free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się tak wydaje bo większość wali nawet po 400 na stronę, Angel miał nie dużo w tym rejonie więc obstawiał bym ok 200-250 na jeden bok, co daje naprawdę niewiele na tak duży obszar i ja bym bardziej szedł w to że posadzili za mało aniżeli zostały zniszczone grafty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no pytam bo jeżeli na boki wsadzili ci na stronę po 150 Szt. to na górę wychodzi 2700, a to już bardzo nie wiele jak na taki obszar.

 

Dodajmy jeszcze, że posadzili bardziej w głąb zaznaczonego obszaru, o czym już było wcześniej mówione.

 

Też mi się tak wydaje bo większość wali nawet po 400 na stronę, Angel miał nie dużo w tym rejonie więc obstawiał bym ok 200-250 na jeden bok, co daje naprawdę niewiele na tak duży obszar i ja bym bardziej szedł w to że posadzili za mało aniżeli zostały zniszczone grafty

 

Daj im wszystkim spokój co do tego, że posadzili za mało a nie za dużo, to już każdego sprawa jeśli wierzy, że 3 tysiące graftów wystarczy aby gęsto pokryć cały przód - gdzie człowiek ma ok. 50-60 tyś. (albo i jeszcze więcej) graftów na całej głowie czyli ok. 15-20 tyś. tylko na przodzie.

 

Ja już przestałem się tu wypowiadać nt temat.

 

-- 12 sty 2020, 1:07 --

 

A co do efektów większości zabiegów u Koray'a to to nic innego jak planowane temporal recession oprócz tego że przeszli na masówkę teraz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ten koles od Koraya ma ten sam problem z gestoscia co u mnie. Lece na poprawke ,ale wcale nie jestem w polowie pewny czy wiele sie cos po niej poprawi. Gestosc tej kliniki to jest absurd jak tak patrze na 5000graftow a obszaru wcale jakiegos sporego nie mial to powinno wygladac przynajmniej spoko a nie ponizej sredniej . Lipa straszna. Mam nadzieje, ze wiecej niz 1000graftow u mnie nie pojdzie,bo szkoda ladowac wielka ilosc jak efekt i tak ciagle ten sam jak widac...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc co mial 5000 graftow nie bierze zadnej chemi i nadal lysieje co sam przyznal i nawet widac wyraznie na jego ostatnich fotkach korony ze jest coraz gorzej. Jego natywne tez mu leca na przodzie wiec cudow u niego nie bedzie. To 5000 graftow to mial pokryte wiekszosc obszaru nw5 czy 6 wiec cudow tam byc nie moglo. Typowy przyklad pacjeta ktory uwierzyl w bajke ze samym przeszczepem zalatwi sobie wlosy na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż właśnie. Przy NW5 wzwyż 5 tyś graftów to jest o wiele za mało ( tyle to wyjdzie na NW3, powinno być 10 tyś a i to nie da super rezultatu) a poza tym trzeba brać leki bo w innym razie po kilku latach będzie to wyglądać katastrofalnie i w takim przypadku lepiej byłoby przeszczepu w ogóle nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w sytuacji kiedy na obszarze NW5/6 ma się już tylko włosy przeszczepione w kilku zabiegach. Np jak u kolegi @Przema? Wtedy też radzisz brać "leki". Ja mam na obszarze NW5 chyba już tylko włosy z przeszczepów - łącznie jakieś 9k graftów. Czy tu chemia ma sens. W moim przekonaniu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 40 lat to moze sie u ciebie sprawdzi , ja pisze o gosciach 20 paro letnich ktorzy nie maja zadnej strategi ani pomyslu i wala gdzei popadnie przesczepy i mysla ze ,,jakos to bedzie''

 

Kolejny przyklad madrych inaczej:

 

 

lepki maja po 18 ,19 czy 20 lat i obnizaja sobie linie , pewnie masa dzieciakow ich oglada i mysla ze tak to wlasnie powino sie robic za kilka lat sie beda chowali po domach bo bedzie wstyd sie pokazac jak za linia przesczepu zaczna im wlosy leciec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawi goście,.. ale faktycznie ja mówię o ludziach po 40stce. Wtedy bardzo często łysienie zwalnia a co miało wypaść już wypadło. Oczywiście są odstępstwa od reguł ale nie o tym mowa... Na filmie faktycznie łebki po 19 lat, cóż, ludzie są wolni, robią co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co w sytuacji kiedy na obszarze NW5/6 ma się już tylko włosy przeszczepione w kilku zabiegach. Np jak u kolegi @Przema? Wtedy też radzisz brać "leki". Ja mam na obszarze NW5 chyba już tylko włosy z przeszczepów - łącznie jakieś 9k graftów. Czy tu chemia ma sens. W moim przekonaniu nie ma...

 

Masz rację, po 40 stce chemia nie ma już sensu dlatego kilka razy pisałem, że jej brać nie będę. Łysienie androgenowe się skończyło a starcze nie jest tak silne aby spowodowało wielką różnicę ( na co chemia i tak by nie pomogła). Chodziło mi o ludzi w wieku kiedy hormony jeszcze mocno pracują. A łepki co obniżają sobie linię w wieku ok 20 lat za najdalej 10 lat będę płakać i zacznie się HT w drugą stronę - z linii na koronę i wtedy tak wesoło już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 40 stce chemia nie ma już sensu dlatego kilka razy pisałem, że jej brać nie będę. Łysienie androgenowe się skończyło a starcze nie jest tak silne aby spowodowało wielką różnicę ( na co chemia i tak by nie pomogła).

 

Przy raku prostaty czy nawet przeroście żadne leki też nie będą miały znaczenia nie... - teraz widać jak to kurwa chciałbyś tu każdemu pomóc...

 

Leki mają sens zawsze mniej lub bardziej ale zawsze, a jak ktoś ich nie chce brać to i tak nie będzie brał nawet jakby lekarze mu wpychali recepty, i niech nie bierze bo krzywdę sobie jeszcze zrobi....

 

A łepki co obniżają sobie linię w wieku ok 20 lat za najdalej 10 lat będę płakać i zacznie się HT w drugą stronę - z linii na koronę i wtedy tak wesoło już nie będzie.

 

 

Tak tak, bo każdy łysieje i każdy i zawsze do glacy NW 8..., bo każdego zadowala lepsza ogólna gęstość niż niska linia..., bo każdy płacze...., i bo każdy nie będzie brał żadnych kompletnie żadnych leków przeciw łysieniu....

 

 

Łysienie androgenowe się skończyło a starcze nie jest tak silne aby spowodowało wielką różnicę ( na co chemia i tak by nie pomogła).

 

I ten jakoś na młodzieńca nie wygląda...

 

https://www.aushair.com.au/wp-content/u ... 4/Man1.png

 

-- 30 sty 2020, 21:04 --

 

Kolejny przyklad madrych inaczej:

 

 

lepki maja po 18 ,19 czy 20 lat i obnizaja sobie linie , pewnie masa dzieciakow ich oglada i mysla ze tak to wlasnie powino sie robic za kilka lat sie beda chowali po domach bo bedzie wstyd sie pokazac jak za linia przesczepu zaczna im wlosy leciec.

 

A ja myślał, że to gargamele z forum są mądre inaczej....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem wczoraj leciec,ale problem na lotnisku w Istanbule( przy ladowaniu samolot zlamal sie na 3 czesci) bodajze ten samolot mial leciec do Londynu i pozniej mialem nim leciec spowrotem do Turcji. Mozna sobie tylko wyobrazic co by sie stalo jakby wytrzymal te 1.5 lotu jeszcze. Zapewne juz by mnie tu nie bylo.

Takze troche pokomplikowalo sie wszystko, mialem miec dzisiaj poprawke ,ale na szczescie w tym calym nieszczesciu mieli wolny termin na poniedzialek. Jak sie okazalo jedyny wolny w lutym. Wkurzylbym sie troche ,bo wszystko zaplanowane bylo a tu taka niesforna sytuacja. Jak widac, w zyciu nigdzie nie mozna niczego do konca zaplanowac badz byc czegos pewnym.

Bede mial konsultacje dzisiaj ,udalo mi sie szybko dostac kolejny lot i przyleciec,ale przez weekend musze siedziec i czekac a tak juz by bylo po. Coz zycie, najwazniejsze,ze caly i zdrowy takze nie ma co plakac juz nad rozlanym mlekiem.

Obawiam sie szczerze o ta poprawke, patrzac na efekty z ostatnich 2 lat tej kliniki to podchodze do tego z dystansem. Na efekt super nie licze, bo raczej az takich umiejetnosci i efektow jak kiedys miec juz nie beda. Chcialbym,zeby te dziury mi zalatali nie tracac przy tym nie wiadomo jakiej sporej ilosci graftow i tyle mam wymogow od nich. Jedynie,ze robia to za darmo, transport z i do lotniska, zakwaterowanie z wyzywieniem na 4 dni( przez akcje z anulowanym samolotem musze dokupic kolejne dni,bo nie chce wracac na kolejny dzien po ht, ale jak wspominalem to juz niczyja wina).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Angel tak musialo byc, masz jeszcze jakas misje na tym swiecie wiec bedziesz zyl zabieg poprawkowy napewno sie uda i bedziesz zadowolony, wszystkie znaki ku temu wsjakuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podziele sie tu swoimi odczuciami oraz tym jak przebiega wszystko.

Obcieli mnie tak jak mowili ,ze zakola wytna boki i tyl a gore zostawia,ale wyglada to mega komicznie wiec postanowilem obciac calosc, zeby to roslo wszystko rowno i nie bylo komiczne.

Spotkalem sie z Korayem. Od razu zobaczyl,ze rzeczywiscie prawdlowo z reklamacja przyszedlem. O dziwo przyznal sie do swojego bledu, przeprosil (szkoda,ze kosztem moich bezcennych graftow) jak sie okazalo wiekszosc moim 3 graftowych wloskow poszla w zapomnienie! Niby na technike i narzedzie jakiego uzywal wine zrzucil mowiac,ze tym razem bedzie dobrze , bo ma nowa technike i narzedzie. Hmm mowil tam konkretnie, co i jak ,ale nie wylapalem wszystkiego. Nie wiele mi slowa daja,bo tym razem efekt sie liczy a nie obiecanki. Coz zaczyna mi przypominac moja sytucja tej do Marcinka. Tez stracil wiekszosc graftow i to w szczegolnosci wielowlosowych. To samo mnie na nw 3 czeka tyle,ze mimo wszystko jemu powiodlo sie a ja wciaz przed niewiadoma stoje. Wycenil poprawke na 1200 graftow. Mam wiele 2 wlosowych a niewiele 3 zostalo a wyglada na to,ze 3 wlosowe chce mi tam wpakowac i panowie szczerze poza jezykiem to juz niewiele kiedys zapelnie graftami. Takze jak zniszczy mi ten zabieg bedzie po mnie a jak sie uda to bede na kuracje skazany na amen. Ewentualnie przerwe kiedys z jakis powaznych przyczyn to bedzie wygladac smiesznie, moze nie az tyle, ale jednak. Ahh nie jest lekkie zycie nas lysiejacych, zawsze pod gorke.

Dodaje foto jak brakuje wlosow na tych zakolach( tak jak wspominalem gestosc przez to mega stracila). Rowniez dopytalem sie ile mi na skronie wpakowali ,bo one jako jedynie fajnie i mocno odrosly to po 400 gr na strone wiec sporo 800 graftow a reszta na linie i zakola. Takze 3070 - 800= 2270 to na taki obszar zbyt malo nawet jakby odrosly te 3wlosowe grafty to by efektu super nie bylo,ale z pewnoscia mega mi ich brakuje i zaluje, ze zostaly zmarnowane w taki sposob i jednak tam nie wyrosly!

Jak widac ht to ruletka

[attachment=0]20200207_230349.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem sie z Korayem. Od razu zobaczyl,ze rzeczywiscie prawdlowo z reklamacja przyszedlem. O dziwo przyznal sie do swojego bledu, przeprosil (szkoda,ze kosztem moich bezcennych graftow) jak sie okazalo wiekszosc moim 3 graftowych wloskow poszla w zapomnienie! Niby na technike i narzedzie jakiego uzywal wine zrzucil mowiac,ze tym razem bedzie dobrze , bo ma nowa technike i narzedzie.

 

Gdyby winne były narzędzia i technika odrost miałbyś taki sam w każdym miejscu a nie tylko tam gdzie są te "dziury" Powodzenia kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na obszar ok 70cm2 miałeś 2273 graftów 32 grafty na cm2 - czyli gdzie te obiecane 50 graftów na cm - ja pierdziele chyba tylko na skroniach tyle miałeś. Dałbyś radę lepszej jakości te zdjęcia po goleniu jak będę miał czas to chyba policzę ile tego wyrosło, bo na moje to po prostu gęstość została źle dobrana. NW3 - 2273- żart, dens paking tyle to walą w linie w H&W, Feriduni, Armani itd.

 

Swoją drogą skóra po zabiegu nie wygląd najlepiej, niby narzędzia nie zostawiają blizn, a jednak, skóra marcinkka lepiej wyglądała.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej lepiej dla Angela bo 1200 graftów ma za frajer

 

Ale szczęście musi drugi raz to samo, przechodzić i nie może być pewien czy na pewno wszystko pójdzie jak na leży.

 

I jeszcze muszę dodać że uważam iż 1200 to za mało (oczywiście zrobisz jak uważasz), przypomnę tylko filmik gdzie gościu tylko w linie (2cm) miał 1500 władowane, żeby to jakoś porządnie wyglądało.

 

 

A on dalej chce ci na cały obszar rozsiać 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej lepiej dla Angela bo 1200 graftów ma za frajer

 

Fest frajer. Stracenie 1200 kolejnych graftow, branie wolnego na ta oklicznosc specjalnie. Doleciec tez trzeba ,wiza itd to jakby nie bylo 1500 zl nikt Ci nie wroci jak juz o takim frajerze mowimy. Rowniez przechodzenie przez to samo, obawa czy tym razem to wyjdzie a grafty 3-4 wlosowe juz poszly bye bye. Ogolnie tez uwazam ze 1200 graftow mi zapelni max te dziury co mam,ale wole,zeby 1200 postarali sie i wiekszosc jakos odrosla niz wszczepie 2000 i polowa sie nie przyjmie! Jak robic ht to u kogos kto przyklada sie do tego 100% a nie w fabrykach. Sorry,ale nigdy bym tu nie przylecial jakby poprawka za darmo nie byla. Daje sobie 50% szans,ze to bedzie w miare ok wygladac po zabiegu. Kondycja skory katastrofa po 2 latach, cos na pewno poszlo nie tak i 3wlosowe grafty wypadly. Mam nadzieje,ze bajek nie mowi,ze wie co sie stalo zle ostatnio i nie zniszczy je znowu, bo tym razem latwo tak nie odpuszcze,zeby mi dziury porobil miedzy graftami uzywajac przy tym wszystkie wielowlosowe grafty a wciaz bedzie slabizna. Nie bede zadowlony ,bo te 1200 graftow powinienem na przyszlosc miec zachowane, a nie musze je wykorzystac juz teraz a i tak nie ma nic pewnego. Marcinek fakt podobna sytuacja do mnie tyle,ze on ma spoko zrobione wszystko a ja dopiero przed tym stoje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...