free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Angel, masz jeszcze ten link do tej palety dziobów Erdoganowych ? - Bo chciałem porównać jego wzorce dziobów dla męskich pacjentów z dziobem zastosowanym w tym przypadku tej pacjentki poniżej.

 

A oto baba, która kazała sobie dorobić dzioba do linii.

 

6a00d83452e47a69e201310fd6b34d970c-pi


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi. Przy odpowiedniej fryzurze takim dziobem można sporo obniżyć linie zaoszczedzajac tym samym sporo graftow. Sam jakbym obnizal linie to bym zrobił właśnie dzioba zeby nie walić nie wiem jakiej ilości graftow na mały obszar. Ale tak jak mowilem zawsze mi niewielkie zakola bie przeszkadzaja byle reszta była gęsta.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto co lubi.

 

Tylko, żeby to tak było w każdej klinice...

 

A Koray Erdogan...- wiadomo, że terrorystą jest!

 

 

zaoszczedzajac tym samym sporo graftow.

 

Oszczędzaj.

 

Ja mam niedobór graftów na czole, właściwie nie mam w cale na tym obszarze (zarys linii jest z wypierdków), a za to mam nadmiar w donorze w stosunku do czoła.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka ciekawostka Koray zaczął na youtubie prowadzić filmiki, ale pokazuje tylko zabiegi sprzed 4/5 lat - Taka ciekawostka

 

 

Pewnie dlatego ze w chwili obecnej wieje tam hujem i rzadkim gownem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady są też rezultaty sprzed roku czy sprzed dwóch lat ale sprzed pięciu też są. Nie zmienia to faktu że efekty kapitalne naprawdę rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka ciekawostka Koray zaczął na youtubie prowadzić filmiki, ale pokazuje tylko zabiegi sprzed 4/5 lat - Taka ciekawostka

 

Babsko od Koray'a podobno czyta nasze forum, i to może dlatego.

 

A to że pokazują głównie efekty z przed lat, chyba dziwne nie jest, bo obecnie to robią taką popylinę że shock loss i uszkadzanie graftów występuje nawet na dupie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle trzeba zauważyć, że kiedyś Erdogan robił te linie niżej i prostsze niż teraz, ciekawe czym to jest spowodowane, może się mści na pacjentach, bo sam się mocno zestarzał i wyłysiał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.baldtruthtalk.com/threads/3 ... oray/page2

 

Znalazłem kolejny świetny rezultat od Koraya i coraz częściej wydaje mi się że on w huja wali jeśli chodzi o grafty.

Temu gościowi niby władował ok 4300 w zakola, ale jak się zerknie w zdjęcia dwa dni po to widać zapałki wbite w gówno, nawet jakby przyjąć że wypadło nie wiem 20% z tego co zasadził to jestem pewiem w 100% że tam nie ma 4300 - bo przy tym obszarze to jest o licząc po bandzie 70cm2 - 4300/70= ok 60 graftów na centymetr, tam jak nawet próbujesz to nie ma 30 na cm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze do Angela,

 

nie wiem czy się ostatecznie zgodziłeś na poprawę czy nie ale tutaj masz tego typka co zdecydował się na poprawkę i przykro mi bardzo ale po 11 miesiącach dalej kupa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście jak na 4600 graftów to kupa ale przy jego gęstości pozostałych włosów całość i tak wygląda fenomenalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu że wyekspaltowali 65% donoru i dalej hujnia bardziej tutaj zamieściłem ten film dla potomnych (oraz jako przestroga dla Angela), żeby przyszli ludzie rozważający przeszczep włosów nie podjęli podobnej decyzji do Angela, mojego kumpla czy grzegorza (który też nie był za bardzo zadowolony z gęstości)

 

A tutaj dla tych co zaraz powiedzą że nie da się super gęstości z przeszczepu po jednym zabiegu uzyskać.

 

 

- gościu miał poprawkę, bo miał zapałki wbite w gówno

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie nie twarzowy ten niemiec, w jego przypadku zadna fryzura i zadna gestosc nic nie da bo wyglada jak pastuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem juz wczesniej film tego typa i to....

kolejny z wielu przypadkow gdzie dowalenie duzej ilosci graftow nie musi oznaczac dobrej gestosci. Ludzie nie chca zrozumiec pewnych faktow ktore wynikaja z biologi. Nawalenie duzej ilosci graftow na malym obszarze czesto prowadzi do gorszej przezywalnosci graftow - dotlenienie i te sprawy. opssss w turcji ci tego nie powiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego załączyłem dodatkowe filmiki z Hasson & Wong tam potrafią gęsto, żeby nie widzieć durnych komentarzy o przeżywalności itd, a zresztą on (ten naboxowany) zrobił w dwóch zabiegach więc efekt powinien być lepszy, a jest dalej kupa i widząc to przypomniałem sobie Angela, który chyba mówił że będzie tam poprawkę robił więc, napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dlatego załączyłem dodatkowe filmiki z Hasson & Wong tam potrafią gęsto, żeby nie widzieć durnych komentarzy o przeżywalności itd, a zresztą on (ten naboxowany) zrobił w dwóch zabiegach więc efekt powinien być lepszy, a jest dalej kupa i widząc to przypomniałem sobie Angela, który chyba mówił że będzie tam poprawkę robił więc, napisałem.

 

to nie dziala tak ze czegos sie nie da zrobic albo sie da zawsze ,zageszczenie jest mozliwe i potwierdzaj to relacje z zabiegow tak samo jak jest duzo nieudanych przy takich zabiegach . Po prostu prawdopodobienstwo tego ze grafty nie przezyja w takim procencie jak trzeba jest wieksze przy bardzo duzym zageszczeniu - po prostu ten fakt powinien byc brany pod uwage i trzeba byc tego swiadomym.Tych dwoch , z botoksem i ten bez to maja gorsza gestosc na lini niz ja z 3x wiekszym obszarem do pokrycia Ten co u Wonga robil to mial w drugim zabiegu 1500 graftow i ogolnie poprawiana naturalnosc przeszczepu z turcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzialem juz wczesniej film tego typa i to....

kolejny z wielu przypadkow gdzie dowalenie duzej ilosci graftow nie musi oznaczac dobrej gestosci. Ludzie nie chca zrozumiec pewnych faktow ktore wynikaja z biologi. Nawalenie duzej ilosci graftow na malym obszarze czesto prowadzi do gorszej przezywalnosci graftow - dotlenienie i te sprawy. opssss w turcji ci tego nie powiedza

 

Jak to nie powiedzą kiedy to ja na tym forum pierwszy o tym napisałem i to właśnie dlatego bo w rozmowie z Maralem ten temat poruszyłem. Nie ma żadnej trudności w robieniu dziurek w skórze jedna przy drugiej. Każdy to potrafi. Problem tylko taki, że potem odrost jest bardzo słaby.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie powiedzą kiedy to ja na tym forum pierwszy o tym napisałem i to właśnie dlatego bo w rozmowie z Maralem ten temat poruszyłem. Nie ma żadnej trudności w robienie dziurek w skórze jedna przy drugiej. Każdy to potrafi. Problem tylko takie, że potem odrost jest bardzo słaby.

 

Maral to kmiot jebany terrorysta, u którego wiadomo, że wszystko możliwe nie jest, bo chuj terroryzuje pacjentów w kwestii linii i sam to przyznałeś, i go popierasz jeszcze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...