free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

A Hasson & Wong nie ma siedziby w UK ?

 

Co do zakoli to zrozumiałe...Lepiej mieć zakola NW3 i gęste włosy w pozostałych miejscach niż efekt "zapałek w bitych w gówno" na kątach.

 

 

Tak dla pocieszenia zobacz co miał na przodzie ten facet (po skrajnie nieudanym przeszczepie) i jaki powinien być efekt przy 3000 graftach. :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Panowie troche powymienialem sie z nimi wiadomosciami i tak jak myslalem. Ich zdaniem wszystko magicznie sie poprawi i bedzie cud malina przy 15 najpozniej 18 miesiacu. Oczywiscie sami w to nie wierza, bo prosilem o takie przypadki jak moj kiedy do roku jest kupa a pozniej nagle wyglada to super. Oczywiscie dostalem tylko wymowke, ze tacy sie nie dziela efektami itp itd niewazne odpuscilem i zgodzilem sie na to czekanie z naciskiem na poprawke na dlugich i przez Koraya. Powiedzieli,ze zajmuja sie zawsze kazdym i nie zostawia mnie jak tak pozostanie na pewno ,zebym sie nie martwil i za pol roku bedziemy rozmawiac juz konkretnie po przeslaniu fotek. Oczywiscie zaznaczyc musieli tez,ze nie moge sie spodziewac naturalnej gestosci i 48fu cm2 robia. Odpisalem,ze jestem jak najbardziej realista i to jest skiszony zabieg z dziurami i polska gestoscia tu jest 2x mniej gestosci niz zakladane i 25-30fu cm2 a nie 50.

Zaznaczylem,ze cud musi sie wydarzyc,zeby z tego co mam nagle za pol roku stalo sie cos ,zeby poprawki nie musialo byc. Takze szykuje sie za pol roku na bitwe o poprawke i dobrze,ze zaznaczylem o tym Korayu i LH-Fue ,bo tylko to teraz mnie interesuje a w gre ich technicy nie wchodza(wspomnieliscie, ze dostalem najlepszych technikow i Koray zaznaczal,ze jestem bardzo latwym przypadkiem) skoro najlepsi sobie nie poradzili to tylko Koray moze kolejnym razem to naprawiac ,bo moje grafty sa bezcenne jak i kazdego ,ale cenie je sobie osobiscie bardzo mocno.

Takze czekam szykujac sie na poprawke pewnie na zime 2020 oby tylko na LH i Koray wtedy sie zgodzili, bo strace czas jak zaproponuja zwykla i z kolejnymi asystentami , bo nie interesuje mnie jedno ani drugie szczerze, mowilem im zreszta jak mnie kosili na lyso ,ze to moj 1 i ostatni raz w zyciu, wspomnialem jej to dla przypomnienia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedyne co pozostaje to życzyć Ci odrostów w najbliższym półroczu

Mogli by nie robić z siebie jełopów i powiedzieć że zapraszamy za pół roku na zabieg lub w dogodnym dla Pana terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 15 miesiącu napiszą, żebyś czekał do 18 itd. Liczą, że dasz sobie spokój.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka jak najbardziej realna. Udział Koraya też ale nie wyobrażam sobie żeby on sam robił od A do Z Twój kolejny zabieg. Możesz zapomnieć. Zrobi to samo co zwykle tylko zmieni sklad techników. Zapomnij żeby on sam wkładał ci grafty. Swoją drogą przypominam sobie swoje przeboje z BHR i jak bym czytał o sobie. Mnie co prawda po pół roku Bisanga wezwał i zrobił PRP oraz powiedział że wg niego na ta chwilę jest ok. Po roku już stwierdził że jednak nie jest ok i poprawka murowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinekk u Ciebie Bisanga robił poprawkę po roku, a tutaj wygląda na to, że może być w ogóle ciężko wywalczyć darmową poprawkę u Koraya.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwodzą go jak młodego, po 10 miesiącach w HT już nie się nie zmieni a co dopiero 15 czy 18, zwykłe naciąganie na czas i tak jak pisali wyżej, może sobie odpuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 15 miesiącu napiszą, żebyś czekał do 18 itd.

 

A po 18-tym napiszą że trzeba czekać do 24-go, i że w niektórych przypadkach efekt finalny przedłuża się do takiego okresu.

 

Liczą, że dasz sobie spokój.

 

Nie tylko liczą, że da sobie spokój, w sensie, że: przestanie do nich pisać, ale za pewne też liczą, że szlag go trafi - co do życia z takim efektem, i w międzyczasie zrobi poprawkę gdzie indziej i że w efekcie da sobie spokój, a nawet gdyby nie chciał dać, to i tak będzie już po następnym HT, więc i ślady spierdolonego zabiegu będą zatarte, więc nic nie będzie do udowodnienia, a ponad to nie będą musieli za darmo pracować i tracić cennego czasu wykonując jakiś tam zabieg naprawczy.

 

Marcinekk u Ciebie Bisanga robił poprawkę po roku, a tutaj wygląda na to, że może być w ogóle ciężko wywalczyć darmową poprawkę u Koraya.

 

W cale bym się nie zdziwił, choćby dlatego, że w necie już nieraz pisali, że Koray Erdogan zwyczajnie ignoruje wszelkie reklamacje. No ale poczekamy to zobaczymy jaki będzie tego finał.

 

 

Takze czekam szykujac sie na poprawke pewnie na zime 2020 oby tylko na LH i Koray wtedy sie zgodzili, bo strace czas jak zaproponuja zwykla i z kolejnymi asystentami , bo nie interesuje mnie jedno ani drugie szczerze, mowilem im zreszta jak mnie kosili na lyso ,ze to moj 1 i ostatni raz w zyciu, wspomnialem jej to dla przypomnienia.

 

Na to bym nie liczył za bardzo, że zrobią poprawkę w LH-FUE, gdyż wykonując pierwszy zabieg robiłeś zwykłe FUE i de-facto nie płaciłeś drożej za tę dodatkową opcję. No, ale naciskaj, żeby to było chociaż w ramach jakiejś rekompensaty, bo de-facto, gdyby za pierwszym razem zabieg był dobrze wykonany i efekt był by dobry, to nie musiałbyś golić łba drugi raz.

 

Sam wiesz, że co do tego, to Koray ma jakieś swoje dziwne postanowienia, i wiesz, że nie można się z nim dogadać, żeby golić tylko donor (nawet jeśli zabieg jest stosunkowo mały na kilkaset czy 1000 parę graftów), tylko u niego jest tak, że albo golisz cały łeb bez względu na wielkość zabiegu, albo wybierasz droższą opcję tzw. LH-FUE, którego to i tak za często nie chce wykonywać ten lekarz, gdy pacjent wymaga sporej ilości graftów. Koray się tylko tym przesadnie chwali że robi wielce LH-FUE na życzenie pacjenta, i jest także pod tym względem przereklamowany.

 

Jedno co mogę Ci doradzić, jeśli będą chcieli jakiejś dopłaty za LH-FUE, to ich olej.

 

 

Swoją drogą przypominam sobie swoje przeboje z BHR i jak bym czytał o sobie. Mnie co prawda po pół roku Bisanga wezwał i zrobił PRP oraz powiedział że wg niego na ta chwilę jest ok. Po roku już stwierdził że jednak nie jest ok i poprawka murowana.

 

Uważam, że o tym Angel też powinien powiedzieć Koray'owi jak jest w innych klinikach, pod tym względem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje z wszystkim sie zgadzam co piszecie. Nie ma mowy ostatnie pol roku czekam i ostateczny termin to jest wlasnie pol roku ani tygodnia dluzej.

Anty wlasnie nie intetesuje mnie za co bylo zaplacone. Zabieg skiszony to niech naprawiaja to tak,zeby nie bylo widac zadna doplata nie wchodzi w to oni chyba za zniszczenie graftow powinni mi zaplacic a nie ja im.

Za pol roku zobaczymy jak podchodza do reklamacji,ale tak jak i wy zauwazylem ,ze bedzie ciezko ,bo nawet jak cos skisza to wydaje im sie,ze sa najlepsi i mimo slabo tak ma byc ,badz nagle wlosy odrosna i zageszcza sie lol.

Zadna poprawka nie wchodzi u mnie przez pol roku,bo nawet jakbym mial teraz robic to nie mam wolnego a potrzebuje 2 tyg ,zeby nawet robiac na dluzszych to pozniej wrocic jakby nic do pracy czy tam sypnac nawet mozna bylo cooboki.

Marcinek reagowal po pol roku ja czekalem cierpliwie do roku, takze ostatnie pol roku czasu dam im,bo nic nie ugram i nie przekonam przed tym okresem a pozniej juz nie ma odpuszczania i czekania.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty wlasnie nie intetesuje mnie za co bylo zaplacone.

 

Jeżeli myślisz, że takim stwierdzeniem ''nie interesuje mnie za co zapłaciłem, ale mają mi i tak dawać lepszą opcję'' - ''zapłaciłem za malucha (maluch mi się popsuł) ale w ramach reklamacji chcę mercedesa'' - a tak zdaje się wynikać z tego co piszesz, ugrałbyś coś albo wygrał byś w sądzie, to się z lekka mylisz. Gdybyś przeszedł jakąś sprawę o wyłudzenie albo próbę wyłudzeń, to wiedział byś co mam na myśli, a przypominam, że użerałem się z firmą i to z firmą gigantem, która chciała ode mnie jakieś pieniądze żebym płacił za nic, albo dwa czy więcej razy żebym za to samo zapłacił.

 

Zabieg skiszony to niech naprawiaja to tak,zeby nie bylo widac zadna doplata nie wchodzi w to oni chyba za zniszczenie graftow powinni mi zaplacic a nie ja im.

 

Jasne, z etycznego punktu widzenia tak to wygląda, jednak w realu oni mają w dupie Twoje grafty, ponad to są na prawie w tej materii, że efektów zabiegu kosmetycznego czy tam chirurgi plastycznej nie można w 100% przewidzieć, zatem więc gwarantować, a to że się starają to jest tylko i wyłącznie ich dobra wola.

 

Oczywiście, niech naprawiają, i najlepiej w taki sposób, aby nie było widać, dlatego tak jak mówiłem, naciskaj na tę opcję aby jednak zrobili, tylko nie mów i im że nie interesuje Cię za co zapłaciłeś, bo jeszcze obrócą przeciw Tobie, że chcesz wyłudzić od nich dodatkową usługę. Nie myśl, też, że np. kiedy lakiernik spieprzył by Ci malowanie po-kolizyjnego auta, na jednym czy nawet na wielu elementach, to miałbyś prawo żądać, aby rozebrali gruntownie całe auto, na części pierwsze w ramach pozytywnego rozpatrzenia reklamacji i przyznania racji co do zastrzeżeń klienta, i pomalowali wszystko od nowa techniką która jest stosowana we fabryce podczas procesu produkcji. Albo nie myśl, że np. kiedy, np. firma budowlana budując Twój dom popełniła by błąd w sztuce (który to błąd został by nawet udowodniony przez biegłych) w skutek czego doszło by do zawalenia czy częściowego zniszczenia tego budynku, że miałbyś prawo żądać, aby ta firma odbudowała Ci ten dom czy jego fragment, zupełnie inną i droższą technologią w ramach uwzględnienia reklamacji, niż było pierwotnie ustalone i zawarte w umowie.

Angel przyjacielu, to nie jest żadna moja złośliwość, tylko usiłuję Ci powiedzieć jak jest na tym świecie, że nawet jakaś tam szkoda całkowita na mieniu czy na osobie, w efekcie i tak zostaje przeliczona na pieniądze przez bezwzględnych ludzi, i nie zawsze odszkodowanie jest adekwatne do rozmiaru szkody, zwłaszcza, że ani życia, ani zdrowia, ani jakiegoś nawet najmniejszego uszczerbku na zdrowiu nie da się etycznie przeliczyć na pieniądze, i żadne pieniądze, ani głaskanie po główce, czy jakieś darmowe poprawki nie są w stanie zrekompensować szkody.

Dam Ci jeszcze jeden przykład na to że akurat w tym nie masz racji.

Kupiłeś sobie jakieś tam auto, załóżmy z segmentu ''C'' czy nawet ''E'', płacisz wszystkie dodatkowe opcje ubezpieczeń itd... i mają miejsca pewne zdarzenia losowe, np. auto to uczestniczy w kolizji, w skutek której zostaje uszkodzone, unieruchomione oraz wg przepisów prawa niezdatne do poruszania się w ruchu drogowym, albo np. auto to po prostu zwyczajnie się psuje i też zostaje unieruchomione, nie można z niego korzystać, i co się dzieje: w obydwu przypadkach auto to zostaje odholowane do warsztatu, okazuje się że naprawa potrwa jakiś tam dłuższy okres czasu, dostajesz więc auto zastępcze - ALE nie dostajesz tego auta zastępczego jakiegoś droższego wyższej klasy niż to co masz i za które zapłaciłeś. Nie dostajesz auta zastępczego z segmentu ''F'' skoro miałeś z segmentu ''C'' czy ''E''.

Mam nadzieje że te przykłady wystarczą.

 

 

Staram się tylko podpowiedzieć jak masz walczyć o swoje, ale widzę że źle to odbierasz.

 

...to oni chyba za zniszczenie graftow powinni mi zaplacic a nie ja im.

 

To powołaj biegłych i wytocz im proces skoro tak uważasz i mówię to serio (różni ludzie przecież walczą o różne odszkodowania i zadość uczynienia, w tym także walczą o odszkodowania i zadość uczynienia dla doznanego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego czy nawet nieumyślnie spowodowanego przez lekarzy). Wtedy zobaczysz jaka jest różnica między etyką czy czymś co wydaje się wysoce na miejscu, uzasadnione i etyczne, a prawem, czy praktycznym zastosowaniem prawa i realiami.

 

-- 21 lut 2019, 20:24 --

 

Doradzam, też że powinieneś, napisać do nich, o praktykach innych klinik co do reklamacji takich zabiegów - bo to by może przyspieszyło jakąś reakcję z ich strony a tym samym być może darmowa poprawkę, ale też nie chcesz mnie słuchać.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna gra na zwłokę z nich strony. Widać mają teraz terminy zajęte i nie mają gdzie Cię wrzucić na cito.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadna poprawka nie wchodzi u mnie przez pol roku,bo nawet jakbym mial teraz robic to nie mam wolnego a potrzebuje 2 tyg ,zeby nawet robiac na dluzszych to pozniej wrocic jakby nic do pracy czy tam sypnac nawet mozna bylo cooboki.

 

Ale to nie znaczy, że nie powinieneś już teraz dogadywać się co do warunków ewentualnej poprawki (kuj żelazo póki gorące) i tak żebyś miał niejako w odpowiedzi ''zagwarantowane'' oraz jasno określone tak, albo nie. Żebyś wiedział na czym stoisz, i w przypadku ''nie'' - z ich strony, konsultował się na spokojnie z innymi klinikami. O co mi chodzi przyjacielu? - żebyś się czasami za pół roku nie rozczarował że nie chcą Ci zrobić tej poprawki na LH-FUE, mimo że załóżmy zgodziliby się na zwykłe FUE. Żebyś się znowu nie rozczarował Koray'em - bo widzę że jesteś dość pewny swego, i żeby nie było tak, że wtedy kiedy będziesz miał urlop, to dopiero będziesz na szybko szukał kliniki w której Ci zrobią poprawkę.

 

Marcinek reagowal po pol roku ja czekalem cierpliwie do roku,

 

To tym bardziej powinieneś też już mocniej reagować....

I tak jak mówiłem, powinieneś powiedzieć im jak było w przypadku reklamacji i zabiegu naprawczego w innej klinice.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole co do kliniki ani Koray nie jestem pewny. Nie wiem skad to wytrzasnales. To co odwalaja i gotowymi formulkami sie zaslaniaja wlasnie masakra. Nie przekonasz ich poprawka ewentualna jak za pol roku by sie nie poprawilo, bo ich zdaniem sie poprawi i jak masz dyskutowac oraz dogadac sie inaczej?. Ich zdaniem okres finalny to 18 miesiac i mieli przypadki(ktorych nie zobaczymy,bo pytalem) ze poprawialo sie znaczaco. Takze ja niczego nie jestem pewny , bo pewny to bylem ,ze ht w miare udane mi wyjdzie i o zadnych poprawkach czy kolejnych ht nie bede myslal przez 5-10 lat a jakie sa realia kazdy z was wie. Za pol roku bede wiedzial wszystko a poprawke planuje na luty 2020 wiec nawet jak mnie w bambuko zrobia itd bede mial pol roku na znalezienie kliniki(za ktora bede sie w razie czego przegladal juz wczesniej) wiec pol roku spokojnie powinno sie miejsce miec,zeby zarezerwowac termin.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogole co do kliniki ani Koray nie jestem pewny. Nie wiem skad to wytrzasnales.

 

Mówiłem teoretycznie, bo widzę u Ciebie pewną pewność siebie co do tego że jest duża szansa na poprawkę w LH-FUE u Koray'a, a znając praktyki Koray'a (o których pisałem wcześniej i o których sam mówiłeś) - ja w to powątpiewam, no ale obym się mylił, jakby przyszło do poprawki u niego.

 

To co odwalaja i gotowymi formulkami sie zaslaniaja wlasnie masakra.

 

No widzisz, trzeba było tak od razu pisać od początku i im też właśnie tak dokładnie napisać (''to co odwalacie to jest jakaś maskara''), dokładnie to co myślisz. Ciebie jednak trzeba ciągnąc za język.

A tak poza tym to chyba nie jest dziwne że mają gotowe formułki które wklejają do maili i nawet nie dyskutują z pacjentem/niezadowolonym klientem, bo to w końcu Turcja - masówka jeśli chodzi o HT, oraz światowe zagłębie klinik HT gdzie klientów nie brakuje i nie będzie brakowało, nawet jeśli liczba klinik wzrosłaby tam dwukrotnie, ludzie zjeżdżają się tam z całego świata robić HT, nawet z za oceanu z USA, skuszeni niskimi cenami.

 

Nie przekonasz ich poprawka ewentualna jak za pol roku by sie nie poprawilo, bo ich zdaniem sie poprawi i jak masz dyskutowac oraz dogadac sie inaczej?. Ich zdaniem okres finalny to 18 miesiac i mieli przypadki(ktorych nie zobaczymy,bo pytalem) ze poprawialo sie znaczaco.

 

A ja ich bym nie chciał w cale przekonać, bo taki *uj zależało by mi żeby na siłę zrobić zabieg naprawczy u nich. Po prostu twardo bym zapytał, czy jeśli jednak nic się nie poprawi do tego 18-miesiąca, i będzie ewidentnie definitywnie widać że zabieg jest schrzaniony to czy zrobicie mi darmową poprawkę w opcji LH-FUE. Pytał bym o to tak długo dopóki by nie odpowiedzieli jasno, a nie poprzez jakieś regułki usrane aby zbyć klienta i wklejane z automatu przez nich do maili. Powiedział bym też twardo, że skoro, były jednak takie przypadki u was, to znaczy że nie jesteście jednak tak dobrzy w fachu jak uważacie i jak się reklamujecie. Oczywiście pisząc to wszystko nie przebierałbym w słowach aby dać do zrozumienia wyraźne moje rozczarowanie, niezadowolenie z samego zabiegu jak i z obsługi klienta, i co za tym idzie - uzasadnione wkurwienie. A na stwierdzenie, że są takie przypadki którym się poprawiło w 18 tym miesiącu i stał się cud, a których nie pokażą, odparł bym: ''Koray.... ja nie mam 5 lat i zespołu down'a, weź ty mi tu nie pierdol''.

 

Za pol roku bede wiedzial wszystko

 

Oby...

 

a poprawke planuje na luty 2020 wiec nawet jak mnie w bambuko zrobia itd bede mial pol roku na znalezienie kliniki(za ktora bede sie w razie czego przegladal juz wczesniej) wiec pol roku spokojnie powinno sie miejsce miec,zeby zarezerwowac termin.

 

Spoko, rozumiem. Doradziłem tak tylko z dobrej woli, aby już zacząć interesować się innymi klinikami tak na wszelki wypadek, albo chociaż z ciekawości, oraz zgłębienia wiedzy nt innych klinik.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja taki efekt uzyskalem 12 lat temu u kolasa 700 gr i wiecej u Ciebie nie wyroslo, szukalbym na Twoim miejscu innej kliniki, u koraya wieje od dawna hujem i rzadkim gównem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Engel Ty przyzwoicie wyglądałeś przed tym przeszczepem u Koraya. to jest trauma bo człowiek płaci ciężką kasę i jeszcze się wkurwia jak to teraz zaczesać czy jak. Dmuchasz, chuchasz na te włosy a taka k..wa zniszczy Ci spokój ducha. Ni chuja bym nie odpuśćił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu niewiele zależy od autora wątku. Co to znaczy nie odpuścić? Koray zaproponuje mu zabieg naprawczy za darmo (Jak pokryje hotel i samolot to będzie dobrze). Angel chce na długich włosach- zapomnij... nie zgodzi się na to wspomnisz moje słowa. Oddanie kasy - nierealne... Tak więc jedyna opcja- zgodzić się na darmowy zabieg naprawczy z kompletnie innymi technikami i tyle. Może było tak że skoro autor wątku był tak "prostym" przypadkiem to Koray przydzielił mu jakiś niedoświadczonych techników którzy praktykowali na głowie kolegi bo: przecież tak prostego przypadku nie da się spierdolić. Cóż, wyszło jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może było tak że skoro autor wątku był tak "prostym" przypadkiem to Koray przydzielił mu jakiś niedoświadczonych techników którzy praktykowali na głowie kolegi bo: przecież tak prostego przypadku nie da się spierdolić. Cóż, wyszło jak wyszło

 

Tak właśnie mogło być, i całkiem prawdopodobne, że tak właśnie było. Ogólnie coraz częściej zdarza się, że rutyna, a w zasadzie duma, gubi takich lekarzy jak Koray Erdogan (w renomowanych klinikach), którzy patrzą już tylko aby robić reklamę, wysługiwać się ludźmi (często branymi z ulicy bez doświadczenia - praktykantami, którzy aby patrzą odbębnić swoje w robocie), i przejść na masówkę, zarabiać na ilości zabiegów, rezygnując przy tym z jakości, i patrzeć się poopie*dalać, zamaist zapie*dalać.

A Angel sam mówił, że Koray mówił, że jak zabieg nie wyjdzie w jego przypadku to nie jest dobrym lekarzem - czy coś w ten deseń... no to niech się teraz co do tego adekwatnie ustosunkuje...

A następnym faktem tylko potwierdzającym, że tak właśnie mogło być, jest (o czym Angel sam nawet mówił), że ostatnio coś dużo relacji schrzanionych zabiegów u koray'a i nawet użył słów, że takie relacje pojawiają się ''jak grzyby po deszczu'' teraz.

 

Tu niewiele zależy od autora wątku. Co to znaczy nie odpuścić? Koray zaproponuje mu zabieg naprawczy za darmo (Jak pokryje hotel i samolot to będzie dobrze). Angel chce na długich włosach- zapomnij... nie zgodzi się na to wspomnisz moje słowa. Oddanie kasy - nierealne... Tak więc jedyna opcja- zgodzić się na darmowy zabieg naprawczy z kompletnie innymi technikami i tyle.

 

Fakt, Angel nie wiele może, - bo co innego: jakiś masowy pozew zbiorowy niezadowolonych klientów z różnych stron świata, którzy też mają schrzaniony zabieg, - nierealny. Także, pozostaje tylko albo się grzecznie zgodzić na to co zaproponuje Koray, albo mieć go gdzieś, i zrobić poprawkę w innej klinice, na własny całkowity koszt.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus zrobić "dobrą" reklamę w sieci, zaraz może ktoś napiszę że to polaczkowe, ale moim zdaniem to jedyna możliwa walka z taką kliniką.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wystarczy, ze wstawi film na YT. Ktos wpisze nazwe Koray Erdogan a tu taki przypadek. To niech oni sraja po gaciach. Swiat jest juz maly. Powinni sie z Engelem obchodzic jak z jajkiem a jak mu sie k.. Wa zachce do muzeum lotnictwa to maja go k.. Wa zabrac do muzeum lotnictwa k..wa mac

 

-- 24 lut 2019, 12:30 --

 

Podstawa w biznesie. Klient ma zawsze racje! Tu nie ma dyskusji, ze ktos wymysla i naciaga. Stawiaj im Engel swoje warunki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podstawa w biznesie. Klient ma zawsze racje! Tu nie ma dyskusji, ze ktos wymysla i naciaga. Stawiaj im Engel swoje warunki!

 

Masz racje. Niestety w realnym świecie i ponad to w dobie kapitalizmu - trzeba dodać, (jak wiadomo) nie w każdej klinice HT tak jest.

 

Panowie wystarczy, ze wstawi film na YT. Ktos wpisze nazwe Koray Erdogan a tu taki przypadek. To niech oni sraja po gaciach. Swiat jest juz maly.

 

Pomysł dobry, zawsze to coś. A Angel przecież oglądał już na yt jakiś przypadek który miał czy miał mieć poprawkę u Koray'a.

 

Powinni sie z Engelem obchodzic jak z jajkiem a jak mu sie k.. Wa zachce do muzeum lotnictwa to maja go k.. Wa zabrac do muzeum lotnictwa k..wa mac

 

Nom, a jak będzie miał chcicę na murzynkę to mają jedną z techników odpowiednio przemalować, albo jak sam będzie chciał być murzynem to mają go też przemalować, ku*wa jego mać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj tez koles co tez miał kiepski efekt u Koraya, pisze o nowych technikach.

 

They claim they are using microscopes but i had my transplant with Asmed and my first two rows are littered with doubles and even tripples, also they obviously lie about their techs experience, claiming they have at least 5 years which is fucking ridiculous as the techs all look in their early 20's, plus he is doing 9 surgeries a day in parallel, where did these 5 new tech teams come from? Were they hiding in the back practicing on training dummies? There is a high probability now if you go to Asmed you will get a tech with poor skill and experience, no worth the risk at all.

 

https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... st-1761236

 

A tutaj zwalony zabieg https://www.hairlosstalk.com/interact/t ... ts.117710/

 

Co tu dużo gadać, trafiłeś w najgorszy możliwice czas. klinika poszła w ilośc nie jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że zabieg może się nie udać powodów może być wiele i nie do końca są one poznane. Tutaj co ten koleś opisuje to jakaś patologia. Żeby za tyle pieniędzy mieć kilkuwlosowe granty w linii. Można się tylko domyśleć ze inne aspekty poprawnie wykonanego zabiegu też są naciągane. Kolo na tych zdjęciach ma ewidentnie gorszy efekt niż od marala, który co prawda popełnia te błędy w sztuce ale jest tez... Nie wiem 3 razy tańszy?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia jak mamona potrafi zaślepić...Tak to jest jak z prawdziwego "rzemiosła" próbuje się zrobić maszynkę do zarabiania kolosalnych pieniędzy. Transplantacja włosów to chirurgia plastyczna na najwyższym szczeblu. Dlatego tylko specjaliści absolutnie najwyższej klasy powinni własnoręcznie przeprowadzać tego rodzaju zabiegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...