free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

antydhtor - mysle ze jezyk polski jest na tyle bogaty, ze nie widze koniecznosci uzywania slow typu "ryj" czy "kudly".

fanie ze dzielisz sie na forum swoja opinia, ale nie ma potrzeby by zachowywac sie prostacko

 

Fakt, język polski jest wyjątkowo bogaty, że aż najtrudniejszy do nauki dla wszystkich obcokrajowców, a ponad to ma pozapożyczane słownictwo z różnych innych języków jakby swego słownictwa było mało, wiem o tym, ino żeby tylko kieszenie polskich ludzi były tak bogate jak ten język...

 

Owszem jest taka potrzeba zachowywać się prostacko, bo odkąd tak się zachowuję ogólnie i w życiu (nie tylko na tym forum) to bardziej mnie szanują, respektują, wyrażają szacunek, i przede wszystkim co najważniejsze nie traktują mnie jak ścierwo, mameje, śmiecia, i niedo*eba. Wysoka kultura osobista, grzeczność i dobroć, jest w dzisiejszych czasach wyśmiewana i uważana za symptom słabości, oraz za coś nienormalnego wręcz obrzydliwego. Szczególnie chyba w Polsce, ale to już pomijam. Poza tym prostactwo i granie głupka, prostaka, rynsztokowca, bandziora, jest dzisiaj w modzie, oraz jest wysoko cenione i opłacane w szołbiznesie i w ogóle w tv.

 

Zobacz jak publika szaleje w centrum Warszawy, kochają go, a czym młodsze pokolenie to tym bardziej.

 

 

A to tylko jeden z wielu przykładów.

 

To może przykre, że tak jest, ale takie są fakty.

 

Poza tym nie wiem dlaczego się do mnie przy*ierdalasz, a nie do innych którzy używają tu tego samego słownictwa co ja... Ja przynajmniej nie używam takich słów bezpośrednio do nikogo, a używam nie obrażając nikogo, ani do nikogo bezpośrednio nie kieruję takich słów, o ile ktoś do mnie nie kieruje też wulgaryzmów.

 

A może już zapomniałeś, jak na mnie bluzgano tutaj. Jak kiedyś przyszedłem na to forum, to od samego początku z grzecznością i dobrocią do każdego, chcąc każdemu pomagać, przyzwoicie dyskutować, nie użyłem ani jednego wulgarnego słowa przeciw komuś, czy czemuś, a nawet w postach cenzurowałem słowo ''gówno''. Do każdego serdeczny byłem zawsze i dobry, nie tylko na forum, także w życiu, pomogłem wielu ludziom na różne sposoby, i zobacz, ryjem mi odpłacali, a na tym forum to nie tylko mnie wielokrotnie ''zabili'' złym słowem, ale i ''poćwairtowali''.

 

- a ja wątpię, że ludzi dobrej woli jest więcej!

 

I nigdy już nie będę jakimś przesadnie dobrym człowiekiem, za dobrym, a w razie potrzeby (jeśli mnie świat do tego zmusi) mogę się stać nawet bardzo złym człowiekiem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=nkjCFuvtH2s - ''Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku, ktoś by się ze mną liczył...''


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw coś dla Antka

Asmed chyba jednak potrafi posadzić gęściej , co prawda w dwóch op ale jest 4600 graftów i to potwierdza fakt że żeby mieć dobrze zrobiony przód to trzeba graftów poświęcić, a nie jak przykład kolegi z HDC 3000 rozsiane na nw4, 3000 na NW3 to ciągle efekt zapałek wbitych w gówno i tyle, bo gościu niby miał efekt zadowalający dla kogoś z nw 6, ale dla kogoś kto liczy na dobrze zrobiony przód bez zaczesek to efekt taki jak opisałem

 

 

3 miesiące po

 

Teraz do Angela, chyba nie masz co liczyć na Long Fue , hujki, całego nie oglądałem więc nie wiem czy wzięli kasę od niego, ale znając hujków pewnie tak.

 

Jedyne za co można ich pochwalić że donor po pierwszym op wygląda naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dobrze napisałeś. Dla kogoś kto ma lub ewidentnie idzie na NW6 i w dodatku jest realistą a nie marzycielem to ten efekt tych przysłowiowych zapałek często jest akceptowany i nawet zadowalający. Jak ktoś chce uzupełnić małe zakola i dostaje gęstość 30/cm to będzie mało usatysfakcjonowany. To logiczne i myślę że bobry lekarz to wie i czasem pomimo marzeń łysola z NW 6 robi tak a nie inaczej. Tak samo w przypadku który pokazałeś na filmikach. "Facet" miał taki a nie inny stan wyjściowy więc dostał efekt na miarę możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, co nie znaczy, że nie można uzyskać też dobry rezulat, wiadomo inna jakość włosów u kitajców ale jednak.

 

No i marcinekk taki przód jak ty masz (co prawda kształt linii super mi się nie podoba) ale gęstość już by mnie zadowoliła, bo nawet pod światło nie widać prześwitów lini, u angela jest kompletnie inaczej widać skalp w głąb podobnie u tego gościa, który poprawił linie, dlatego ta zasada, którą mówi Antek o lini że trzeba wybrać dobrą klinikę i zrobić to porządnie jest ważne, bo korone i tak wszędzie sadzą rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia to sprawa umowna. Jedni chcą nisko pomimo znaków na niebie i ziemi że za kilka lat donoru nie starczy i za linia będzie łyso a korona bedzie zaczynac sie od polowy gkowy-łysa korona. Moim zdaniem wyglada to słabo. Myslisz ze nie wolałbym niżej linii? W innym kształcie? Pewnie że tak ale te 2k graftów które musiałbym na to poświęcić było by kosztem obszaru który i tak wyłysieje. Niektórzy wolą nisko gęsto a potem kompletnie łyso. Ja wolę pokryty cały obszar a że to może nie za gęsto i nie za nisko, cóż to moja decyzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, mało istotne, musiał bym narysować, a szczerze to mi się nie chcę i trochę utnę naszą pogawędkę o Twojej linii bo to temat bo to temat Angela, a to czy mi się podoba czy nie to moja subiektywna opinia, każdemu podoba się coś innego jeżeli jesteś zadowolony to ok i to najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpierw coś dla Antka

Asmed chyba jednak potrafi posadzić gęściej , co prawda w dwóch op ale jest 4600 graftów i to potwierdza fakt że żeby mieć dobrze zrobiony przód to trzeba graftów poświęcić, a nie jak przykład kolegi z HDC 3000 rozsiane na nw4, 3000 na NW3 to ciągle efekt zapałek wbitych w gówno i tyle,

 

Wiesz... klinika Asmed i lekarz Erdogan i efekty ''jego'' pracy, mnie tyle obchodzą co śnieg z 75-go. A to, że aby dobrze zrobić przód (jak i w ogóle aby był dobry efekt HT) to potrzeba od cholery graftów, to chyba wiadomo nie od dzisiaj, i wiadomo, że 3kgr rozsiane na obszar NW4 czy nawet NW3 to gęstość zapałek wbitych w gówno, bo (tak jak pokazują stare przypadki od Armaniego) na każdy zakres skali NW powinno się wszczepiać min 2kgr - czyli dla NW3 było to 6000 graftów, dla NW4 przynajmniej 8000 graftów itd.

 

Teraz do Angela, chyba nie masz co liczyć na Long Fue , hujki, całego nie oglądałem więc nie wiem czy wzięli kasę od niego, ale znając hujków pewnie tak.

 

Przecież wiadomo, że nie ma co liczyć na LH-FUE u Erdogan'a w Asmed'zie, i wiadomo też nie od dzisiaj, że to tylko chwyt marketingowy i wielce reklama umiejętności, a jak co do czego to jest pierdolenie, że: ''nie każdy pacjent się do tego nadaje'', ''że nie każdemu można tak zrobić HT tą metodą'', ''że lepiej zgolić łeb'', ''że tak będzie lepiej''. Koray Erdogan to przereklamowany na maxa ci*l wredny.

 

 

Tak samo w przypadku który pokazałeś na filmikach. "Facet" miał taki a nie inny stan wyjściowy więc dostał efekt na miarę możliwości.

 

Wszystko jest zrozumiałe, tylko wielka szkoda, że niektórzy lekarze sku*wysyny mendowate nie chcą mi dać - w moim przypadku (a właściwie sprzedać) efektu na miarę możliwości... i tutaj muszę zakończyć, bo litania bluzgów by nie wystarczyło na określenie takich lekarzy...a nawet chyba nie ma takich słów które mogłyby adekwatnie określić takich lekarzy.

 

 

...dlatego ta zasada, którą mówi Antek o lini że trzeba wybrać dobrą klinikę i zrobić to porządnie jest ważne,

 

To jest najważniejsze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam już któryś post Anty i zgadzam się w 100% że aby osiągnąć naturalny efekt na obszarze nawet NW3 potrzeba bardzo dużo graftow żeby to wyglądało tak jak tutaj jak widzę wielu sobie wyobraża. Na takie zakola jak ja miałem (całkiem łyse) potrzeba myślę z 2tys na jedno żeby była naturalna gęstość. Jeśli ktoś mając 3500g na cały przód myśli że będzie miał tak jak to wyglądało zanim zaczął lysiec jest poprostu naiwny. Taki zabieg to iluzja i tyle.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co powiecie na zabiegi u dr couto który na nw3 sadzi 2500-3000 graftów a efekt jest taki że czapki z głów, wiem że jego pacjenci maja dobry hair per graft i grubość włosów ale to nie zmienia faktu że nie trzeba ładować tyle graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich pacjentów jak ma Couto, to ja Ci mogę też pokazać u Poswal'a, co dostali 3,5 kgr na NW 5 i jako tako to wygląda, a nawet super to wygląda pod odpowiednim kątem, światłem i na dodatek z odpowiednią fryzurą wykazującą zdolności maskowania niedostatecznej gęstości.

 

Ty, ale weź mi pokaż jakiegoś blondyna, albo chociaż szatyna z przeciętnej jakości włosami który ma efekt naturalnej gęstości po 3,5 kgr na NW5, i najlepiej takiego który po HT goli łeb na 3-5 mm. To wtedy się okaże czy nie trzeba tyle pakować aby mieć wygląd naturalnej gęstości.

 

Iluzja iluzją - czasem lepsza czasem gorsza, zależna od wielu czynników, ale faktycznej gęstości nie oszukasz choć byś się usrał, a zależna ona od ilości graftów/włosów na każdy cm2.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ty, ale weź mi pokaż jakiegoś blondyna, albo chociaż szatyna z przeciętnej jakości włosami który ma efekt naturalnej gęstości po 3,5 kgr na NW5, i najlepiej takiego który po HT goli łeb na 5 mm. to wtedy się okaże czy nie trzeba tyle pakować aby mieć wygląd naturalnej gęstości.

 

Piotruś z hdc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotruś z hdc

 

No chyba, że tak... No i właśnie Piotrusia wyśmiewają, że reprezentuje i reklamuje klinikę HDC swoją osobą z takim efektem po czterech zabiegach HT w tej klinice.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wzgledem poprawki.

Przeslalem im fotki po ponad 15 miechach. Rozmawialem z konsultantka przez telefon okazuje sie,ze zrobia mi poprawke i nie trzeba juz czekac do tego 18 miesiaca ,bo wlosy ich zdaniem juz nabraly ostatecznej grubosci . Nie chce sie zgodzic na kompletne golenie glowy. Trwaja rozmowy z Korayem czy moj przypadek nadaje sie do czesciowego golenia tylko. Ustalilismy ,ze jak sie zgodza to bede mial golony donor z tylu,boku oraz zakola ,reszte zapuszcze dluzsza ,zeby robic zaczeski na zakola po 2-4 tygodniach wlosy zaczna odrastac i nie powinno byc nic widoczne. Nie wiem dlaczego mialby byc jakis problem w nie zgodzeniu sie na to gdyz poza zakolami nic innego nie beda mi robic przeciez. Takze czekam na odpowiedz i bedziemy wiedziec co i jak konkretnie oraz kompletnie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel a pokażesz jakieś nowości w foto ?

Czy naprawdę nic się nie zmieniło

I zauważyłem że spieprzone przypadki zaczynają znikać z internetów, chyba przychody spadły i nowa klinika się nie spłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiemy ze poprawka za free..?

 

Tak.

 

A czy jakiekolwiek zmiany zaobserwowaleś w ostatnich powiedzmy 6 miesiącach?

 

Jakosc wlosow sie poprawila na plus. To tyle. Jakbym nie mial tych dziur moze wygladalo by to o wiele lepiej i obeszlo sie bez poprawki.

Ogolnie to okolo 1000 graftow mniej wiecej pojdzie na dogeszczenie i tyle tez przypuszczalem. Nie wiedza konkretnie, na miejscu sie okaze jezeli sie z nimi dogadam,ale maly zabieg bedzie i nie chce tez nie wiadomo jak gesto walic w ten przod ,bo 4000 juz na niego pojdzie i okolo 3000-3500 na reszte mi zostaje wiec bardzo malo i trzeba leczyc to cholerstwo, bo wiele juz tym nie pokryje.

Angel a pokażesz jakieś nowości w foto ?

Czy naprawdę nic się nie zmieniło

I zauważyłem że spieprzone przypadki zaczynają znikać z internetów, chyba przychody spadły i nowa klinika się nie spłaca

 

Zmienilo sie,ale to wiele zalezy w fotach od ulozenia wlosow, swiatla, kata robienia itp itd. Fotek na razie nie robilem zadnych jedynie takie do przeslania.

Co masz na mysli,ze przychody spadly i nowa klinika sie nie oplaca?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem wiadomosc od konsultantki. Dr Koray zgodzil sie na golenie tylko donoru i zakoli a reszta dlugie. Jestem dobrej mysli i styczen-marzec 2020 udaje sie ponownie do Turcji. W tym roku nie mam wiecej wolnego wiec 3majcie kciuki ,zeby wszystko bylo git i zageszczenie okolo 1000 graftow wygladalo tak jak nalezy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...