadko ale to chyba dlatego że bardzo dużo włosów wyszło. Na tych zdjęciach widać też że musiało wypaść bardzo dużo natywnych włosów, pewnie w skutek szoku.

 

Przeciez masz na 10 stronie jak byk zdjecia po 14 dniach(2 tygodnie)

Możesz angel powiedzieć na której stronie te dziury ( rozumiem po wkluciach)?

 

Na 37 stronie masz na 1 zdjeciu pokazane jak rzadko i ze brakuje gestosci. Zdjecia po 8 miesiacach sa tam. Wlosy z linii zaczesane do gory zaslaniaja te dziury ,ale widac ,ze tam jest mega rzadko.

Chodzi o dziury puste, nie ma wlosow badz mega rzadko i trzeba je zakrywac zaczeska ,nie o dziurach po wkluciach..


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej powiedz czy weźmiesz poprawke u Koraya bo nic lepszego Ci nie wróżę

 

-- 16 lut 2019, 21:43 --

 

Lepiej powiedz czy weźmiesz poprawke u Koraya bo nic lepszego Ci nie wróżę

 

A najlepiej zarządzaj poprawki i żeby sam Koray wykonał zabieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, zdjęcie na 10 stronie po 14 dniach jest tak słabej jakości, że niczego tam nikt się nie dopatrzy. Gdybyś miał takiej jakości zdjęcie jak po 3,5 tygodniach to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ponad 3k graftów to zwyczajnie słabo.

Żeby człowiek wiedział co było powodem to też byłoby inaczej. Jeżeli zdecydujesz się na poprawke u Erdogana i będzie rzeczywiście lepiej to znaczy, że któryś technik spieprzył sprawę.

Ktoś na forum miał spieprzony HT w BHR i przy poprawce gdy za robotę porządnie się wziął lekarz z pomoca techników, a nie odwrotnie, to było dużo, dużo lepiej.

 

Najgorsza opcja to to, że zmasakrowałeś skórę głowy różnymi specyfikami, które stosowałes, przez co jakoś tam ukrwienie pogorszyłeś czy coś podobnego. Wtedy poprawki niewiele dają. Wydaje mi się jednak, że to nie to bo jednak są miejsca na lewym zakolu gdzie jest w miarę OK i gdyby nie dziury byłoby względnie akceptowalnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez co jakoś tam ukrwienie pogorszyłeś czy coś podobnego

 

 

minox to akurat poprawia ukrwienie skory, muslimy zjebaly sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie mam na myśli Minox. Może to być jedna czy dwie z dziesiątek wcierek, które stosował Angel i które np. gorzej wpływają na przyjecie przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie mam na myśli Minox. Może to być jedna czy dwie z dziesiątek wcierek, które stosował Angel i które np. gorzej wpływają na przyjecie przeszczepu.

Jeśli te wcierki powodowały że włosy utrzymał się u niego tak długo, to raczej miały wpływ pozytywny niż negatywny na włosy. Tym samym na te przeszczepione też powinny wpływać pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...