free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy koray ma polskiego konsultanta ?

 

Nic co mi wiadomo. W j.angielskim sie z nimi dogaduje bezproblemowo, bardzo dobrze go znaja.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maras, Maral można się pomylić xD, ale mniejsza, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjecia, ktore im podeslalem do oceny.

Od x lat slaby przod i bycze zakola.

Na 11 rok walki nie narzekam, bo z nw2 na nw 3 wskoczylem, jednak fajnie bylo by cos zagescic ten przod stad decyzja o ht.

 

20171005_142812.thumb.jpg.aae0c05349cbc4c39ffe4c0ad1e83774.jpg

 

20171005_142832.thumb.jpg.ec2de150ef2eb3fdd01c692a25ebe7c5.jpg

 

20171005_143012.thumb.jpg.fcbda0de5cc20a40d241488e1c1ffc51.jpg

 

20171005_143320.thumb.jpg.faf91573e27943b720a5f05c922d4d28.jpg

 

20171005_143151.thumb.jpg.8f29e056da9a383452ac9bf081bd5c8e.jpg

 

Wzglednie ugadany jestem na linie nr 4. Taka mialem z 15 lat temu mniej wiecej i taka mi sie podoba.

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... esign.html


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I to jest porzadna linia, a nie takie kupy jak robi Bisanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dr Cinik ma dobre oceny. Brales go pod uwage?

 

Nie bralem, nie znam go i nawet nie wiem czy ktokolwiek tu robil ht u niego?

Tak jak wspomnialem wczesniej, Koraya od zawsze byl na 1 miejscu mojej listy, pozniej Poswal(jednak daleko, cena tez z vat spora wychodzi oraz nie dostalem odpowiedzi na maile, itd) jakbym sie nie dogadal z Koraya klinika to bym pewnie do HDC sie wybral, bo byla nr3. Patrzac z perspektywy czasu ciesze sie, ze udalo mi sie z Koreyem dogadac. HDC wciaz uwazam za dobra klinike jednak w moim przypadku mogli by nie dac rady zrobic wystarczajacej gestosci, gdyz przod jest najwazniejszy pod tym wzgledem a oni robia podobne gestosci na calosci(Koray nie raz podkreslal w mailach, zeby dorownac mojej naturalnej gestosci z linia , ktora wybralem to minimum 3k graftow musi byc i jednowlosowe same na linie).

 

zrobisz przód i bedzie git

 

Jasne, tego mi brakuje od zawsze. Jednak nie spodziewalem sie, ze tyle lat na kuracjach dociagne z takim stanem do 30 stad decyzja o ht. Lepiej wiedziec jak lysienie przebiega, jaka kuracja dziala oraz jak wyglada sytuacja po 5-10 latach niz robic ht w wieku 20lat a w wieku 30 wygladac juz jak kosmita, bo nie mialo sie zadnego planu a niestety badzmy szczerze robiac ht juz nie ma odwrotu a donor to rzecz swieta dla nas.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze ktos to opisal na forum, ale zastanawiam sie dlaczego dr Dr Koray Erdogan liczy sobie wiecej za przeszczep niz inni w Turcji? Oferuje bardzo dobra jakos - nie ma watpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

bo wykonuje manualne fue a nie mechaniczne jak np dr cinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz miał obniżaną linie włosów??

 

Raczej nie, skupiam sie na uzupelnieniu zakoli oraz stworzeniu linii. Obnizenie linii kosztowalo by dodatkowych graftow a one moga mi sie przydac w przyszlosci jak lysienie mimo wszystko by sie posunelo. Poza tym lubie swoje czolo nie jest za niskie ani wysokie, uwazam, ze w sam raz wiec szkoda mi graftow i $ w to inwestowac.

 

Mozliwe ze ktos to opisal na forum, ale zastanawiam sie dlaczego dr Dr Koray Erdogan liczy sobie wiecej za przeszczep niz inni w Turcji? Oferuje bardzo dobra jakosc - nie ma watpliwosci.

 

Sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie. 2.5 juro patrzac na topowych dr od przeszczepu wlosow to wcale nie jest tak wiele. Juz wspomnialem o tym, ze znajdujac sie w innym kraju moglby pobierac 5 Euro a wciaz bylby zajety przeszczepami.

Opinie na forach/ internecie oraz efekty jakie uzyskuje przyczyniaja sie do tego, ze mogl sie wybic cenowo wzgledem setek innych mniej znanych tureckich klinik.

Zobaczymy jak to u mnie wyjdzie , mam nadzieje, ze sie postara, i zdania na jego temat nie bede musial zmieniac. Chociaz wiem i zdaje sobie sprawe , ze przy ht wiele czynnikow ma wplyw na to, czy sie powiedzie. Trzeba byc dobrej mysli, ale watpliwosci zawsze jakies sa, wiadomo.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie delikatny update na 9 dni przed HT.

Dodaje ostatnie zdjecia przed HT majac je jeszcze dluzsze i jak to wyglada na dzien dzisiejszy(robione dzisiaj xD)

Od 12 dni jestem bez minoxa i wyglada na to, ze bede bez niego przez okolo 1.5 miesiaca. Na razie zadnych zmian na gorzej nie zauwazylem, on bodajze do 6-8 miesiecy po odstawieniu potrafi spustoszenie stworzyc na czuprynce- jednak mysle 2-3 tyg po ht wrocic do niego stosujac go na brode/zarost przez okres 6-12 miesiecy a pozniej zobaczy sie co i jak.

Rowniez dodaje MSM od piatku 2-3g dziennie na szybsze gojenie sie ran oraz (mam nadzieje) szybszy wzrost wlosiwa, swojego jak i przeszczepionego;]

Oprocz tego mala ciekawostka na zagranicznym forum MSM w duzych dawkach jest brany pod uwage jako "bloker" przeciwko siwieniu, nie wiem ile to ma sie do prawdy ale bede go stosowal przez okres 3-4 miesiecy, bo na tyle mam go zakupionego a pozniej zastanowie sie czy warto brac dalej czy nie, bo to odkladanie sie "czegos tam" w mozgu stosujac MSM jednak nie jest do konca bezpieczne i daje do myslenia.

 

Wlosy suche, dlugosc jaka przewaznie nosze oraz takie jak ukladam na codzien,bez zadnych gum, waxow itp itd.

 

20180129_234813-1.thumb.jpg.3d3bf6ce604c155b3980066f733f3123.jpg

20180129_234519-1.thumb.jpg.6a3294dddc6c9623f72ba94d044445f2.jpg

20180129_234523.thumb.jpg.10f4b96ed735d6c9a7a819fbb17a21e8.jpg

20180129_234939-1.thumb.jpg.96dc5ee5fac9aa9ee1648cd9f2dd04ca.jpg

20180130_010243-1.thumb.jpg.b648d406923f7e5e6531613e264b3903.jpg

20180129_234513-1.thumb.jpg.2ffaacc7a2a908e89bf35d24780635ea.jpg


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ta kuracja, ale prócz zakoli to masz niezłą szopę


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem większość przypadków decyzji o przeszczepie ma jakiś haczyk. Albo robią to za wcześnie albo nie ma potencjału ,albo plan wysypuje się przy kolejnych etapach. Twój przypadek jest, według mnie, wręcz książkowy- idealny pacjent do przeszczepu. Stan, który niewątpliwie ustabilzował się na przestrzeni lat (na ile zasługa kuracji na ile takiego schematu łysienia nie wie nawet Swarożyc), bardzo dobry donor, bardzo dobry stan przestrzeni teoretycznie zagrożonej łysieniem, względnie mała powierzchnia do pokrycia i wydaje się grube włosy.

 

Mamy tu różnych szpeców od marketingu z poszczególnych klinik i w Twoim przypadku dziwię się, ze nikt nie zaproponował Ci opcji darmowego zabiegu w zamian, aby później robić za kukłę do pokazu zręcznej reki chirurga. Cięzko będzie raczej tu coś spierdolić, robota wydaje się tu łatwa a długotrwałe efekty estetyczne raczej gwarantowane. Nawet nie życzę powodzenia, bo tutaj będzie go mało potrzebne - tutaj potrzebny jest już tylko upływ czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleganckie włosy , jak koledzy mówią ,pewnie będzie wszystko bardzo dobrze ; d z chęcią bym zobaczył jak Koray poradzi sobie z jaśniejszymi włosami niż Twoje i bardziej wymagającymi. Bo uwzględniam go w swoich planach za około 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na zdanie ogolnej relacji i podzielenie sie z wami moim doswiadczeniem w klinice Asmed.

Oczywiscie zaczne od tego,ze jestem doslownie zafascynowany tym jakie maja podejscia do klienta i jak porzadnie jest traktowany. Komunikacja miedzy klinika a Toba jest na bardzo wysokim poziomie,ciagle aktualizuje Cie o wszystkim.

Hotel w ktorym sie zatrzymujesz-super jest wszystko co do szczescia potrzebne. Nie bede wchodzil w szczegoly,bo o tym bylo juz setki razy,jednak kilka zdan nt. kliniki.

Podejscie do klienta raz jeszcze napisze na najwyzszym poziomie. Maja 3 sale ,w ktorych robia zabiegi. Opiekuja sie i ciagle proponuja jedzonko badz picie. 1 dzien badania i konsultacja natomiast drugi HT.

Dr Koray bardzo fajny i usmiechniety czlowiek. To ze jest mega zajety ciagle nie ulega watpliwosci ,jednak udalo mi sie "ukrasc kilka minut zadania pytan niekoniecznie zwiazanych z moim zabiegiem". Narysowal linie(oraz wzmocnil skronie tak jak tez bym chcial) i o dziwo trafil w sedno akurat taka jaka chcialem miec i skronie z jakim przykladem przyszedlem do niego. Jakosc wlosa,donor itp itd zostal mi oceniony jako srednia europejska co jest bardzo dobrze. Potrzebna ilosc graftow na obszar,ktory potrzebowalem pokryc wyliczyl na 3000graftow. Zauwazyl rowniez u mnie na vertexie delikatna minaturyzacje i zalecil fina mimo ze stosuje duta. Ogolnie on jest bardzo pozytywnie nastawiony do efektow fina i pokazywal mi wszystkie efekty tym co polecil.i sie zgodzili brac(kazdemu poleca i mowi ze bez niego samo ht nie zalatwi sprawy ,bo proces lysienia bedzie sie poglebial itd fajna sprawa,ze doktor uwaza w ten sposob i pomaga ludziom unikania kolejnych ht,wie ze donor sie konczy predzej czy pozniej i prawdziwy efekt mozna uzyskac dzieki kuracji i ht,z czym w 100% sie zgadzam i tak tez zawsze na forum jak wiecie pisalem) jednak w moim przypadku moze miec wplyw na taki stan rzeczy przerwanie od miesisca minoxa badz zaczne tez stosowac tam CB i powinno sie zagescic. Dali mi proscar kilka opakowan jak nie zdecyduje sie stosowac a raczej nie to najwyzej odsprzedam na forum wtedy. Ogolnie to wszyscy, ktorych widywalem w trakcie 2 dni pobytu w klinice mieli super linie widac ze Dr . Koray bardzo wazna uwage do tego przywiazuje(rysuje linie pasujaca do danej twarzy,zazwyczaj unika linii prostych sadzac ze to bardziej pasuje kobietom nie mezczyznom,osobiscie sie z nim zgadzam,ale kazdy ma inne zdanie i podejscie wiec zdaje sobie sprawe,ze wielu przeciwnikow sie znajdzie).

W dniu dzisiejszym kierowca pod hotelem czekal o 7.10 i 7.15 bylem w klinice. Okolo 7.45 przygotowanie do zabiegu plus znieczulenia i jechanie z pobieraniem grafcikow. Co jest ciekawostka 2 technikow pobieralo mi grafty i... 3000 w 55 minut zostalo manualnie pobrane z donoru .

Przerwa na lunch i robienie otworow na swiezutkie grafty przez Koraya. Po okolo 40 mi zakonczyl swoja dzialke i technicy dopelnili swojego. Okolo 15.30 koniec zabiegu. W trakcie ogladalo.sie filmy siedzialo na necie(przysypialo) itd wiec dosc przyjemna sprawa. Caly czas od poczatku do konca byla moja konsultantka Suzana,ktora spisala sie na medal. Bardzo symaptyczna oraz usmiechnieta kobitka wiec podziekowania pozostawiam dla niej rowniez i tutaj. Ogolnie caly zespol mimo ze nie wszyscy mowia po angielsku to sa wszyscy usmiechnieci i zadowoleni co czyni Twoj pobyt tam bardzo pozytywnym.

Tak w ogole dostalem 73 graftow gratis takze przyda sie kilka wiecej na ten moj nieszczesny bardzo zainfekowany lysinka przod.

 

IMG-20180209-WA0011-1.thumb.jpg.aaf2a0b1fb2fe777d6b5c56842eaaf26.jpg

IMG-20180209-WA0012.thumb.jpg.2d2ed981c4e923ea7289695d1f08c359.jpg

IMG-20180209-WA0029.thumb.jpg.998345ea168378f8d8acc7005d6a4ccf.jpg

IMG-20180209-WA0007.thumb.jpg.a4359790fab455d6fa42c7ae99c58bf2.jpg

IMG-20180209-WA0003-1.thumb.jpg.3a6d18af47ad7f9fa5e40eb8bc4d0906.jpg

IMG-20180209-WA0009-1.thumb.jpg.ce3f26117cec9565922eba27cbc4a88c.jpg

IMG-20180209-WA0005-1.thumb.jpg.efaa19ade86cb450e30d11d874d045a8.jpg


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zajebista linia, ale jezyk i dalej masz gesty tam tez beda wszczepiane grafty ? a te niebieskie kropki na donorez to co to jest ?

 

a pytales o dr Przybylskiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...