free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem dlaczego ta skora taka. Musze sie ich zapytac! 2 lata minely a wciaz czerwono to wyglada pewnie po tych 1200 graftach bedzie katastrofa jak ja na nowo podraznia...

On nie robi sam zabiegow pewnie tak bylo 15-20 lat temu. Jedynie naciecia do graftow i tyle. No stad mam wciaz watpliwosci,ale poprawka tego w klinice typu Couto, Ferudini kosztowala by mnie kolejne 30k zl a nie chcialbym za bardzo az tyle wydawac na to. Powiem szczerze zdaje sobie sprawe,ze ryzykuje i nastawiam sie na 50% powodzenie. Jedynie mnie cieszy,ze to 1200 graftow to moze tego az tak nie schrzania jak przy 3073! Oraz jestem tu juz, zalatwilem wolne specjalnie na to i zalatwione wszystko to bez sensu bylo by zrezygnowac teraz juz z tego...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, nie panikuj... podstawą jest dobre nastawienie. Naprawdę. Jeśli chodzi o stan skóry na Twojej głowie to faktycznie jakoś nienaturalnie wygląda. Są 2 opcje: albo po tylu latach stosowania przez Ciebie różnych wcierek po prostu coś uszkodziles albo masz jakąś chorobę skóry głowy której bez biopsji nie zdiagnozujesz. Moja sugestia: nalegaj na klinikę żeby Ci tą biopsję zrobili, wysłali do badania i w razie jakiegoś liszaju, grzyba czy innego gówna zapisali jakieś leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam miec ht w pon rano to masz na mysli,zeby mi to po ht sprawdzili czy jak? Noo pytam tu ludzi na zywo co sadza o stanie mojej skory i mowia,se przewrazliwiony jestem i wyglada normalnie... hmm a oni tez na forach siedza i robia ht jakby bylo cos nie tak pewnie by zauwazyli. Postaram sie lepszej jakosci foto zrobic i wysle jeszcze raz tu.

Ostatnio bylem nastawiony porzadnie i wyszlo jak wyszlo. Pamietam bardzo dobrze,ze tez wkurzony byles na BHR i srednie nastawienie miales co do drugiego ht. U mnie Koray przyznal sie do bledu i nikt nic nie zauwazyl wzgledem jakosci skory. Zapytam na pewno, bo zalezy mi ,zeby te 1200 graftow nie zostalo znowu wywalonych w bloto. Co do specyfikow stosowanych przeze mnie to fakt moglem wylapac cos przez tyle lat stosowania i do tego sporo ich bylo. Hmm dziwne tylko,ze oni nic nie zauwazyli i nie zaproponowali sprawdzic jedynie przyznali sie do bledu?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biopsja może być zrobiona w trakcie zabiegu. W przypadku jakiejś przewlekłej infekcji dostaniesz antybiotyk na 2 tygodnie i tyle. Niezależnie od procesu gojenia się pozabiegowego. Skoro pierwszy zabieg nie wyszedł to ok, klinika mogła się przyznać do błędu ale nie zaszkodzi sprawdzić tego o czym mówię. Chyba że Koray z nikim nie wspolpracuje w tym temacie to nic z tego. W BHR mialem zrobiona biopsje. Opisalem temat w swoim wątku, nie chce tego tu juz przytaczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki. Juz o tym pisalem, ale wspomne, ciesze sie , ze u Ciebie na poprawce sie udalo chociaz i tego samego bym chcial ,zeby tym razem sie udalo tak jak Tobie. Ok napisze jutro do konsultantki i zapytam czy jest taka mozliwosc. Jak nie ma to bede liczyl na to,zeby sie jakos to udalo a jak cos mam a wszczepia i wypadnie przez to,ze nie sprowadzili oni ani ja to lipa straszna bedzie. Fakt faktem tyle lat lania cos na skore moglo mnie cos dopasc,ale dziwne,ze tyle lat w tym sa i nic by nie zauwazyli. Dodaje dobrej jakosci foty przodu i tylu.

Tutaj juz mozecie ocenic prawie jak na zywo. Jak widac white dots nie da sie oszukac i ciecie sie bez nasadki nie przejdzie. Jak w wytycznych,zeby to zakryc wlosy musza byc troche dluzsze. Kiedys rozwiazaniem moze byc walniecie tatuazu w ich miejsca jak sie bedzie chcialo na 0 ciac, bo nie bedzie wyjscia i juz...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdjecia, to wiesz jak jest... Na tych wszystko wygląda ok. Zrobisz jak zechcesz ale myślę że tym razem będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja skóra jest ok ale 1200 graftów może być za mało aby to dało oczekiwany efekt. Tyle widać ze zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zdjecia, to wiesz jak jest... Na tych wszystko wygląda ok. Zrobisz jak zechcesz ale myślę że tym razem będzie ok

 

Obys sie nie mylil,ale dowiemy sie za 8-12 miesiecy.

 

Twoja skóra jest ok ale 1200 graftów może być za mało aby to dało oczekiwany efekt. Tyle widać ze zdjęcia.

 

Jak juz pisalem jezeli dadza rade to wszczepic tak ,ze 1000 z tych 1200 sie przyjmie to wole tak niz pobiora 2000 i polowia sie tylko przyjmie i wyjdzie na to samo , tyle ze pozbede sie kolejnych bezcennych graftow.

Jak madrze te 1200 powstrzepiaja to moze wystarczyc. Ogolnie zobaczyc sobie mozecie na moim przykladzie jak daleko mozna zajsc w ht. Jeszcze kiedys 3000 1-2 wlosowymi graftami , ktore mi zostana moge ten jezyk jedynie zakryc i tyle, jakbym nie mial kuracji to szkoda w ogole zaczynac temat przeszczepow. Byli sa i beda tacy , ktorzy ht chca zalatwic sprawe. Mowie zdecydowanie,ze nie da sie. Moze jakbym nie stracil tyle 3-4 wlosowych graftow max do nw 4 mozna pokryc samym ht ale to w dobrych klinikach gdzies, na pewno nie Turcja.

 

Tak jak piszesz pozostaje tylko mikropigmentacja lub moim zdaniem lepsze maszynka do golenia, a skóra u góry wygląda słabo.

 

Co masz na mysli lepsza maszynka do golenia , dzieki niej niby co,nie bedzie dziurek po pobraniu graftow widac?? ....

Mikropigmentacja musowo jakbym pozostal kiedys z takim stanem jak teraz a reszta by wypadla, robisz ja i bezproblemowo golisz na 0. Chociaz w tym wzgledzie jakos przydatna bedzie pomoc tatuaza dla nas lysiejacych/ lysych bedacych po ht.

Wzgledem kondycji skory jak widac opinie sa podzielone. Na pewno zapytam ich dla pewnosci i spokoju co sadza oraz czy robia ta biopsje skory. Fajnie jakby to zrobili dla spokoju ducha oraz wzgledem kolejnego ht .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie zobaczyc sobie mozecie na moim przykladzie jak daleko mozna zajsc w ht. Jeszcze kiedys 3000 1-2 wlosowymi graftami , ktore mi zostana moge ten jezyk jedynie zakryc i tyle, jakbym nie mial kuracji to szkoda w ogole zaczynac temat przeszczepow. Byli sa i beda tacy , ktorzy ht chca zalatwic sprawe. Mowie zdecydowanie,ze nie da sie. Moze jakbym nie stracil tyle 3-4 wlosowych graftow max do nw 4 mozna pokryc samym ht ale to w dobrych klinikach gdzies, na pewno nie Turcja.

 

To samo mówiłem już dawno ale wytłumacz to łysym gargamelom z forum z nw 5-6 z włosami cienkimi jak świnia na dupie według których można sobie zrobić 4-5 przeszczepów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem dlaczego ta skora taka. Musze sie ich zapytac! 2 lata minely a wciaz czerwono to wyglada pewnie po tych 1200 graftach bedzie katastrofa jak ja na nowo podraznia...

 

Bo to nie kwestia jakiejś choroby skóry głowy prawdopodobnie, tylko tego, że od lat napierdalasz te wcierki sprowadzane z Kongo od dilera murzyna z ulicy.

Powodzenia na poprawce byku i rozważ ograniczenie tych minoxów i wcierek z Kongo (CB itp) i skup się może na finasterydzie/dutasterydzie oralnie samym.

Antuś sam kiedyś wspominał podczas rozmowy naszej, że kiedyś od wcierek odrywał płaty z głowy razem z włosami, także zaczerwienienie przesuszenie wcierkowe też nie jest na pewno korzystne dla skóry głowy i oczywiście włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja skora wyglada ok , 99% ludzi na ulicy nawet zadnych roznic by nie wychwycila. Donor tez wyglada ok , jakies male kropki sa ale jak ktos nie stara sie zobaczyc to nawet nie zwroci na to uwagi , niech ktos da fotke do porownania po stripie to wtedy mozna zobaczyc dlaczego co to jest blizna .

 

A odnosnie mitow o przeszczepach i ze sam przeszczep zalatwi sprawe to bedzie coraz wiecej wyplywalo przypadkow ludzi ktorzy placza ,ze kilka lat po przeszczepie dalej lysieja i zaluja przeszczepu. Niestety ,ale przeszczepy to biznes i niewiele klinik powie pacjetom prawde ,ze bez chemi sam przeszczep to proszenie sie o klopoty. Prawda o chemi slabo sie sprzedaje i ten temat dlatego jest pomijany - ludzie zawsze wybiora zycie marzeniami niz bolesna prawde. Wystarczy zobaczyc ,ze teraz nawet patostreramerzy reklamuja kliniki w turcji , za 10 lat bedzie pelno sebixow z obnizona linia i lysa gora glowy jak jakies dziwadlo .

 

Turcja + najtansze kliniki + polski donor + 4 przeszczepy ? w turcji jest rzeznia i po jednym przeszczepie zazwyczaj jest tak zaorany donor ze jak nic nie wyrosnie to sie jest w czarnej ...upie. Te 4 czy 5 przeszczepow to glownie pisane jest przez mitomanow i fantastow zyciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Turcja + najtansze kliniki + polski donor + 4 przeszczepy ? w turcji jest rzeznia i po jednym przeszczepie zazwyczaj jest tak zaorany donor ze jak nic nie wyrosnie to sie jest w czarnej ...upie. Te 4 czy 5 przeszczepow to glownie pisane jest przez mitomanow i fantastow zyciowych.

 

To wytłumacz to forumowym gargamelom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to w Turcji czy w innym miejscu 4 HT zawsze pozostawią znak. To jak będzie on wielki zależy od koloru skóry, włosów ale i gęstości włosów. Niektórzy nie rozumieją, że wyciągnięcie włosów musi zostawić ślad. Nie da się potem nosić włosów krótko ściętych aby nic nie było widać. W moim przypadku największe spustoszenie zrobiły 2 HT stripem w PL. Efekt na biorczym był praktycznie żaden a właściwie taki, że czułem się jak idiota a przy tym okaleczenie trwałe bo nie jestem w stanie nosić włosów krótszych niż 3 cm. Strip jest zarezerwowany tylko dla kobiet albo dla tych co nie łysieją i nie zamierzają nosić krótkich włosów. Jak ktoś zaczął łysieć ok 20rż. i myśli, że HT załatwi sprawę a nie bierze przy tym leków i jeszcze obniża sobie linię, bo przecież żyje się raz to funduje sobie mega problem. Przy np. NW 6 też można zrobić HT ale człowiek powinien być świadomy co można osiągnąć. Są ludzie, którzy tylko ze złudzenia tego, że mają włosy będą bardzo zadowoleni bo to zawsze lepsze niż np. system. Najważniejsze to mieć przed HT obraz tego co można realnie uzyskać nie zamykając sobie drzwi na przyszłość biorąc pod uwagę co mnie może czekać za np.10 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem dlaczego ta skora taka. Musze sie ich zapytac! 2 lata minely a wciaz czerwono to wyglada pewnie po tych 1200 graftach bedzie katastrofa jak ja na nowo podraznia...

 

Bo to nie kwestia jakiejś choroby skóry głowy prawdopodobnie, tylko tego, że od lat napierdalasz te wcierki sprowadzane z Kongo od dilera murzyna z ulicy.

Powodzenia na poprawce byku i rozważ ograniczenie tych minoxów i wcierek z Kongo (CB itp) i skup się może na finasterydzie/dutasterydzie oralnie samym.

Antuś sam kiedyś wspominał podczas rozmowy naszej, że kiedyś od wcierek odrywał płaty z głowy razem z włosami, także zaczerwienienie przesuszenie wcierkowe też nie jest na pewno korzystne dla skóry głowy i oczywiście włosów.

 

Stosuje zew od 2 lat jedynie CB 1ml i do tego glownie na korone( 2 lata temu byla tam miniatiryzacja a tym razem Koray sprawdzil i znikla wiec CB pomoglo na gore,wczesniej stosowalem duta a cb rozlewalem 1ml na obszar nw 5 a teraz 0.7 ml korona a ten pasen jezyka co mi zostal i wyzej niego co mam wlosy swoje to 0.3ml) takze zakola sa nieruszane od 2 lat, minixa rzucilem 2 lata temu. Fakt,ze to co bylo kiedys i ingerencja ht moze miec jakis wplyw na ten stan skory,ale wydaje mi sie,ze najgorzej jednak nie jest. Jutro przed ht maja to spradzic jeszcze.

Beha dodales gdzies fotki ze swojego ht? Chcialbym zobaczyc jak to u Ciebie poszlo, jaka kuracje stosujesz obecnie?

 

Twoja skora wyglada ok , 99% ludzi na ulicy nawet zadnych roznic by nie wychwycila. Donor tez wyglada ok , jakies male kropki sa ale jak ktos nie stara sie zobaczyc to nawet nie zwroci na to uwagi , niech ktos da fotke do porownania po stripie to wtedy mozna zobaczyc dlaczego co to jest blizna .

 

A odnosnie mitow o przeszczepach i ze sam przeszczep zalatwi sprawe to bedzie coraz wiecej wyplywalo przypadkow ludzi ktorzy placza ,ze kilka lat po przeszczepie dalej lysieja i zaluja przeszczepu. Niestety ,ale przeszczepy to biznes i niewiele klinik powie pacjetom prawde ,ze bez chemi sam przeszczep to proszenie sie o klopoty. Prawda o chemi slabo sie sprzedaje i ten temat dlatego jest pomijany - ludzie zawsze wybiora zycie marzeniami niz bolesna prawde. Wystarczy zobaczyc ,ze teraz nawet patostreramerzy reklamuja kliniki w turcji , za 10 lat bedzie pelno sebixow z obnizona linia i lysa gora glowy jak jakies dziwadlo .

 

Turcja + najtansze kliniki + polski donor + 4 przeszczepy ? w turcji jest rzeznia i po jednym przeszczepie zazwyczaj jest tak zaorany donor ze jak nic nie wyrosnie to sie jest w czarnej ...upie. Te 4 czy 5 przeszczepow to glownie pisane jest przez mitomanow i fantastow zyciowych.

 

Tez uwazam,ze wiekszosc nic by nie zauwazyla na ulicy. Widzialo mnie tu kupe ludzi w klinice, Koray, pielegniarki i nikt nic by nie zauwazyli? Jedynie tu na forum naszym,ale czasami zgadzam sie ,ze cos tam nie halo widze sam.

Jezeli chodzi o Asmed to wzgledem wiedzy nt lysienia w przyszlosci oraz zapobieganie finasterydem nie moge im odebrac. Pod tym wzgledem sa naprawde spoko dla kazdego. Informuja,ze bez fina moze sie to zle skonczyc(nawet dostajesz kilka paczek jak sie zdecydujesz brac, o dziwo wielu kozakow mysli,ze nie potrzebuje tego,bo zrobia ht i bedzie git a kiedys sie obudza z reka w nocniku ,niestety robiac ht jest spora konsekwencja). W Asmed pykaja po 3000-5000 graftow. Przeciez srednio ma sie 7000-7500 do pobrania, na przyszlosc zostaje im 2000-2500 do tego zapewne wiekszosc z nich to jedynie 1-2wlosowe grafty takze latwo jest policzyc,ze juz niewiele da sie tym pokryc a bez kuracji za 10 lat bedzie sie mega dziwnie wygladac. 4-5 ht? Nie wiem czy gdziekolwiek jest to mozliwe chyba ze mowimy o sesjach 1000-1200 graftow. Na moim przykladzie sobie zobaczcie dobrze. 4300 w 2 ht bede mial pobrane do tego zostana mi praktycznie same 1 i 2 wlosowe grafty. Takze moj cienki pasek/jezyk co mi zostal max kiedys pokryje i to wszystko co osiagne ht. Takze 3ht w klinice,ktora ma swoje plusy i minusy ,ale trzeba przyznac ,ze na Turcje jest jedna z lepszych pomimo ,iz wpadek ma ostatnio sporo i daleko siegac nie trzeba. Najwazniejsze to zdawac sobie sprawe z tego,ze lysienie postepuje, wiem ze bez kuracji zostane z wiankiem i zapelnionym przodem nw 3. Coz bede walczyl na tyle na ile sil i zdrowia pozostanie a ostatecznosc kiedys to mikropigmentacja na white dota oraz maszynka i nie powinno byc najgorzej.

 

Czy to w Turcji czy w innym miejscu 4 HT zawsze pozostawią znak. To jak będzie on wielki zależy od koloru skóry, włosów ale i gęstości włosów. Niektórzy nie rozumieją, że wyciągnięcie włosów musi zostawić ślad. Nie da się potem nosić włosów krótko ściętych aby nic nie było widać. W moim przypadku największe spustoszenie zrobiły 2 HT stripem w PL. Efekt na biorczym był praktycznie żaden a właściwie taki, że czułem się jak idiota a przy tym okaleczenie trwałe bo nie jestem w stanie nosić włosów krótszych niż 3 cm. Strip jest zarezerwowany tylko dla kobiet albo dla tych co nie łysieją i nie zamierzają nosić krótkich włosów. Jak ktoś zaczął łysieć ok 20rż. i myśli, że HT załatwi sprawę a nie bierze przy tym leków i jeszcze obniża sobie linię, bo przecież żyje się raz to funduje sobie mega problem. Przy np. NW 6 też można zrobić HT ale człowiek powinien być świadomy co można osiągnąć. Są ludzie, którzy tylko ze złudzenia tego, że mają włosy będą bardzo zadowoleni bo to zawsze lepsze niż np. system. Najważniejsze to mieć przed HT obraz tego co można realnie uzyskać nie zamykając sobie drzwi na przyszłość biorąc pod uwagę co mnie może czekać za np.10 lat .

 

Wlasnie zdaje sobie sprawe z tego co moze byc za 10 lat na szczescie psychicznie i w miare mozliwosci staram sie przygotowac do tego, bo nie wyobrazam sobie stosowania chemii cale zycie a znajac rynek to watpie,zeby cos dobrego wyszlo i bez ubokow. Coz pozyjemy to sie dowiemy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich zdaniem skóra jest ok.

Drugie HT,poprawka 1204 grafty

Na szczescie juz po. Porownujac do zabiegu sprzed 2 lat to ten byl spacerkiem. Koray zapewnial mnie,ze tym razem bedzie szybki odrost i bede pozytywnie zaskoczony. Hmm mam nadzieje,ze na samych obiecankach sie nie skonczy i rzeczywiscie bedzie to zrobione jak nalezy. Teraz kluczowe 10 dni przetrwac i wtedy mozna powiedziec, ze czekamy na odrost.

[attachment=1]20200210_160207.jpg[/attachment]

[attachment=0]20200210_181836.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo poszło na linię w odcinku przed językiem. Dziwne, że nie ma aż tak dużo tam gdzie miałeś te dziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koray zapewnial mnie,ze tym razem bedzie szybki odrost i bede pozytywnie zaskoczony.

 

a czym spowodowany bedzie ten szybki odrost ? zastosowali jakas specjalna technike ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel, donor wygląda super, nic nie widać (z lupą się nie liczy). Zabieg wykonywał Koray osobiście?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo poszło na linię w odcinku przed językiem. Dziwne, że nie ma aż tak dużo tam gdzie miałeś te dziury.

 

Chcialem linie wzmocnic jeszcze 1-2 wlosowymi graftami,zeby przeswitow tak mocno do swiatla nie bylo widac. Reszte pokryl mi 2-4 wlosowymi ,mam nadzieje,ze sie przyjma to powinno wystarczyc,zeby to w miare wygladalo. Pozyjemy, zobaczymy.

 

Koray zapewnial mnie,ze tym razem bedzie szybki odrost i bede pozytywnie zaskoczony.

 

a czym spowodowany bedzie ten szybki odrost ? zastosowali jakas specjalna technike ?

 

Tak mowil,ze przy nowej technice i narzedziach jakie stosuje jest szybszy i lepszy odrost niz wczesniej. Jest tu najwiecej ludzi robiacych ht ze Szwajcarii i Francji. Pokazywali mi kilka efektow 6miesiecznych od Koraya na swoim forum i rzeczywiscie ladne odrosty tam maja. Coz nie zapeszam nic. Na razie chce zeby przezyc te 10 najwazniejszych dni dla graftow a pozniej sie okaze co i jak.

 

Angel, donor wygląda super, nic nie widać (z lupą się nie liczy). Zabieg wykonywał Koray osobiście?

Zobaczymy jak bedzie wygladac po pobraniu kolejnych 1200

Nie on robi tylko naciecia pod grafty. Ogolnie zobaczymy za kilka miechow, slowa dla mnie sa malo wazne,bo nimi nie zapelnie lysiny. Jak fajnie zarosnie to wtedy mu przyznam,ze mial racje i sie nie mylil. Oby tak bylo, bo to mega wazne dla mnie teraz,zeby miec z glowy to cale nw 3 ,bo jak widac prawie caly jezyk mi jeszcze pograftowal.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mowil,ze przy nowej technice i narzedziach jakie stosuje jest szybszy i lepszy odrost niz wczesniej.

 

Nie ma czegoś takiego. Prędkość odrostu jest uzależniona od tego jak szybko odtworzy się krążenie i prędkości wzrostu samych włosów a to jest po prostu biologia i na to nikt nie ma wpływu. Po 6 miesiącach jest 60-80% odrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...